Пусті балачки про ніпрощо.

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Чортопхай, 15 лют 2012.

  1. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Олег М., все було шите такими грубими нитками, шо там і здогадуватися не треба, але...

    Наша золота молодь виявилася набагато метикуватішою і делікатнішою за стару гвардію, шо, зрештою, не може не тішити...

    Тому маю тільки одне питання: а хіба чи не можна, чи шо?

    Тільки свисни, коли... я можу позичити свого Т5, якшо для такого діла! Хоча, зазвичай, навіть не даю покататися нікому ;)
     
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    +5! ))))))))))))))))))
     
  3. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    а хто тут себе давнів вважає,більшість іздять на ласточках яким 18 або біля того, хоча деколи хочеться і чогось більш Опитногону там років 70-х але і збоченьці які на молоде і необкатане кидаються
     
  4. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
     
  5. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Наша золота молодь виявилася набагато метикуватішою і делікатнішою за стару гвардію, шо, зрештою, не може не тішити...

    Тому маю тільки одне питання: а хіба чи не можна, чи шо?



    а хто тут себе давнів вважає,більшість іздять на ласточках яким 18 або біля того, хоча деколи хочеться і чогось більш Опитногону там років 70-х але і збоченьці які на молоде і необкатане кидаються
     
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Слухай, MrWolf777, Ти нині явно в ударі! Тему анекдотів перетворив на якийсь секс-шоп, а тепер тут вже третій раз копіпастаєш одне і те ж повідомлення ;)

    Та я вже давно зрозуміла, шо зі своїм трирічним хлопцем я - взагалі шмаркачка :) :) :) Але навіщо писати про це аж тричі?
     
  7. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    в якості відповіді пропоную перейти на сторінку http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=121&page=10
    і відміти що сподобалось,поки є час вирішив настрій більшості піднести.
    P.S. секс шоп фу я про життя а кожного воно інше
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Автор наступного допису не по темі буде покараний адміністрацією.
     
  9. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    а що конкретно було за межами теми,конкретніше плиз ну щоб Н Е Ф Л У Д И Т Ь ,ніби усе по темі Секс і VW ні про що інше нешлось,авто VW-гени і секс в них.
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Я попереджав. Наступного разу буде блокування.
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Я обожнюю секс у VW. Це - щоб по темі.

    Оскільки завтра цей допис буде видалений, а мене пошлють паритися з віничком, то скажу нині, що направду не розумію, за що MrWolf777 дістав попередження і за що були видалені мої і його дописи.

    Свої здогадки про істинну причину видалення дописів залишу при собі, оскільки вважаю недоречним обговорювати рішення адміна.

    Секс, VW і Стрітення...

    Здається, кращої нагоди не придумаєш, щоби сказати, що в цій пісківниці було файно, просто суперово! Але, якщо давати по черепку кожному, хто зачіпив мого дружка, то є ризик, що незадовго в пісочку будуть бавитися четверо... Ну, може ще хтось, хто забіжить на хвильку продати якісь тєльняшечки... А жаль...
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Щось я ніфіга не зрозумів... щось повикидали ...за щось закатруплють.... напевне піздно прийшов....))))))
     
  13. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Народ!
    Займіться ділом, та ще й корисним, скільки часу губите на пустощі!
    Я не про сайт і форум як такий, а про дурні теми і дурні коментарі!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)