Продається Volkswagen Passat B7 Bluemotion 2012

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем dragger85, 26 лип 2017.

Tags:
  1. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Універсал / пробіг: 151 тис.км. / дизель 2.0 / автомат / срібний металік / ціна 16 000 $

    Стан ідеальний. Всі записи в сервісній книжці реальні. Пробіг 100% реальний, перевірка тільки вітається!!! 6-ти ступенева автоматична коробка. Комплектація авто: максисальна кількість airbags, адаптивний круїз-контроль, система Auto-Hold, підкермові пелюстки, адаптивна поворотна підсвітка, електричне регулювання сидінь, багатофункціональний руль, підігрів сидінь і дзеркал, лобового скла, датчики дощу і світла, сенсорний навігатор.

    Passat_B7.png

    Авто у Львові.

    Більше інформації тут: http://auto.lvivport.com/auto_volks...m_content=ad_moderation&utm_campaign=go_to_ad
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    привезу такий з німеччини, ДЕШЕВШЕ !
     
  3. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Про пробіг смішно чути. Але покажіть пальцем, де на цьому комфортлайні стоїть адаптивний круїз-контроль???
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    судячи з вашої ави - це нормально, що вам смішно

    якщо ви зацікавлений у придбанні - будьте ласкавий задзвоніть і вам все при огляді авта покажуть
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Тоді скарга на вашу тему буде логічна.
     
    • Баян Баян x 1
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    @VWDRIVER правий, на такі гроші пробіг завеликий(скажи на скрутять більше), і круїз контролю по фотках не видно (на тому що я їздив правда то був 2015р, на кермі чітко було видно кнопки круз контролю, хз мо в 2012 ті кнопки десь за заднім сидінням поставили ;)).
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    хоч напишіть, на що скаржитесь
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    дякую за підтримку бас :)
     
  9. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Круїз на авто є, але звичайний, нижній лівий ричажок за це відповідає. Просто за це авто з базовою комплектацією і такі гроші - багато. Щодо пробігу - скручується в ебуд, ебукп, і навіть в базі ВАГа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    перехід на особистостні образи + неправдива інформація в оголошенні. Думаю, що на правила не треба давати посилання.
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    не плачте будь ласка - скажіть лише, чи вас авто зацікавило, чи вам нема просто з кимм позадиратись?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Не я ж тут лохотроном займаюсь на клубі. Це Ваші проблеми, що у Вас немає аргументів на прості питання.
     
  13. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    які Вам аргументи потрібні...? Це оголошення про продаж автівки, а не звинувачення у злочині... якщо Ви не зацікавлені у даній пропозиції - будь ласка проходимо мимо, а не розводимо демагогію!
     
    Останнє редагування: 26 лип 2017
    • Баян Баян x 1
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Судячи з вашого ніку - ви наркоман з 1985го
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Тупо Тупо x 1
  15. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    і ти ще потім десь будеш писати, що не переходиш на особисте, ще й з образами ?
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    І ти ще потім будеш мені писати що я перший переходжу?
    Ти судиш людину по аватарці і пишеш йому це і вважаєш, що ит супер пупер модний тіп після цього, навіть не знаючи людину реально.

    Відповісти нормально на пост не можеш, сприйняти критику не можеш.
    Тебе спитали де на машині адаптивний круїз-контроль. То будь ласкавий опиши це тут, а не "дзвоніть"... Ти розмістив тему на форумі - давай відповіді на питання. І аргументуй, доказуй свою правоту про пробіг і т.д.
    Можливо, хтось і хотів би купити цього пасата, але неадекватні відповіді цьому не сприяють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Незнайомій людині написавши порівняння його аватарки із позитивним сміхом - абсолютно не мав ніякого негативного підтексту, а ти чмо лише шукаєш, де підісрати та не по темі шось втиснути, бо це мій пост підозрюю.

    Щодо пояснень по автівці - мої пропозиції з'ясувати деталі по тел є абсолютно природніми, оскільки знаючи цю машину, будучи впевненим, що у ній немає ніяких підводних каменів - як учасник Фольксваген клубу запостив це сюди для простішого з'єднанням зацікавлених людей із продавцем.

    А ти дял чого тут смітиш в цій темі, для чого підсираєш?

    Ще раз нагадую @Shaggy , якщо тебе не цікавить дана пропозиція - пролітай мимо, а не шукай конфліктів.
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А так і не скажеш і людину це образило.

    І це я ображаю когось і переходжу на особисте????
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Nazikey

    Nazikey Початківець

    Авто:
    Passat b6 2.0 FSI
    Автор оголошеня мабудь до кінця не розуміє про що говорить під словами адаптивний круіз контроль. Замість того щоб тут придиратись одне до одного то треба було розяснити йому якщо не знає що
    Круїз-контроль (англ. Cruise control) — це система, яка автоматично підтримує постійну швидкість автомобіля, без участі водія. Він дуже зручний під час далеких поїздок, коли досить важко утримувати педаль газу в одному положенні протягом тривалого часу.
    А Адаптивний круїз-контроль (ACC , Adaptive Cruise Control) — система, що крім підтримання постійної швидкості, стежить ще й за відстанню до автомобілів, які їдуть попереду та позаду. При цьому адаптивний круїз-контроль вміє триматися слідувати за переднім автомобілем і при необхідності пригальмовувати чи пришвидшувати машину.

    І все пожали руку одне одному і все.
    А на рахунок ціни хай ставить скільки хоче його справа, якщо вона не актуальна то проходжу мимо і не цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Красунчик! Красунчик! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Єдиний позитивний відвідувач (крім мене:) ) в цій темі.

    @Nazikey - дякую, що роз'яснив технічну сторону тих нюансів з круїзом :good:
    Щодо тлумачень англійською мовою - то можу зі свого боку допомогти з тим, якщо буде така потреба - англ мовою і на письмі і усно зможу допомогти :hi:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)