Продається Volkswagen Passat В5

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем Serh, 16 кві 2018.

  1. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Продаю не я, а мій швагро. Попросив розмістити оголошення. Продається Volkswagen Passat B5 1999 року випуску, універсал, об'єм двигуна 2.3 бензин (один із топових двигунів). Автоматична коробка передач, сама повна комплектація. Авто своє, раніше ганяли авто із закордону, відповідно самі приганяли для себе, пробіг РЕАЛЬНИЙ 217 000 тис. Відповідно на Україні перший власник. Служило як авто вихідного дня (в сім'ї ще є Т5). Своєчасно замінялися усі розхідники. На обслуговуванні ніхто не економив. Стан авто дуже добрий. З документами усе в порядку. Географічно він находиться в м. Ковель. Відповідно вставляю посилання на оголошення про продаж.

    Volkswagen Passat

    Ціна авто 6000 доларів, можливий торг на витрати пов'язані з дорогою. Номер телефону продавця О9З 286 846О Едік. Кого цікавить дзвоніть. Можете писати в ПП, постійно заходжу на форум, або прямо в темі, буду в нього запитувати і відповідати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    ще маленьке уточнення, на авто стоїть літня резина Фулда Екоконтрол свіжа усі 4 скати
     
  3. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Апну, ще в продажі
     
  4. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Ціну знижено до 5300 у.о.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Денис Опанасенко

    Денис Опанасенко Новачок

    Авто:
    Хочу купити скоро
    Скажіть будьласка, що краще взяти? Lancer 9 чи passat b5?
     
  6. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Класи машин звісно різні, тому порівнювати хіба в ціні))
     
  7. Денис Опанасенко

    Денис Опанасенко Новачок

    Авто:
    Хочу купити скоро
    Мені подобається і lancer 9 і Пассат b5. Хотів би собі lancer 9 (1.6) механика седан, Passat b5 1.8 хотів би трішки новіший десь 2002 2003, не 97-го. Можливо різниці і немає, ну трішки відрізняється дизайн. По ціні приблизно однакові ну Lancer 9 свіжіший по випуску. Ламаю голову). Ще приглянулася Honda accord 2001 седан, ціна у неї трішки дешевша, ну деякі доганяють і до таких цін як і Пассат і Ланцер. ну все ж таки, як думаєте що краще? Що надійніше, економічніше? Купляю щоб не літати, не для гонок.
     
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    То вже продано чи як?
     
  9. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    ще ні. Авто продається
     
  10. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Авто продано
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)