Проблеми з Audi 100 C4 двигун 2.3 AAR

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем dalkroz, 18 гру 2011.

  1. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    Доброго вечора) є така проблемка... на автомобілі Audi 100 C4 на високих обертах (десь 4.5-6 тис. об.) при повній нагрузці (газ в полік) починає іти дим з вихлопної..не багато, але в зеркалі замітно... і не дуже чорний такий як в дизеля...побачив сьогодні в зеркалі такий дим... що це може означати???мотор бере масло?? і пора робити капремонт двигуна?
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Міряй розхід масла і тоді буде видно.
     
  3. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    міряю от кожен день... моніторю ситуацію з маслом... вроді не беремасло.. рівень тримається... а які ще можуть бути причини цього???
    дякую за поради кум:drinks:
    до речі Ви колись говорили в постах що можете зробити капіталку двигуна... а на цей двигун є якісь сильніші поршні і кільця? наприклад від якогось турбованого мотора... і яка ціна питання капремонту двигуна... так на майбутнє питаю... нвдіюсь на краще і готуюсь до гіршого
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якщо не бере масло і не перегрівається, то і лізти до двигуна непотрібно!
    А дим може бути і зза зношеного каталізатора, і ще купу інших причин, і сама банальна: ти побвчив пари вихлопу тому що морозна погода (близько нуля) і вітру не було.
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    AAR - дуже класний двигун - один знайкращих в VW AG. Це серія з прототипу двигуна що розроблявся Порше для RS2. Оригінал мав обєм 2.2 і 320 коняк під капотом. На тій же базі зробили і дизеля 2.5 - теж супер двигун - тепер таких не роблять. Але зате до нього тільки оригінальні кільця і поршня ідуть. Підібрати із замінників вряд лі щось вдастся... але то треба дивитись В сумі він би мав легко півміліона відходити... так що поки не панікуй і дивись як масло іде.....
     
  6. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    накатив я на своїй ауді вже 1100 км.. .міряв масло ледь не кожен день... мотор масла не взяв взагалі) що мене дуже потішило... от поїхав сьогодні на діагностику мотора... компресія показала 12 у всіх циліндрах, і за першим ходом поршня зразу компресію набирає 8... так що даремно я грішив на кільця і поршня)) та і вся ГБЦ в відмінному стані - вскритіє показало)... КУМ - респект!!!!! дуже дякую за підказки)))
    от що ще було виявлено - раннє запалювання - зразу підрегулювали) і чорні свічки... майстер сказав що погана голова інжектора - "коректор горючей смеси".. мабуть він забитий мусором і вже мабуть зношений... і тому "лиє" багато бензину... і ще можливо деякі форсунки погані - бо немає стабільного холостого ходу...до форсунок сьогодні не дивились...
    було вирішено спочатку поміняти цей коректор...а вже потім дивитись до форсунок .. бо вони дорого коштують і не знати чи то поможе...
    поможіть будьласка знайти таку штуку бо кажуть що рідкість дуже...
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не зрозумів про що йде мова.... Якщо про той паук з якого ідуть бензинові трубки до форсунок то ЦЕ називається дозатор і до речі маю такий дозатор від AAR.
    Те що багато бензини бере - то скільки...? і причини різні в тому числі і дозатор...тільки після установки другого дозатора треба всю систему строїти заново
     
  8. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    так це саме ця штука з якої ідуть трубки до форсунок) я не знав як то грамотно називається.. ось порився в літературі і знайшов всьо) на малюнку під номером 1.... Він в Вас робочий і справний? скільки просите за нього? я б купив)
    скільки бензину бере - то я толком не знаю бо не засікав ще так точно по одометру.. машина в мене недавно ще... майстер сказав що вона лиє забагато бензину однозначно - бо свічі чорні....
    нуу установлювати мені дозатор буде цей же майстер ... він в нас в місті самий толковий і я йому довіряю... так що систему він настроїть...[​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 січ 2012
  9. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    сьогодні нарешті я поміняв дозатор.... замінено було всьо разом з тарілкою датчиками шлангами з іншої ауді...купив я це всьо з робочої ауді на чеських номерах яка тіки заїхала на розборку... з неї зняли салон і я зняв інжектор) і ще маю зняти з неї лобове скло)):nyam2:...
    що відбулося після заміни:
    1. я проїхався десь приблизно 10 км в легенькому спокійному ритмі... і чорні свічки стали білими і чистими..
    2. запах вихлопу став менше пахнути бензином.. .і взагалі хмара пари з вихлопної труби стала меншою...
    3. пропало "спортивне гарчання" мотору... мотор став тихіше працювати після 3.5 тис.об....
    4. не зникла вібрація на холостому ходу( і нема рівномірних холостих обертів...холості обороти типу "плаваю"...і обороти холостого ходу по тахометру менше 800( це напевно майстер не догледів і не відрегулював добре( бо я вже накатав 50 км після заміни
    по діагностиці майстер сказав що інжектор добрий і суміш нормальну подає... сказав поки що поїздити і через пару днів знову заїхати до нього....
    хто що думає з цього приводу? підкажіть будьласка)
     
  10. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Добрий вечір, хочу звернутись з проблемою з дозатором. Зразу як я взяв "сотку" то валив чорний дим і розхід був 30л\100км, горемайстер сказав міняти дозатор бо в ньому лопнула мембрана, поїхав на розборку взяв новий дозатор в зборі (250$), Поміняли перестала диміти, але сильно дьоргає, троїть і глохне. Сьогодні розібрав старий дозатор мембрана добра. Поможіть хто чим може!
     
  11. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
  12. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    огооо... а де ти взяв такий дозатор дорогий??? .. на шроті?... я взяв всьо в зборі за 100$... до якого ти майстра їхав? ... ти з Коломиї можу тобі порекомендувати свого майстра.....машина диміла чого? бо дуже лила бензину багато... ти тепер розхід засікав??? перевір всі свічки!!! чи однакові... бо в мене коли я купив машину було 4 триконтактні БОШ і одна бріск :rofl:....зара машинка в мене їде плавно гарно... лиш вібрація на холостих оборотах... але і холості обороти замалі... от майстер має підрегулювати мені - тоді відпишу що до чого)
     
  13. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Дорогі дозатори в Снятині на розборці у Миколи, Їздив вже до чотирьох майстрів хочаб новий дозатор регульнули та все марно..Що в тебе за майстер і як його знайти бо я вже незною що робити куди їхати, а машинка то класна навіть толком не катався все по майстрнах .... Мій номер 0971802955 якщо можеш давай звяжимся..
     
  14. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    в Снятині нікого не знаю... не був там ніколи... на цій ауді в нас механічни... значить тако в м.Івано Франківську станція "БМВ центр" знаходиться на обїзній Івасюка далі перехресток з Вовчинецькою трохи дальше від супермаркету Бізон.. біля самого зазілничного переїзду... там питаєш Сергія Француза його номера телефону поки що не знаю.. на другий тиждень буду в нього візьму номер
     
  15. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    що за майстер, як не секрет? по мех.інжекторах тільки одного в Коломиї знаю...
     
  16. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Vova$: кожен з майстрів висловлював свою версію, а імена в мережі писати якось не солідно, може вони самі того незнають а лізуть, А що за майстер в коломиї якого ти знаєш? Можливо я і внього був???
     
  17. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    dalkroz: Дякую за цінну інформацію, з понеділка буду вирушати в "BMW Центр" Я так розумію цей майстер і тобі зробив машину,,?Я постараюся дістати номер і по телефону записатися на прийом чи як там вийде.....В мене першого ж дня була думка їхати в Ів.Франківськ цього я нажаль не зробив і вже пішло 350$ А результату немає...
     
  18. rymaruk88

    rymaruk88 Початківець

    Авто:
    Audi 100 2.3E AAR
    Що за майстер, і чи мав справу з мех. вприском KE-Jetronic???
     
  19. dalkroz

    dalkroz Початківець

    Авто:
    Audi 100
    так) мій мотор обслуговується в Сергія... поки що в мене вийшло 150$ ремонт разом з роботою і різною мілочовкою...далі буде видно як себе буде поводити машина... поки що притензій немає... заводиться гарно працює тоже гарно і тягу має... я лиш не задоволений холостим ходом і розхід треба заміряти!!!
    приїжжай з понеділка з 9 години на БМВ центр знайдеш там майстра домовишся з ним коли він зможе подивитись і вже тоді приїдеш машиною до нього... скажу тако що до середи в нього всьо забито я лічно бачив графік в блокноті...але приїдь в понеділок домовся.
     
  20. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    саме так
    для цього існують приватні повідомлення :)

    я знаю тільки одного майстра в Коломиї, котрий знає що таке мех.інжектор - це Степан у Вербіжі. Коли з моїм Коррадо були проблеми він поміг.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)