Продам Гольф 2, 1,3 карб, 1989 рік

Тема у розділі 'Авто', створена користувачем Cherepaha, 3 лип 2020.

  1. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Ось і настав цей день і я готовий відпустити свого Гольфа.
    І так, Гольф 2, 1,3 карб, 1989 рік (рестайл), червоний, 4 дверки. Куплений мною 13 років тому тут на форумі. Попередній власник робив комплексний капремонт двигуна, лию синтетику і масла не бере зовсім. Мушу сказати, що на роботу я їжджу велосипедом, тому середній мій річний пробіг 5-6 тис км (супермаркети, лікарні, інколи село). Відповідно пробіг після капремонту десь тисяч 100, не більше. Недавно міняв зчеплення, гальмівні диски і колодки. Трохи раніше міняв рульову рейку на б/у оригінал в хорошому стані, керується авто відмінно. Салон не затертий, були одягнені чохли (хоч вони мені і не дуже подобались). Літня гума нова (минулорічна, Клебер), також віддаю в комплекті зимову в непоганому стані на металевих дисках (ці диски бажано пофарбувати). + літня і зимова запаски на дисках (всі колеса р13). Додатково доставляв тахометр на панель приладів замість годинника і задні ремені безпеки (3 шт, дуже необхідні якщо є потреба ставити дитячі автокрісла та і для дорослих пасажирів не зайві). Магнітола Pioneer (aux, mp3, але без USB), + 4 хороших динаміка в штатних місцях лишаються в авто.
    Як бонус, також віддаю в комплекті новий передній фартух (голий метал з етикетками, потребує фарбування) і пластиковий захист моторного відсіку знизу (від бруду). Купив колись, але так і не дійшли руки встановити то на авто. + новий трос зчеплення (завжди вожу в багажнику, бо раз мені старий поламався в дорозі.)
    Також додам, що на мою думку, це чудове перше (і навіть сімейне) авто. Я його любив (та і зараз люблю) і шанував. Переїздив ним через перевал по дорозі в Ужгород у літню спеку та добирався через сніги, ожеледь і заметіль з села взимку. Він не підвів.
    А тепер про мінуси: місцями є здута фарба (площа невелика, дір нема). Зламалась задня ліва зовнішня дверна ручка (все думав чи міняти одну чи весь комплект), є певні сколи на лобовому (без тріщин) і на лівій фарі (віддам 2 старі фари з добрим склом, можна замінити). Прийшла пора міняти масло і фільтри (якраз збирався, але займався однією справою, яка і є причиною продажу).
    Отже, причина продажу: вчора купили інше авто, ауді а4 б6, 2,5 дизель автомат. Недавно дружина з власної ініціативи пішла в автошколу і виникла потреба в авто на автоматі і з кондиціонером, а так то ми б ще довго їздили тим гольфом ))
    детальніше (хоча куди вже) - за телефоном 0667681397. Фото згодом, бо ще не фоткав, і не виставляв на продаж, поки не було куплене ауді.
    Ціна за весь описаний вище комплект - 2300 доларів США або еквівалент у гривнях чи євро. Оглянути можна у Львові, автовокзал, Арена Львів.
     
    Останнє редагування: 3 лип 2020
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Колись у 2007 році я так продавав гольфа, теж без жодної фотки, але то була паперова газета "Ваш магазин" , а не інтернет-форум :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Welcome)) Ну ти звертайся якщо що))) Походу я вже собаку з'їв на тому моторі))

    Я б на твому місці гольфа не продавав, ауді то така сука до якої часто на чомусь треба на СТО їхати) гггг
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    не лякай людей)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    дякую, обов"язково! ) а на СТО поїду ровером, якщо що )
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А по шротах на чому будеш їздити?
     
  7. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    теж на ровері. колись до гольфа привіз кермову рейку (в зборі з тягами) з Зеленої на Стрийську (прив"язав вздовж рами), бо гольф якраз був на ремонті.
     
  8. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
  9. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Цз, Сигналка, 2 брелоки до неї, 2 ключі, коробка 5- тиступка, ззаду тонована. Вроді все...
     
  10. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    продано. спочатку закинув на сайт рст, глухо. вчора зранку закинув на авторіа - після обіду вже її оглянули і сьогодні купили.
    купив хлопець з сусідньої вулиці ), 2 хв іти до нього.
     
  11. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    давай нову тему про ауді!!!
     
  13. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Треба пофоткати. І буду мати до вас питання по ходовій до неї, треба запчастини ))
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    А то не ця авдя, що на фотках з гольфом на парковці? ;)
     
  15. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Ні, то вроді а6, якісь сусіди ))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)