Про камери і моргання фарами флудіть тепер тут

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем MARTINI, 21 вер 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    походу, там де стоять ті знаки, нема ніяких камер
     
  2. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Мабуть це психологічна атака.
     
  3. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Зато долбни стоят с визирами !!!!!!!
     
  4. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    там камери можуть і не стояти. За те стоять ЇБеДеДешники. не завжди. Але стоять. Приклад - с. Гамаліївка.

    не давно був курйозний випадок.
    їду на Львів. і стоять знову ті ж мєнти, які мене штрафували за перевищення швидкості (знаку між іншим в тому селі і досі нема).
    ну я проїхав, пофа-факав йому, привітався середнім пальцем і з великим задоволенням їду і показую перемиканням фар, що там стоять ЇБеДеДешники. машинам так з 15 показав, при чому сонце мені так світило в очі, що я не бачив, як на горбочку стоять Гайці і спостерігають, як я маячу всім підряд. Що характерно, що вони так скоса дивились на мою атівку, коли біля них проїжджав і в той момент їх напевне так давила жаба, що нема статті за "либ-либ фарами"))))))))))
     
  5. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    И хорошо что нету!!!:yahoo:
    Обидно другое;что некоторые водитель или не знают или специально не маячат!!!!
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    У нас ще нормально маячать)))
    От в Білорусії фіг хто моргне... Та й дійсно чо там моргати, там ітак всі по правилах їздять, і лише машини на укр. чи рос. номерах можуть собі поганяти)
     
  7. PatolkinJR

    PatolkinJR Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 Variant 1.8
    Є стаття за моргання. Називається нераціональне (чи шось подібне) використання освітлювальних приладів.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Є таке, по ідеї просто так не можна ні моргати , ні фафакати.
     
  9. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    Мого однокласника якось за моргання оштрафували.
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Так не треба моргати кожних 20метрів))) Раз поморгав і якшо рівна дорога то 300метрів машин побачили)
     
  11. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    ну ще одного найшли:bad:
     
  12. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    моргати обов"язково потрібно_бо ми водіЇ
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Любі друзі. Давайте говорити предметно з відповідними посиланнями і т.п. інакше виходить купа блуду і флуду. Перелистав правила (купив тиждень назад), передивився всі штрафи і прочитав розділ "Користування зовнішніми світловими приладами" і можу сказати що ніде не бачив "нераціонального використання" про яке каже наш колега.
    Додам що знайшов лише "Порушення порядку установки і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв" проте ніколи не погоджуся що дальнє світло фар віднесене до "спец" пристроїв.
     
  14. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Саме так. я ж писав, що він був дуже обурений, що статті то не придумали

    пі.сі. можливо ти мав на увазі використання противотуманок, коли нормальна погода - то за це тільки попереджають
    пі.пі.ся. Це що виходить?? якщо я їжджу в день (а це 90% випадків) з ближнім світлдом, то я нераціонально використовую світлові прилади.????
     
  15. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    А ще штрафують за прямоточні глушаки, за то шо їдеш на непомитій машині, за то шо нема запаски..."бєз лоха і жизнь плоха"
    Краще б штрафували за болотники спарко і червоно-синьо-зелено діодну ілюмінацію.
    А ше всіх тих, хто принципово цука їздить 60 в лівому ряду, і пох шо ти ззаду швидше їдеш і правий вільний.
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    бу-га-га-гага........)))))))) це точно. і ще поворот з лівого ряду вправо, ЗА димяра, який тягнеться за якимось корчом.

    А ГОЛОВНЕ - ШТРАФУВАЛИ Б БОГДАНІВ І ЕТАЛОНІВ, ЗА ТЕ, ЩО В НИХ, СЦУКА, КОЛОДКИ ПІЩАТЬ ДО РОЗРИВУ БАРАБАННИХ ПЕРЕТИНОК!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Вчора зкпинив мене з феном класу "Факел))" біля шашличної на Хмельницького і почав доказувати, що я їхав 81км/год. Є така постанова №466 від травня цього року - витягую, там все описано, як він має стояти, як писати протокол і т.д. Висновок: якщо їм доказати, що ти знаєш порядок складання протоколів і штрафування, та перелік документів, котрі ДАІ повинні мати, то потративши пів години, ти поїдеш зі своїми грішми в своїй кишені, а не віддаш їх на розвиток хабарництва в ДАІ
     
  18. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    опублікуйте або ссилочку дайте будь-ласка. щось я не бачив такої
     
  19. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    отож то, що офіційної ссилки нема, тому брат приніс скан, тому на мило скинули, а офіційно ніхто не знає...
     
  20. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    можливо вона і є офіційно, але її так само прикривають (не розголошують) як про повернення ПДВ, або кредитні канікули для підприємців, або дотації на розвиток бізнесу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)