Проїзд на червоне світло

Тема у розділі 'Приклади і шаблони заяв із оскарження постанов ДАІ', створена користувачем Shaggy, 25 кві 2010.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Сихівському районному суду
    м. Львова
    79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2

    Позивач:
    П.І.Б.
    адреса проживання

    Відповідач 1:
    Міське управління ДАІ УМВС
    України у Львівській області
    м. Львів, вул. Городоцька, 124

    Відповідач 2:
    Посадова особа – інспектор БДПС ВДАІ м. Львова
    Інспектор П.І.Б.​


    ПОЗОВНА ЗАЯВА​

    Про скасування постанови ВС №000000 від 06.02.2010р. в справі про адміністративне правопорушення (в порядку адміністративного судочинства).

    Я, П.І.Б., (паспорт серія №, виданий де і коли), керуючи автомобілем Volkswagen, н/з 000-00 ТВ, 06.02.2010 р. о 06год.50 хв. був зупинений працівником ДАІ на перехресті вулиць Городоцька – Чернівецька у м. Львові. Я рухався вулицею Городоцькою і виконував лівий поворот на вулицю Чернівецьку. Згідно слів працівника ДАІ я проїхав перехрестя на заборонений сигнал світлофора (червоний), через що було складено протокол серії ВС 000000 про адміністративне правопорушення і одразу винесено постанову серії ВС 000000 з накладенням на мене адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 (п’ятсот десять) грн.
    Зазначаю, що зупинивши мене, інспектор порушив вимоги пунктів 15.1, 15.2, 15.3, 15.5 Наказу МВС №111 від 26.06.2009 р. з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції, а саме:
    1. Сигнал інспектора був поданий з лівої від мене сторони, з боку проїжджої частини, у незрозумілій для мене формі, але я все ж виконав зупинку.
    2. Місце зупинки жезлом було вказане таке, яке суперечить п. 15.9. Правил дорожнього руху, що, враховуючи погані дорожні умови та інтенсивний рух транспорту на даному перехресті, могло призвести до створення аварійної ситуації.
    3. Інспектор не відрекомендувався і не назвав свого звання, або назвав не чітко, ще підходячи до мого автомобіля.​
    При складанні Протоколу серії ВС 00000 від 06.01.2010р. про адміністративне правопорушення (надалі – Протокол) інспектором БДПС ВДАІ м. Львова Пєтровим Ю.Ю. були вчинені наступні порушення:
    - інспектор не ознайомив мене з моїми правами та обов’язками, передбаченими ст.63 Конституції України та ст.268 КУпАП, про що мною було вказано у Протоколі;
    - Дата складання Протоколу, дата правопорушення і дата розгляду адміністратив-ної справи вказана 06.01.2010р. Фактично був ознайомлений з протоколом 06.02.2010 р.
    Вважаю, що оскаржуваною Постановою ВС №00000 від 06.02.2010р. на мене неправомірно накладено адміністративне стягнення та вважаю її незаконною на підставі наступного:

    1. Працівником ДАІ застосований невірний порядок зупинки транспортного засо-бу згідно Наказу МВС №111 від 26.06.2009р, а також Правил дорожнього руху.
    2. Працівником ДАІ неправомірно і невірно складений Протокол про адміністра-тивне правопорушення серії ВС 000000 від 06.01.2010р.
    3. При моєму наближенні до перехрестя не було мигання зеленого сигналу світлофору і одразу включився жовтий сигнал світлофору, що перечить п.7.30 Національного стандарту України ДСТУ 4092-2002 "Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки" від 03.06.02р.
    4. Щоб уникнути аварійної ситуації, рухаючись з дозволеною швидкістю, не використав екстрене гальмування, зважаючи на те, що воно могло б призвести до неконтрольованого заносу через погані дорожні умови (слизька бруківка і лід на перехресті). Свої дії виконував керуючись п. 8.11 Правил дорожнього руху, де зазначено, що “водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.”
    5. Згідно п.7.4 Національного стандарту України ДСТУ 4092-2002 "Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки" від 03.06.02р. транспортні світлофори типу 3 треба застосовувати як повторю-вачі сигналів світлофорів типу 1 у разі, якщо їх видимість ускладнена для водія першого транспортного засобу, що зупинився біля стоп-лінії на крайній смузі проїзної частини даного напрямку, чого не передбачено на даному перехресті, і що погіршує видимість транспортного світлофора типу 1. Виконуючи поворот ліворуч видимість світлофора обмежується.

    На підставі вищезазначеного і керуючись:
    - пунктами 15.1, 15.2, 15.3, 15.5 Наказу МВС №111 від 26.06.2009 р. з питань діяльності підрозділів ДПС Державтоінспекції;
    - п. 8.11, 15.9 Правил дорожнього руху;
    - пунктами 7.4, 7.30 Національного стандарту України ДСТУ 4092-2002 "Світлофори до-рожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки" від 03.06.02р.;
    - ч.2 ст. 122, ст. 287-289 КУпАП;
    - ст. 6, 17, 18, 19, 104, 105, 106 КАС;


    ПРОШУ СУД:​
    - взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати судового збору відповідно до ст. 288 КУпАП;
    - визнати нечинною та скасувати Постанову в справі про адміністративне право-порушення від 06.02.2010р., серії ВС 000000.

    Державне мито за розгляд судом даної справи не сплачувалось, оскільки у відповідності ч. 5 ст. 288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопору-шення, звільняється від сплати державного мита.



    Перелік документів, що додаються:

    1. Копія паспорта позивача.
    2. Копію позовної заяви.
    3. План-схема перехрестя вулиць Городоцька – Чернівецька.
    4. Копія Постанови Серії ВС 000000 від 06.02.2010р. в справі про адміністративне пра-вопорушення.
    5. Копія Протоколу Серії ВС 000000 від 06.01.2010р. про адміністративне правопору-шення.​




    12.03.2010р. ​
    Пізвище В.В.​
     
    Останнє редагування: 25 кві 2010
    • Подобається Подобається x 2
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Через тиждень після подання скарги мені прийшла повіста в суд.
    На судове слідство інспектор не з"явився. Справу розглядали без його присутності. Що було мені ж на руку.
    Через 10 днів після розгляду справи я прийшов за рішенням суда.
    Я виграв справу, проте офіційний документ маю забрати у вівторок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вітаю!!! Моя ще в роботі!!!
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Маладца, шег! І судді молодці!
     
  5. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    Молодець!!!!!
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    вітаю, респект і уважуха
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Забрав бумажку з суду, шо мій позов задоволено.
    Тепер все, чи я може якось маю іти це в ДАЇ показати чи як?
    Ато шось тіки зара про це подумав) Чи ДАЇ буде сповіщене?
     
  8. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Шег молодєц,тепер завертаєш в цю бумажку камінчик і закидаєш Їм у вікно:D

    П.С.Шег сорі за офф.
     
  9. li-mit

    li-mit Active Member

    Авто:
    SKODA OCTAVIA А5
    коли будеш проходити тех.огляд то потрібно цю бумажку їм показати...
     
  10. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Справедливість перемогла! Сьогодні виграв суд щодо штрафу, ніби то я їхав на червоне світло. Тепер буду катати скаргу на того горе-інспектора в Прокуратуру, щоб знав, що не з тим звязався)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    я б радив піти в Гаї шоб глянули по копутеру чи тебе зняли з бази як шо ні то предявити рішення суду, бо вони частенько втикають зняти з бази і при проходжені ТО виникають проблеми.
     
  12. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    а нафіга ходити і час тратити. буде техогляд, то й покаже.
    я наприклад за сплачені штрафи ніякі бумажки нікуда не ношу.
    будуть якісь предяви з боку даі чи виконавчої покажу їм бумажки і всьо. ше трати час на ту бюрократичну систему
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Векслер, розкажи детальніше, що сталося, за яких обставин, виклади заяву, розкажи про процедуру. То ж все цікаво і корисно наступним поколінням форумлян, для того цей розліл і було створено. Можеш і окрему тему відкрити про свій випадок, так навіть краще
     
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    пояснюю нафіга.
    в мене ситуація був штраф я його проплатив і нічого нікуда не носив. Пішов робити ТО при проходженні мені кажуть за вами штраф висить і те шо в мемне була проплата для них не документ є в компі і не ї... Отож іду в гаї там мені кажуть що справи в виконачій службі їду до виконавчої предявляю проплату, закривають справу несуть на підрис до начальника( і то мені попалася нормальна жінка шо скоренько це все зробила) відають корішок їду в гаї знімають з копмютера приїжаю на МРЕВ забираю ТО і того 3 години мазгайобки. А як би зразу проплату привіз то такого б не було.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Це шо навіть коли через рішалу ТО робиш, всеодно вспливає та фігня?
     
  16. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    саме так в мене на роботі зараз ТО роблять так навіть рішали кажуть що нічого не можуть зробити якщо виситьь неоплачений штраф...і то не до 1 рішала зверталися
     
  17. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    я нікуда бумажки не носив, але то через рішал зробив і нічого не вспливало чомусь
     
  18. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    тоді велика ймовірність що тобі далий лєвий талон ТО (квитанції про оплату тобі рішала віддав?)
     
  19. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Проплачується в банку на р/р ДОЇ з вказанням Вашої ФІО, а талон можна й надрукувати на "принтері". Знайомий так попав, зараз йде суд над організаторами, його як свідка(відбашляв) постійно тягають, а купували вони талони на "книжковому ринку" з голограмами, печатки, підписи і навіть почерк одного з начальників ДОЇ робили на принтері(відтиску ручки небуло), звісно брали гроші для погашення незначних правопорушень(десь на 200грн), причому видавали квитанції про сплату(банківські чеки), а сплати небуло.
     
  20. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Талон в мене пластиковий. робилось не зовсім через людей з вулиці
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)