пртоколи ДАЇ

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем turboopel, 7 жов 2014.

  1. turboopel

    turboopel Active Member

    Авто:
    фольцваген В3 1.6 RF
    Моделюю ситуацію:


    зупинив Даїшник туди сюди ви порушили будемо писати прокол, він пише. А я в поясненях якщо напишу нічого непорушував, а інспектор ДАЇ Петренко вимагав хабар в розмірі наприклад 100грн.


    Що буде в такому разі???
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ти напишеш не правду. Доказів в тебе нема. І дуже погано таким оперувати.
     
  3. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Краще вивчи їх роботу у випадку написання протоколу. Не предявив на вимогу фото-, відео-фіксацію, або відсутні свідки вказаного інспектором правопорушення. Інспектор зупинив в неположеному місці, в інспектора не були включені проблискові маячки......
    Одного разу коли на мене склали протокол і я в ньому понаписував такого роду з посиланнями на інструкції (в машині лежать) відбувся наступний діалог:
    ДАІ - більше не порушуйте;
    Я- як вийде
    ДАІ - складу ще протокол
    Я - складай, я проживаю в Сихівському районі, працюю в Сихівському суді, протокол оспорю і скасую в 2 секунди

    ДАІшник сів в машину і поїхав. Через пару днів попросив знайомого глянути в базу чи є на мені штрафи - протокол не був зареєстрований...

    А з наклепами що вимагав взятку, лапав за дупу - можна набратись "мінінгіту" на *опу
     
  4. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    як це розуміти, типу автомобіль державтоінспекції був припаркований з порушенням вимог ПДР, чи Ви зупинились на вимогу у невстановленому місці?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    жити по-новому :)
     
  6. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    ця опція поки не всім доступна ((
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Carlsson, я підтримую твою позицію, за виключенням цієї фрази:
    п/с/ по ходу, не тільки МВС потребує реформ, а й гілка судочинства.....
     
  8. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Наприклад зупинив тебе в неположеному місці, ти це пишеш в протоколі, а їм світити такі протоколи - це получити по шапці.

    Тут все законно. Якщо справа по оскарженню протоколу не призначається до розгляду протягом 3 міс з дня її поступлення - протокол анульовуєтсья.

    Про Сихівський суд я йому натриндів, я там не працюю.
     
  9. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    А як гаєць може зупинити в неположеному місці? В правилах пише, шо якшо вас зупиняють, то ви зобов’язані зупинитися згідно вимог ПДР. Тобто якщо потрібно то можна проїхати і кілометр і два, хай топають.
     
  10. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    давайте всі будемо так казати... і будемо нарушати ...

    правельно нах... тих гаї.. їздимо як хочемо..
     
  11. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Я це власне і мав на увазі.

    Тут треба розрізняти два варіанти: коли ти порушив і хочеш "відкосити", бо ти ніби знаєш їхні інструкції і їхні дії, гонорово пишеш свідків не було, закреслюєш там де підпис порушника, пишеш підпис водія, щоб протокол був недійсним і тд., або декому вистарчає наглості показувати посвідчення, візитки, чи казати, а ти знаєш хто мій "дядько". І є другий варіант, коли тебе безпідставно звинувачують в порушенні ПДР (нажаль в нашій Україні такі випадки поки-що мають місце), хоча більшості така інформація потрібна для першого варіанту.
    P.S. Не подумайте, що я ніколи не порушую, але треба бути чесним в першу чергу із собою, порушив плати штраф 500 грн., 3000 грн., а не пропонуй хабар, чи показуй свій рівень "знань чи культури", вважаєш не порушив, оскаржуй в суді, і феміда буде на твоїй стороні.
     
    Останнє редагування: 8 жов 2014
  12. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Приклад - в ялинках вже на виїзді на скнилівський міст. Хочете - можете їхати і зупинитись з дотриманням правил - за мостом і дивитись їдуть вони за тобою чи ні, або зупинитись на мості і в протоколі написати все що можна, щоб протокол не попав в базу і не платити штраф. Я не думаю що тут всі такі сумлінні водії, які не порушують ніколи ПДД спеціально чи випадково, і сумніваюсь що ніхто ніколи при порушенні не старався відкосити від його складення чи навіть давав взятку.

    Ніхто не каже що треба їздити як хочеш, але знову ж таки сумніваюсь що ти ніколи не їхав по місту більше 60 чи 70 км.... Будьте чесні перед собою пишучи такі коментарі. Тому що нема жодного водія який ніколи б не порушував... Є злосні порушення, наприклад проїзд на червоне світло - в житті б якщо б зупинив ДАІшник не ліпив би горбатого, а чемно підписав протокол, але якщо тебе лапають в місті зі швидкістю 70 км, то я все ж таки постараюсь відкосити...
     
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Щось не зрозумів де тут порушення і чого вони мають лапати за таке?
     
  14. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Дозволена швидкість 60, для попередження + до 10 км, 70 і більше - це вже штраф і протокол, хоча і більше 60 це також правопорушення, проте за нього не передбачена фінансова відповідальність!
     
  15. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Може +20?
    Чи я вже щось пропустив по змінах ПДР.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    наскільки пам'ятаю - +19, бо по +20 є штраф.
    П/С/ Все, що не заборонено, чи не суперечить вимогам чинного законодавства, і ТеДе і ТеПе - дозволено.

    для інших учасників форуму:
    Хабар - кров на руках....!!! Накосячив (від того ніхто не застрахований) - оплати в касу (згідно законодавства)!, м$удак - дай хабар...! Кожному своє!
     
  17. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Вибачаюсь. Перечитав пункт правил. Минулого року планували зробити +10 км разом із включенням фар. Подумав що це теж змінили...
     
  18. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    От і я притримуюсь такої позиції. Про ті ж 70 км, якщо знак "60" думаю якщо тебе і зупинять, то інспектор обмежиться попередженням, а от у випадку коли знак "40", а в реалі було 70, тоді нефіг відкошувати, підписувати і гроші в касу.
     
  19. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Тобто я так зрозумів, що всі тут чітко їздять по правилах, і коли знак 40 то їдуть 40, а коли знак 40 а їдуть 70 і бачуть ДАІшника, то швидкість не скидають а так її тримають до зупинки біля нього (на його вимогу) і чесно підписують протокол, чи все ж таки скидають швидкість з надією на те що "а вдруг Візир мене ще не захопив".... Нажаль я не настільки правильний... Я при перевищенні завжди стараюсь відкосити
     
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ні, тут всі порушують, ---- або правильніше буде так - я порушую! Коли іншого виходу немає. Інколи свідомо, інколи не свідомо.
    Людина, коли щось робить, вона повинна пам'ятати про відповідальність.
    а я при перевищенні стараюсь не попадатись.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)