Проставки передні для збільшення кліренсу Гольф 4

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем назар 88, 12 тра 2017.

  1. назар 88

    назар 88 Початківець

    Авто:
    VW Golf 3
    Доброго дня всіми!

    Підкажіть будь ласка, тому що пробував користуватись пошуком, але не знайшов відповідь. Де у Львові можна придбати передні проставки для збільшення кліренсу на Гольф 4. Буду дуже вдячний за інфу.
     
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    В продажі не зустрічав. Коли в мене був гольф, такі проставки точив в токаря. Розмір А по побажанню від 0,5 до 3 см.
    312474as-960.jpg
    ставиться тут: позиція №28


    upload_2017-5-13_11-10-42.png
     
  3. nazik261

    nazik261 Ha3ap

    Авто:
    Golf 4
    Для чого тобі проставки? Підбери пружини - буде тобі радість висоти кліренса.
    Я на свій Гольф 4 поставив пружини з більшим діметром прутка, до того стояли оригінальні пружини з діаметром прутка 11,4мм ( настільки низько машина сиділа, що на підрамнику під мотором вже живого місця не було, одним словом - черкав пузом практично любе лайно на дорогах), зараз стоїть з діаметром 12,2 мм, доречі - брав по каталогу для WV Гольф 4, кліренс збільшився на приблизно 3-4 см, побічний ефект, по трасі на швидкості якщо входити в затяжний поворот відчутний крєн кузова, жорсткіша не стала, навіть мені здається стала м"якша.
     
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    На мому попередньому Гольфі стояли люмінієві проставки висотою = 21мм., зняв, бо було зависоко, кола 205/55R16. Може десь і в гаражі валяються, треба порити.
    Фото гольфа з проставками і самі проставки:
    Г4.jpg проставки.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Подивись чи є маю інтерес)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)