рахунки для сплати штрафів

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем Travel, 17 бер 2009.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Пропоную в цій темі викладати рахунки для сплати штрафів. Хто вже платив то може викласти тут рахунки щоб іншим не довелося їздити і брати їх в гаї.
    Я так розумію шо на Львів для всіх районів рахунки однакові хоча можу помилятися. а в районах точно інші.

    і так буду перший.

    Пустомитівський район
    р/р 33111336700396


    з собою мати паспотр і індефікаційний номер.
     
  2. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Ну незнаю чи це доцільно! Хоча ідея хороша, збереження вільного часу, але може хтось знайтися з аферистів напише тут свій рахунок, ти підеш оплатиш йому на рахунок і потім нічого не докажеш, що ніби помилився рахунком! Зараз такий час, що можна на все сподіватись! Звичайно це просто моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. DimaLV

    DimaLV Початківець

    Авто:
    VW Jetta 1.8RPMI 1988
    Клубна карта:
    000029
     
  4. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    так я вже викладав рахунки всіх районів
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    сорі завтикав.
    і найти неможу де вони є.
     
  6. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
  7. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    на В.Великого є банк вроді СИНТЕЗ в будинку ІНВАР. номер десь Великого 54. там я платив за фотосесію - то вони самі все за 6 секунд оформляють і заповнюють. дуже зручно. послуги комісії і набору реквізитів 4.95 грн. і черг нема і за 6 сек. все мутять.
     
  8. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    peGas а пустомитівського району в твоєму списку нема.
    Прошу доповнювати список.
     
  9. bendikos

    bendikos Новачок

    Авто:
    VW T-4
    Така справа. Пару років тому продав машину, по довіреності, а недавно прийшов штраф за порушення ПДР на мій адрес. Що маю робити?
     
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Шукати власника ! ! !
    і пояснювати ситуацію, як шо буде казати шо йому пофіг то кажи шо тобі тоже пофіг шо підеш до нотаріуса анулюєш доручення і забереш свою машину і ніхто нічого тобі не докаже.

    Як варіант шоб не виникло такого ще раз треба шоб він переоформив машину на себе, або дешевший варіант - зробив тимчасовий техпаспорт, тоді штрафи будуть приходити до нього.
     
  11. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    ст.14-1 КУпАП До адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху у разі їх фіксації працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису притягаються власники (співвласники) транспортних засобів. За наявності обставин, які свідчать про вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, іншою особою, власник (співвласник) транспортного засобу може протягом десяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу повідомити про відповідні обставини (транспортний засіб знаходився у володінні чи користуванні іншої особи, вибув з його володіння внаслідок протиправних дій інших осіб тощо) орган (посадову особу), що виніс постанову про накладення адміністративного стягнення. На період з'ясування та перевірки цих обставин виконання постанови про накладення адміністративного стягнення зупиняється до моменту встановлення особи, яка вчинила це правопорушення.
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Отже я їзджу по дорученні. Я користуюся правом передоручення і передоручаю право користування ще на 10 людей, в тому числі на незнайомого мені Мухамеда Фольксовага з Мозамбіка (присутність особи та наявність його документів при передорученні не вимагається - нотаріус просить лише імя та прописку. Я ж маю право зробити добре діло!). Отже, коли приходить фото, власник каже, що точно не знає, хто це був, але підозрює, що це був Мохамед, адже ніхто з його довірителівне як правило не порушує ПДР? цей почерк подыбний тільки на Мохамедовий. Оплата штрафу переноситься на момент, поки не буде встановлено, чи справді Мохамед був у час порушення за кермом авто.

    Чи справді це так?
    P.S.Чув, що вручення повинне відбутися з повідомленням про отримання. Моя машина прописана за адресою, де ніхто фізично не живе. Чи означатиме це, що штрафу не буде? Чи взагалы це щось означатиме?
    P.P.S. Після відповіді весь офтоп буде перенесеним у відповідну тему.
     
    Останнє редагування: 14 кві 2009
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Вручення з повідомленням про отримання - це рекомендований лист. Якщо лист повернеться з відміткою "адресат вибув" - тоді будуть шукати його реальне місцезнаходження. Теоретично. А практично - передадуть справу в виконавчу службу, яка порушить виконавче провадження і реально почне шукати вже тоді, коли строк добровільного виконання пройде. Тобто знайдуть, коли строк оскарження пройде і штраф буде подвійним + виконавчий збір. Оскільки в Інструкції про діяльність ДВС вказано, що вони інформують боржників ЗВИЧАЙНОЮ поштою, то відмітки в їх журналі вихідної кореспонденції буде достатньо для того, щоб довести, що вони інформували боржника і про порушення провадження і про строк добровільного виконання, а останнім всі строки було пропущено. Такі реалії, можна довго і нудно оскаржувати дії ДВС, але на практиці набагато краще проінформувати ДАІ про те, що за кермом була інша особа в передбачені КУпАПом строки, щоб до дВС не дійшло.
    Власник протягом 10 днів з мом. отримання постанови інформує ДАІ про те, що він не керував ТЗ в саме той день, і повідомляє про наявність іншого співвласника. ДАІ призупиняє передачу справи в ДВС, "на період з*ясування та перевірки обставин". Теоретично, якщо і інший співвласник скаже, що то не він їхав за кермом, буде проводитись перевірка, братись до уваги лікарняні, відрідження, покази свідків про те, що він не міг в той час керувати автомобілем і т.д. Реально ж якщо обставини так і не будуть до кінця з*ясовані, то просто будуть проблеми у того з співвласників, який приїде на чергове ТО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Тобто те ж стосується тих, хто їздить по дорученні? Якщо так, то на якій підставі ДАІ може затримувати ТО, фактично позбавляючи права керування людей, які не коїли жодних злочинів? Навіть якщо так, то чому власник і довірителі страждають через зволікання правоохоронців у пошуках винної особи? Зрештою чому затриуватиметься ТО якщо на час пошуків пана Моххамеда
    ?
     
  15. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Незнаю чи в цій темі!? Сьогодні прийшов лист від виконавців про сплату штрафу, неявка - 170грн. Іду завтра на пр. Чорновола на 10.00 подивитись протокол. Порушення було чотири місяці назад в другій області(проїзд на заборонений сигнал світлофора), протокол весь в зетках, в постанові переставлені місцями одна цифра мого номера. Шо порадите??? Піду, але платити небуду!!!!!!!!!!!!!!
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    якщо мова йде про той світлофор, що я думаю - то я ще тоді казав на місці мєнтам красіво пояснити - що він не справний!!!!!
    Хулі там 3 рази не моргає зелене?? і секундного табло нема??. Вони типірко тамка не пасуться. пару таких як я роз*яснило, що світлофор не справний!!! вот і всьо:diablo:
     
  17. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Відколи це в ПДР записано що світлофори ОБОВЯЗКОВО перед переключенням мають мигати зеленим? Спеціально тільки шо відкрив коментарі - нема такого.
     
  18. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Хлопаки!!! Був сьогодні на 10.00 в виконавчій службі. Штраф дійсно за проїзд на заборонений сигнал світлофора в м. Луцьку.
    Виконавець показав мені оригінал Постанови і о чудо, в мене на моїй постанові штраф - 260грн, а в їхній - 425грн.; в мене пунктів порушення немає, а них - 7,8,9; в моїй є мій підпис, а в них немає; серія і номер постанов також різні, хоча зміст одинаковий.
    Україна повинна знати свого інспектора-фальсифікатора з Луцька: інспектор ДПС взводу ДПС №5 мол.серж. міл. Іващук Віктор Олександрович (до зустрічі в суді).
    Написана заява і справа іде в суд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    при чому тут ПДР??
    В правилах сказано так - Зелений моргаючий дозволяє рух, але попереджає про подальше ввімкнення жовтого і червоного.
    Ще раз Попереджає!! Якщо у Львові то є норма, що світлофори не моргають - то в ГОСТах - то порушення.
     
  20. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Ссилку на цей ДСТУ або хоча б його номер чи назву.
    Я не захищаю ДАІшників і також знаю що перетин світлофора на мигаючий зелений дозволений. Але навіщо вводити людей в оману
    - це явно не відмазка.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)