Продається БМВ 320 М пакет 2007р

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем dragger85, 9 сер 2016.

  1. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Знайомий продає гарну, доглянуту і гостру машинку: БМВ 320і 2 літри, 2007р. 15400$.
    Неодноразово особисто їздив на ній - машинка трохи тверда на нерівній бруківці, а загалом дуже і дуже класна.
    Деталі на АВТО РІА: http://auto.lvivport.com/uk/auto_bmw_320_17967503.html

    1332.png 21332.png
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Ну бмвшки всі жорсткі, особливо трійки.
    Якшо не помиляюсь, тут нема м-пакету.
     
  3. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    В 5й і 7й серії жорсткій ще не їхав, мабуть в мці не сидів, а от 3тя серія жорстка, особливо після мого Пейса :)

    Я в БМВ не АС, але гугл каже наступне: М-пакет (або Sportpaket) - це варіант виконання як Е39, так і інших моделей BMW котрий включає в себя такі опції:
    М-бампери, М-руль, М-накладки на пороги, спортивні сидіння (шкіра або алькантара), різноширокі М-диски і спортивну підвіскуM-Sportfahrwerk або M-Sportfahrwerk I. Перелік опцій доставляється індивідуально.
     
    Останнє редагування: 10 сер 2016
  4. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    ну тут того всього нема, хіба підвіска.
    Треба виразитись по-іншому. Е39 більш жорсткіша за а6 чи мерс. Плюс сидіння тут здається не рекаро, а моторспорт, хоча точно не видно.
    Люблю бмв)
    Ну і продавцю, успіхів в продажі)
     
  5. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Трішки уточню по сидіннях, в БМВ немає рекаро чи моторспорт
    Ось види сідушок що встановлювались на БМВ для прикладу Е38, Е39

    1. Basissitz — базовое сиденье механическое со следующими регулировками: вперед-назад, вверх-вниз, наклон подушки, наклон спинки, регулируемый подголовник.

    2. Basissitz Elektro/Memory — базовое сиденье электрическое с памятью (и без) для водителя, просто электрическое для пассажира со следующими регулировками: вперед-назад, вверх-вниз, наклон подушки, наклон спинки, регулируемый подголовник.

    3. Кomfortsitz — Сиденье повышенной комфортности, электрическое с памятью для водителя и просто электрическое для пассажира (только на Е38 как опция память для пассажира) со следующими регулировками: вперед-назад, вверх-вниз, наклон подушки, наклон спинки, регулируемый подголовник + ломающаяся спинка.
    Более мягкие подушки кресла, по сравнению с basissitz.

    4. Кomfortsitz Aktiv — Сиденье повышенной комфортности с массажем, электрическое с памятью для водителя и просто электрическое для пассажира (только на Е38 как опция память для пассажира) со следующими регулировками: вперед-назад, вверх-вниз, наклон подушки, наклон спинки, регулируемый подголовник + ломаюшаяся спинка + массаж встроеный в подушку.
    Более мягкие подушки кресла, по сравнению с basissitz

    5. Sportsitz mechanisch — Спортивные сиденья механические со следующими регулировками: вперед-назад, вверх-вниз, наклон подушки, наклон спинки, регулируемый подголовник + регулировка подколенной опоры
    Более упругие подушки кресла с развитой боковой поддержкой, по сравнению с basis- и komfortsitz.

    6. Sportsitz Elektro — Спортивные сиденья, электрическое с памятью для водителя и просто электрическое для пассажира (только на Е38 как опция память для пассажира) со следующими регулировками: вперед-назад, вверх-вниз, наклон подушки, наклон спинки, регулируемый подголовник + регулировка подколенной опоры
    Более упругие подушки кресла с развитой боковой поддержкой, по сравнению с basis- и komfortsitz.

    7. Sportsitz M5 — только Е39 М5. Спортивные сиденья, электрическое с памятью для водителя и просто электрическое для пассажира со следующими регулировками: вперед-назад, вверх-вниз, наклон подушки, наклон спинки, регулируемый подголовник + регулировка подколенной опоры
    Более упругие подушки кресла с развитой боковой поддержкой, по сравнению с basis- и komfortsitz, собственно, такие седла и стоят на моей повозке, правда, чуть другого пошива и с перфорацией.

    8. Kontursitz — только Е38. Спортивные сиденья, электрическое с памятью для водителя и просто электрическое для пассажира (как опция память для пассажира) со следующими регулировками: вперед-назад, вверх-вниз, наклон подушки, наклон спинки, регулируемый подголовник + регулировка подколенной опоры + ломающаяся спинка
    Более упругие подушки кресла с развитой боковой поддержкой, по сравнению с basis- и komfortsitz.
     
  6. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Це сама звичайна трійка і М-пакетом там і не пахне
     
  7. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Ти її оглядав чи може спілкувався з власником?

    шо за натура - аби насрати... не цікавить машина - проходим мимо!

    якщо власник таке пише - значить десь воно так і є.

    Він на ній здається 2й власник від 2007 року...

    На посиланні в АВТО РІА є контакти власника - там і питайте стосовно пакету і не пакету :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    дякую за інфо :)

    якщо колись зацікавлюсь бмв - то обов'язково прочитаю про сидіння )
     
  9. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Чого ти такий нервовий? Я хіба сказав що машина гавно? Чи я сказав щось по ціні? Я ж просто сказав що це не М-ка
    Її оглядати не потрібно щоб побачити що з твого другого (а взагалі третього) посту з вказаного переліку нічого нема. А може я сліпий і не бачу М бамперів і порогів, алькантари на потолку, шкали приборів зі значком М.. І це тільки те що відрізняє зовнішній вигляд від базової.
    Я в БМВ також не сильно АС, як і ти, але дещо знаю. І з того що знаю - кажу тобі - ЦЕ НЕ М-ка. Без всяких обсирань машини і власника. Просто підскажи свому товаришу щоб виправив оголошення і не слухав по телефону образи в свій бік.
    Вот тобі фото М-ки. Це з серії "знайти 10 відмінностей"
    9_enl.jpg
     
    Останнє редагування: 10 сер 2016
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Сперечатись далі не буду, бо тема не про те, щоб комусь розказувати різницю між БМВ М-серією БМВ з М-пакетом.

    Ось лінка з Вікіпедії, де чітко описано, що є М-Серія, а я базові авто з додатково встановленими компонентакми від М серії - так званий М-пакет (наперед перепрошую, що англійською, на жаль в українськії версії пункт про М-серію опущений):
    https://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M

    Зі слів власника в авто, що продається - ходова, сидіння і кермо від М-моделі.

    Мпакет_то_курва_не_Мсерія.png
     
  11. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    М пакет – это так же внешний вид, т.е. обвесы кузова и салон, сам автомобиль под капотом и подвеска остаются такими же. Вы можете встретить BMW 530d – дизельный двигатель объемом 3 литра, а внешне машина будет как М серия.
    http://mpower.by/mpaket
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    @Carlsson - 'так же' - означає 'також', а до обов'язковості прив'язки нема - відчуваєш різницю..?

    ти мені хочеш довести, що власник неправду говорить, що в машині ходова і крісла від еМки?
    якщо так - то іди троль когось інакшого :) або якщо сама суть мого посту тебе зацікавила - ПРОДАЖ АВТО - то дзвони до власника - їдьте на сервіс перевіряйте і купуй її!

    Тут не форум бмв, щоб до₴обуватись які пороги і підвіска на тій БВМ - це звичайне оголошення про продаж.
    Написано чорним по білому повна характеристика авто, якщо тебе хвилює, чи чогось часом не вистачає на машині з опису - то організуй зустріч і перевіряй вживу авто, замість тут якусь апогею розводити 'а то не то а то не воно а того там нема' ...
     
  13. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    ПО-перше. Я не доYобуюсь. По- друге "сам автомобиль под капотом и подвеска остаются такими же" - от і різниця. По-третє: купувати не збираюсь, але якщо ти викинув сюди оголошення, то я маю повне право це оголошення обговорювати. І зауваж ще раз. Я нічого не сказав ні про ціну і про якість авто. Тим більше що обговорення М-пакету почав саме ти. І по-четверте: спусти пар і спілкуйся адекватно. Я нікого не тролив (вікіпедію почитай що це) і не збираюсь, обговорення теми - аж ніяк не підвяжеш до цього.
    ЗІ. Закинь сюди номер шассі, розшифруй (або це зробить той кого це цікавить) і заткни мені рот тим що я був не правий. А я вибачусь!
     
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    для чого тобі рот затикати? може ти не на той форум зайшов просто...
    Не знаю, що мають на увазі твої сайти 'дольнєво вастока', але зі слів власника - машина складається з ходової від М-серії і сидінь від М-серії - це не він собі в гаражі міняв, а така машина виїхала з Бундесрепублік заводу.

    Ти почав свої коменти, що чимось не пахне і саме ти почав мудрувати про той чудо ПАКЕТ :):

    Всі свої інші проблеми не пов'язані із купівлею цього авто обговорюй будь ласка у інших розділах.
     
  15. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Я думаю сайти навіть дальнєво вастока знають трошки більше за тебе. М, чи не м - мені якось фіолетово. Ще раз тобі говорю. Ти створив тему, ми в ній спілкуємся. Ніяких наїздів на авто чи на власника не було. Вияснялось лише наявність того М-пакету. Можливо я і не правий, але це не дає тобі пісдстав показувати свою "культуру спілкування". Якщо в тебе проблеми з цим то ти точно не на тому сайті і свої проблеми не показуй тут.
    Власнику успіхів в продажі!
     
  16. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ти зі свого боку піддав під сумнів слова власника про комплектацію - це як називається?
    яку саме, уточни будь ласка, бо образ від себе не адресував нікому!
    :) якесь твоє дописування тут проблематичним вийшло... у мене нема з цим проблем - все ок, буває :)


    дякую за гарні побажання стосовно продажу!
     
  17. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    1) Піддав сумніву, бо на моє переконання це не М-ка. Помилятись може кожен. Для того і дописуєм тут обговорюючи ті чи інші теми. Тут недавно було оголошення здається про продажу Б3 в кузові універсал зі словами "лонг" (чи якось так). Але ж власник сказав - значить так і є, правда?
    2) "то іди троль когось інакшого", "Тут не форум бмв, щоб до₴обуватись" (відповідно напевно і виставляти на продаж авто цієї марки)
    3) проблем нема, але буває...
     
  18. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    :))) Пасата в універсалі в ЛОНГ кузові пам'ятаю )))))) то власник файно додав до заводської назви:)

    чесно, я не знаю чи не можна інші марки тут в продаж записувати.. @MARTINI на нашому форумі можна інші марки авто продавати, чи тільки ВАГи?

    @Carlsson вибачай, якщо я не був надто добрий до тебе :drinks:, в мене тут ціль помогти хлопаці продати гарну машину, бо в нього апетит на шось ліпше вже назрів..


    ТЕМІ АП, машинка ще продається :)
     
    Останнє редагування: 10 сер 2016
  19. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Добрий чи не добрий, то таке. Я за адекватне спілкування! :drinks:
    Я за те щоб було можна продавати будь-що, т.я. на будь який товар всюди є покупець.
    Машині знайти нового власника!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Та чо ви паритесь, дайте мені VIN код і я вам дам всі опції данного автомобіля які були встановлені на заводі.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)