Про фотогалерею

Тема у розділі 'Фотогалерея', створена користувачем MARTINI, 14 кві 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Сьогодні в доброго адміна врешті прокинулася совість, це співпало з припадком альтруїзму, та ще й якось намалювався час і пролетіло натхнення, що в результаті вилилося в купу змін на нашому сайті.

    1. Сайт як окрема фігня припинив своє існування. Причина такого рішення - сайт вже пару років був мертвий. Новин і статей нових нема, фотогалерея застрягла у 2008 році. Тепер клуб в інтернеті - це тільки форум з всяким додатковим функціоналом.

    2. Фотогалерея з сайту перенесена на форум. Тепер тут є спеціальний розділ "Фотогалерея", який, я сподіваюся, ми будемо активно і регулярно спільними зусиллями наповнювати. Новий функціонал тепер це дозволяє робити доволі просто

    3. Ну і головне - у нас тут тепер повноцінний свій фотохостинг, завдяки чому, власне, фотогалерею тепер наповнювати просто. Загалом ніби все просто, але все ж розкажу детальніше для форумних блондинів, яких у нас, як ми знаємо, вагон і возик.

    Інструкції з користування форумним фотохостингом - у наступному дописі
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    В меню з"явився пункт Фото

    [​IMG]

    в якому є три підпункти

    1. Мої фото
    Тут зрозуміло - всі фотографії, які ви завантажили на форум

    2. Завантажити фото

    Відкривається красіва форма для завантаження фотографій

    У формі можна вибрати, до якого розміру слід зменшувати фото. За замовчуванням фото зменшується до 1280 пікселів по ширині. Хочете менше, вибирайте варіанти. Особисто я це не чіпаю.

    Далі головна кнопка - "Вибрати файли для завантаження"

    Відкривається оглядач файлів по вашому комп"ютеру, відзначаєте потрібне фото, або ж зразу декілька (одночасно можна завантажувати до 10 файлів) і тут же автоматично розпочнеться їх завантаження до нас на сервер. Кожній картинці можна за потреби задати назву. За замовчуванням береться назва файлу.

    Отже тепер завантажені картинки у вас в "Мої фото".

    Поруч з кожним фото є 4 способи як його можна розмістити в дописі

    [​IMG]

    Я рекомендую вставляти першим способом.

    Фото в допис вставиться ось так

    [​IMG]

    Другим способом ось так

    [​IMG]

    І третій спосіб ось так. Цей спосіб рекомендую використовувати, якщо ви хочете розмістити йото з нашого фотохостингу на якомусь іншому форумі. Ми отримаєм маленьку превьюшку, клік по якій веде на сторінку фотохостингу.

    [​IMG]

    Четвертий спосіб не годиться для вставки на форум. Ним можна скористатися, якщо будете розміщувати картинку скажімо десь на своєму сайті чи в блогу.

    Отже, беремо варіант коду і просто вставляємо його в допис ось так

    [​IMG]

    тобто не клікаючи на кнопку [​IMG] , а просто в тіло допису вставляєм отриманий код.

    ++++++++++
    далі буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Третій підпункт меню - Всі фото

    Тут маємо список наших форумлян, які мають завантажені сюди фотографії. Можна подивитись картинки кожного

    І пам"ятайте:
    Ви не зможете видалити завантажені зображення!
    Вони залишаться тут назавжди!
     
  4. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    звучить страшно... Народ, не заливайте фото по п'яні - потім буде стидно, а видалити не зможете :)
     
  5. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Мені вже... :sorry:
    Дорогий Одміне, а чи можна якось видалити одну ганебну фотку з колись давно вставлених?
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Йдемо далі

    При написанні нового допису маємо під формою швидкої відповіді дві кнопочки:

    [Вибрати з галереї] і [Завантажити]

    [​IMG]

    Аналогічні кнопки є під розширеною формою - під смайликами

    [​IMG]

    Ці кнопки спрощують додавання картинок в допис. Вам не треба в окремому вікні відкривати свої фотографії, копіювати звідти коди і тд. Пишемо допис, клікнули на [Вибрати з галереї] , відкрилося віконечко з вашими фото, клікаєте по потрібній картинці і її код тут же вставляється в допис. Перевірте лише, чи в правильне місце допису вставився код, і якщо треба, то просто перемістіть його куди слід. Кожне зображення, по якому ви клікнули, буде вставлене в допис.

    Якщо потрібної фотографії в вашій галереї ще нема, то клікаєте на кнопку [Завантажити] . Вам запропонує вибрати просте завантаження чи мультизавантаження. Простим можна завантажити одне фото. Тут проста форма

    [​IMG]

    За бажанням можна ввести назву фотографії. А можна і не ввести. Одразу після завантаження код фотографії буде вставлений в допис.

    Мультизавантаження цікавіше, цією формою можна завантажити декілька фото. Пам"ятаємо, що максимум для мультизавантаження - 10 файлів. Якщо треба завантажити скажімо 30, то цю процедуру вам доведеться проробити тричі.

    Отже клікаємо кнопку "Вибрати файли для завантаження" , вибираємо файли, вони пішли завантажуватися. Під кожною завантаженою картинкою є кнопка INSERT.

    [​IMG]

    Клікаєм її і відповідне фото вставляється в допис. При мультизавантаженні цю кнопку слід клікати під кожною фотографією. Як бачимо, тут же можна кожній фотографії дати назву.
     
    Останнє редагування: 14 кві 2013
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    скинь в ПП
     
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Невже щезло ганебне лімітування творчості у кляті 99 кілобайт? Невже можна викинути всі графічні редактори для зменшення фоток, бо форум це зробить сам?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Саме так, ми більше не обмежені дисковим простором, можемо собі дозволити тримати фотографії у себе :) Там є якісь обмеження, але по ідеї знімки зроблені 8-мегапіксельною камерою завантажуються без проблєм
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    От Ти й попався!
    А в кого нема смайликів у принципі? Що робити?
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    то твій персональний ексклюзивний глюк, роби си шо хоч, ми тут ні при чім
     
  12. yoursen

    yoursen Active Member

    Авто:
    -
    Клубна карта:
    000104
    Нас уже двоє, у мене теж нема смайликів
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А як ви їх відключаєте?

    sent from my Galaxy SIII
     
  14. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Думаю, в стані крайнього алкогольного сп"яніння... Іншої відповіди у мене, на жаль, нема... :dntknw:
     
  15. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Оо, сорі за оффтоп, але пані "Чортопхай" змінили аву, аж дивно))) Але гарна, як на мене, то краща від авео))
     
  16. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    хм-м.. дуууже дивно, Чортопхай! дуууже дивно
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я знаю, як ви відключили смайлики

    Ви зайшли в Панель керування - Параметри - там в самому низу знайшли блок Редактор і в ньому із трьох варіантів редактора вибрали "Базовий редактор з текстовим полем"

    [​IMG]

    Відповідно, ви відключили собі не тільки смайлики, але й панель форматування.

    Бідненькі :)
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ото я розумію - Одмін! Він навіть може вициганити, тобто, відчути, що члени (Клюбу) можуть зробити по п"яні...
    Ну, ввімкнула я той редактор візуальний, але якби ніби нічого не змінилося...

    Весна....
    А взагалі-то, вже зам... замучили прискіпування кожного, хто побачить мою аву: "О! А шо то в тебе не ВеВе?"
    А, крім того, червоненьких на Форумі вже стільки наплодилося, що якось навіть і не вирізняєшся з на... з наших )))
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Не може бути. Перевір ше раз, який в тебе увімкрений редактор - текстовий чи візуальний. Можливо ти зміни не зберегла
     
  20. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Слух! Таки да! Ввімкнений базовий. Перемикаю на візуальний, клікаю "Зберегти зміни", але надалі залишається базовий. Може, то десь в іншому віконці треба вибрати щось інше, а не "Як на Форумі"?

    ПиСи. А , може, мій оглядач таки не підтримує того? Але ж колись було!
     
    Останнє редагування: 15 кві 2013

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)