Продам відеокарту GF-8600GT

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Nick Wolf, 24 лис 2010.

  1. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    У зв'язку з апгрейдом продам відеокарту PCI-Express Inno 3D I-8600GT-DUAL-DVI-HDTV-HDCP, перехідник DVI-D-Sub у комплекті, оригінальне упакування, б/к, не розганялась, працювала не кожен день і недовго.

    Inno3D Geforce 8600 GT
    Chipset Geforce 8600 GT
    Memory 512 MB GDDR3
    Core Frequency 540MHz
    Memory Frequency 1400MHz
    RAMDAC 400MHZ
    Interface PCI-Express Memory Bus128-bit
    Stream Processors32
    Max. Resolution2560 x 1600 SLI ReadyYes
    Output:
    1. Dual-Link DVI
    2. HDTV HDCPOptional

    На фото - подібна відеокарта. Та, що продаю, має ще роз'єм під SPDIFIN і суттєво більше деталей на платі.

    [​IMG]

    Сайт виробника:
    http://www.inno3d.com/products/graphic_card/gf8/8600gt.htm

    Ціна 500 грн.
     
  2. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Щоб не створювати нової теми, пишу тут же:

    продам відеокарту AGP HIS Radeon 9250 128Mb GDDR 240Mhz, нова, без упакування. Зроблена ще надійною фірмою HIS, укомплектована ідеальною пам'яттю Elixir.

    Вибачайте, цитую російською:
    Процессор (GPU): ATI Radeon 9250 на базе RV280
    Частота GPU: 240 МГц
    Память: 128 Мб GDDR
    Частота видеопамяти: 333 МГц
    RAMDAC: 400 МГц
    Математический блок: анизотропная фильтрация 16x, FSAA 6x
    Поддерживаемые стандарты: DirectX 9.0, OpenGL 1.5
    Максимальное разрешение: 2048x1536 точек
    Число поддерживаемых мониторов: 2
    Разъёмы: DVI, VGA, TV-out
    Интерфейс: AGP
    Особенности: пассивное охлаждение (радиатор)
    Технология производства: 150 нм

    [​IMG]

    Ціна 300 грн.
     
    Останнє редагування: 24 лис 2010
  3. aidsua

    aidsua Active Member

    Авто:
    VW Scirocco 1.6 WV 75 л.с. 5ст КПП; VW Scirocco 1.8 90 л.с. 5ст КПП
    А як зрозуміти ціноутворення, якщо 512MB RadeOn HD3450 PowerColor AG3450 512MD2-V2 DDR2
    є можливість купити за 53уо? (412грн)
     
  4. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Потім знову будеш писати, що ти пожартував і що я жартів не розумію? :) Залишаю твоє питання без відповіді. Не поспи пару ночей помучся, раз тебе це так гризе )))
     
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    AGP- карти дорожчі, бо йдуть на старі машини. Під нову карту тре нову машину... ;-)
    Я сам недавно взяв GF-5500 128 MB, але десь за 130 грив. Не знаю, може вона і гірша від цього радеону. А ще підвернувся пентіум 4 Прескот за 80 гривень (новий коштував ~500 баксів у 2004 р.) От якби авто так падали в ціні!!! :)
     
  6. Aknod

    Aknod Місцевий

    Авто:
    Opel Vivaro 1.9CDTI 2004
    та
    це вилика різниця!
     
  7. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Не, там мова за іншу відеокарту, за ту дешевшу він пише. Ціну на ту AGP як за нову поставив, тим більше виробник цієї карти - не галімий AMD (уявляю, скільки зараз посипеться звинувачень :), але факт є факт). Карта не юзана і зовсім не глючна. Така сама стоїть в декількох знайомих, всім власноруч ставив з однієї партії, всі карти досі нормально працюють.
     
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    512MB RadeOn HD3450 PowerColor AG3450 512MD2-V2 DDR2
    - якщо я не помиляюся, це також AGP. Але хіба я писав, що торгу не може бути? :)
     
  9. aidsua

    aidsua Active Member

    Авто:
    VW Scirocco 1.6 WV 75 л.с. 5ст КПП; VW Scirocco 1.8 90 л.с. 5ст КПП
    Справа не в персоналіях.. була б озвучена ціна 80..150грн, я б і не звернув би увагу на це повідомлення.

    Порівнювати ціни/характеристики на відеокатри PCI-Express з AGP не коректно.

    Складається враження, що AMD знищила всі заводи ATI та всіх їх свівробітників виставила на біржу праці після поглинання.

    зі Тут прозвучала пропозиція щодо можливості торгу. Якщо є бажання продати, то заберу за 80 грн. В іншому випадку пропоную шукати ламерів, котрі її захочуть купити за 300грн.
     
  10. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Некоректно обзивати всіх тих людей, які написали мені в приват щодо тієї карти. Я залишу це все без коментарів. Ти або пацанчик якийсь молодий, який вечорами немає себе де діти, або не знаю що ще сказати. І гумору якраз не розумієш ТИ. У іншому пості в тебе це був також не гумор, а чухня. Прошу надалі не засмічувати цю тему бздурами і твоїм баченням життя зі столиці як я розумію з підпису.

    Якщо тобі дійсно потрібна ця відеокарта, і не за 300, бо ти не ламер, а за 80, і від славного для тебе виробника AMD, то шукай - інтернет великий. Бо моя ціна для тебе незмінна. А з людьми, яких ти необачно обізвав, я з радістю поторгуюся :) Але без тебе
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    І в котре показуєш, що не вмієш читати.

     
  12. aidsua

    aidsua Active Member

    Авто:
    VW Scirocco 1.6 WV 75 л.с. 5ст КПП; VW Scirocco 1.8 90 л.с. 5ст КПП
    Мо і є бажаючі заплатити подвійну ціну.. це їх право.

    зі http://itc.ua/freeads/search?query=9250

    ззі Все недосказане в цій та будь-якій іншій темі готовий почути, коли буду на зборах у Львові.
     
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Я на відміну від процитованого продаю нову. Чому ти тоді не дзвониш туди і не купляєш, якщо там дешевше в два рази? 300/2=150 але не 80 :)
     
  14. aidsua

    aidsua Active Member

    Авто:
    VW Scirocco 1.6 WV 75 л.с. 5ст КПП; VW Scirocco 1.8 90 л.с. 5ст КПП
    Прошу продемонструвати рік виробництва нової відеокарти 9250 на реальному фото. Наперед дякую.
     
  15. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Нову - не користовану. Одна карта, яку продаю у цій темі, користована, але мало. Інша нова, не користована :) Всім ж зрозуміло, що 9250 вже давно не випускають. По крайній мірі, HIS та Sapphire кинулися того роверу.
     
  16. aidsua

    aidsua Active Member

    Авто:
    VW Scirocco 1.6 WV 75 л.с. 5ст КПП; VW Scirocco 1.8 90 л.с. 5ст КПП
    І куди, дядьку, загубилось при відповіді реальне фото відеокарти в якому видно роз'єм AGP та P/N, якщо не бажаємо показувати рік виготовлення?
     
  17. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Нікуди, хлопаче. Зроблю завтра й викладу і некористований роз'єм AGP і всі номери які там є. Правда року виготовнення я там не побачив. Я от не розумію, ти хочеш купити, чи просто маєш багато вільного часу і вирішив перевірити почуття мого гумору остаточно? Ти часом не психіатром працюєш? :) Чи тобі мій аватар чимось не сподобався? Цікаво чим.

    П.С. Тобі фото першої карти також потрібне? Може візьмеш гуртом обидві? Віддам на 50 грн. дешевше.
     
  18. aidsua

    aidsua Active Member

    Авто:
    VW Scirocco 1.6 WV 75 л.с. 5ст КПП; VW Scirocco 1.8 90 л.с. 5ст КПП
    Буде фото -- продовжимо розмову.
     
  19. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Я так і знав, що хто багато задає питань з претензіями, той потім ніколи не купляє. На разі AGP у резерві, а PCI далі у продажу. Ціна стала.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)