Про безглузді пропозиції чи невирозумілість форумчан.

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем andriy89, 6 січ 2012.

  1. andriy89

    andriy89 Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 92
    Всім привіт

    Даною темою не хочу нікого образити, а навпаки підказати та полегшити перебування на форумі тим, хто все ще не хоче чи просто не думає про чужі інтереси.

    Я вже рік як на форумі, це не так багато але і не мало. Часу провожу +- 30-60 хв. кожен день.
    Стараюсь перечитувати всі теми, тому що кожного разу черпаю щось нове)

    І за цей рік мене добило що приблизно 3-4 рази в тиждень появляються цікаві дописи, в тих розділах де щось продається (а на форумі тепер їх більшість):

    вигляд у всіх приблизно такий:

    "хочу ось цю мега круту в ідеальному стані запчастину, але давай я її в тебе не куплю, а віддам свою звичайну, убиту і доплачу різницю"

    Народ, ви що дійсно настільки наївні, чи вам просто плєвать на чужі інтереси???

    Ну навіщо комусь Ваше барахло, якщо навіть Вам його вже не треба???
    Подумайте самі...

    Так я розумію, що коли ти купиш щось краще ніж в тебе є, то те що було останеться без потреби. Але для того створіть іншу СВОЮ тему де будете це продавати, а якщо ліньки цим займатись то просто викиньте/віддайте/оставте в гаражі на всякий випадок.

    Думаю ті хто тут постійно займаються продажем мене підтримають.

    Всім дякую за увагу, якщо тему вважатимуть беззмістовною - можна видалити, просто надоїло постійно натикатися на одну і ту ж дурість.

    Всім веселих свят))
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    є чудовий інструмент показати людині що вона робить щось нетак - під кожним дописом є можливість додати оцінку +1 чи -1

    Пару разів мінуснеш такий маразм і до людини дійде :)
     
  3. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    ой ну ніби їм то болить))
     
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    При нагоді питання: під дописом є + або -, який в результаті тицяння ставить +1 чи -1. Але бачу, що інколи люди ставлять 0. Як це робиться? :)
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    новачки не можуть впливати на репутацію, вони можуть висловити кнопкою своє схвалення або навпаки, але в цифрах це ніяк не зараховується
     
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Дякую :)
    Дякую :)
    Дякую :)

    Бо інакше не публікує допису :)
     
  7. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    бляха муха... я тут з 23.07.2010 і тільки тепер(!!!) зрозумів як додавати репутацію!!! А колись же питав, як це можна, так мені хтось сказав, що то тільки адміни додають!!! От я протупив! :D
     
  8. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Бачиш, MARTINI, часом і офф виявляється не таким оффом :)))

    Eller, а про клюбну картку також не треба кричати "Хочу!", варто хоч раз приїхати на з"їзд і просто її взяти в Доброго Адміна (попередньо домовившись про скидку на ціну :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Правда, давно пора )) Але все боюся залошать, що в мене машина не мита :D
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Тааааа... То серйозна причина, щоби вже майже два роки надривати горло про те, що хочеться клюбної картки :)))
    Рада одна - чекати з"їзду, темою якого буде "Найкрутіший VAG-овод той, в якого найбрудніше авто". Успіху :)
     
  11. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Извольте! півтора року!!!
     
  12. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    супер!!! В мого авто наразі колір не визначений, колір "болото"
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)