Пси на дорозі

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Monkey, 2 тра 2007.

  1. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Я не люблю ввечері їздити, бо зазвичай, дуже втомлений. І від того маю глюки- ввижаються собаки, яких там нема, і ше гірше- малі діти (найчастіше на трасі). Я вкурсі, шо я не зовсім нормальний:lol: А в когось таке бувало?
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Пси на дорозі

    в мене раз волосся дибки стало - їхав через ніч 650 км, годинка 4-та, через півгогдини мало вже світати, спокійна музичка 150-160, і тут.... на дорозі лежить людська голова! Я в повному шоці по тормозах, в заносі об'їзджаю, гальмую, виходжу...

    А то великий цукровий буряк, що звалився з вантажівки і подерся об асфальт так, ніби то виємка на око плюс горбик на ніс... Якби хтось чув, як я матерився і бачив як я той с..ний буряк запустив подалі від траси, подумали що хлоп має птаха в голові :)
     
  3. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Пси на дорозі

    Я минулого літа їхала в Крим. Ну, географічно зрозуміло через всю неньку шлях лежав. Так ось, я нарахувала за всю дорогу 27 вже висушених і ще свіжих трупів собак на асфальті і (чомусь тільки) 2 трупа котів. Коли їдешь довго, то починаєш деколи від нудьги замислюватися над всіма дурницями що зустрічаються дорогою..ось пам"ятаю тоді я відмітила для себе, що це БАГАТО, стільки збитих собак ну нехай навіть і на трохи поза тищу км. Може більшість тих псів теж комусь глюком спочатку здалися..А хтось з наших взагалі псів збивав?
    П.С. Монкей, я на тобі дисертацію б захістила а заодно ти від глюків позбавився б:smile: Тобі подобаєтся автоїзда,від цього стимулюєтся виброс феротоніна(фермент"щастя") у кров,далі гіпоксія мозоку і легки галюцинації.Так що цілком(розчарую тебе:-() ти нормальний,таки як і ми всі. Просто в когось глюки,в когось почуття ейфоріі,в когось банально стресс просто знімається це все індивідуально,але у всіх від ЇЗДИ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Пси на дорозі

    Сорі за дурне питання, але що таке гіпоксія мозку?
     
  5. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Пси на дорозі

    то коли запорожець їде до 100 за 2 секунди!

    я як їхав з білорусії то збив птаху - вона так в решітці і доїхала до львівської області де я її побачив і поховав в траву....
    а ше по дорозі було хрущів дуже багато - аж скло все в них було.... ужоснах:)
    а взагалі ми винні в тому томушо собаки, коти, птахи, верблюди і коні це все населення землі а ми їх збиваєм на своїх ТЗ тікі через то шо в нас мозок більший....
     
  6. Andy

    Andy Active Member

    Авто:
    Ford Fiesta 1.4
    Відповідь: Пси на дорозі

    А який в слона мозок за розмірами?
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Пси на дорозі

    Я щось перестаю вірити, що ти не куриш... Травеле, твоя робота?

    не зовсім розумію, чому так....
     
  8. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Пси на дорозі

    Radiohead
     
  9. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Пси на дорозі

    Ріспект :cool:
    п.с. Я писав про собак, які ввижаються . Дякувати Богу не збивав ще тваринок :razz:
     
  10. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Пси на дорозі

    І я нє! :cool:
    Я тіко трамвай один збив, але так йому і треба! :twisted:
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Пси на дорозі

    А я раз п"яного дєда збив. Я перестрашився , а дєд заробив 50 грн
     
  12. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Пси на дорозі

    Правильно, а то, ...ля їздять тут по рельсах, підрізають на...:mrgreen:
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Пси на дорозі

    Я колись на Ланосі переїхав білочку. Блін шкода дотепер - було 160 (більше не їхав) і тут білочка на дорозі. Я руль вліво, думаю об'їду, а машина далі прямо на неї... Як тільки Ланос її переїхав, то почав повертати ліворуч. Не знаю, чи причина в високому профілі коліс, відсутності поперечної стабілізації машини, чи в тому що була гружена (5 чол+багаж) чи ще щось, але скажу напевно, що Сірко ніколи би на таке не був здатен. Якщо в ньому крутиш руль, він повертає без затримки. Він горда машина.
     
  14. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Пси на дорозі

    Тоді це рахується що Дід тебе збив.
    Він пропив попередні 50грн, вийшов знов на пулювання і тебе збив, і т.д.
     
  15. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Пси на дорозі

    це точно, від машини майже все залежить. Думаю як би Тополь опинився з трамваєм один на один корою, ситуація якось поінакшому розвернулася, ну для трамвая я маю на увазі.
     
  16. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Пси на дорозі

    Я, щойно їхав до дівчини, і на мості в повороті рука застигла, так , ніби хто її тримав- вже згадав, що не пристібнувся ременем, фіг шо дасть той аірбег антикварний, корече- готувався до польоту, і тільки біля краю відпустило, потім на другому мості - колесо посаред дороги димить :) Прикольний глюк?
     
  17. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Пси на дорозі

    я казав що курити за рулем необовязково!
     
  18. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Пси на дорозі

    От і прикол- я некурящий, взагалі :)
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Пси на дорозі

    Руль заклинив? Від чого дим?
     
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Пси на дорозі

    В 1997-1998 роках мав Форд-Фієсту. Нижче попробую попорядку згадати що і де ним збивав:
    - заєць біля Городка
    - кіт під Києвом
    - дві куропатки одночасно між Городком і Уграми
    - кіт між Перемишлем і Лісько (не шкода бо поляк:grin: (жарт))
    - горобець між Києвом та Борисполем
    - їжак на трасі Рівне - Львів
    - пес біля Комарно
    Кажуть збити пса погана ознака, я тут же Фієсту продав і купив Сірка,
    після того Слава Богу більше ніц живого не збивав. Це мабуть Фієста - маньяк:lol:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)