ремонт ГБЦ

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Qwerty, 23 лис 2009.

  1. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Я надумаув робити капремонт головки блоку циліндрів, мотор став масла рідбирати, гідрокомпенсатору постукують та інше. Прошу ваших порад як це краще робити, що ще треба міняти, які запчастини купувати, на яку сумму розраховувати і в який майстрів краще робити. Дякую за любу допомогу!!!
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    На Зеленій є майстри, які занють шо до чого. Якщо не знаєш іх контактів - Орест Скіроко тобі допоможе.
    Ремонт ГБЦ виглядає наступним чином:
    -шліфовка поверхні ГБЦ
    -поварка, шліфовка (при необхідності) камер згорання і посадочних місць тарілрок клапанів
    -заміна направляючих клапанів
    -заміна гідрокомпенсаторів клапанів
    -заміна клапанів
    -заміна маслозйомних ковпачків (сальників клапанів)
    -заміна прокладки клапанної кришки
    -заміна сальника РВ
    -діагностування самого РВ, рокерів, при необхідності заміна
     
  3. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    дякую!
    а скільки така робота коштуватиме, не знаєш?
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Капремонт ГБЦ через підбір масла і гідрокомпенсатори не роблять. Підбір масла то поршнева група...гідрокомпенсатори або міняються або промиваються і назад ставляться, клапана чистятся притираються і назад ставляться. Капремонт ГБЦ коли є тріщини, або солідний перегрів і покрутило, або шийки зїло .....
    Найкраще ГБЦ капремонтують на території бувшого заводу Біофізприлад, там роблять все. Вартість в залежності від обєму робіт від 400 до 900 грн. Недавно там відновив ГБЦ від Lupo з рідкісним двигуном (навіть в польщі не знайшли такої ГБЦ). Цю ГБЦ господарю на трьох СТО порадили викинути.
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Якщо направляючі і клапана гуд. то їх міняти не потрібно, достатньо клапана притерти.
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    правильно оброблені сідла притирки клапанів не потребують.
    мені така робота на 16v півроку тому обійшлася в 500$, на ремонт возив та контролював майстрів наш одноклубник Pol.
     
  7. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    :shok:Ц е та голова що зараз в мене?
     
  8. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Так що, ремонт ГБЦ не вирішить питання з поїданням масла?
    Якщо так, то може краще кільця поміняти? Як ви порадите?
    І ще, я на одному з форумів прочитав про розкоксовку маслоз'ємних кілец різними речовинами типу "Лавр"(це не в рекламних цілях!!!) хтось щось про це знає?
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В ГБЦ за масло відповідають маслозйомні ковпачки. Щоб їх поміняти не треба знімати ГБЦ. В поршневій групі за масло відповідають маслозйомні кільця.
    Розкажи як воно в тебе масло їсть.
     
  10. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Жор масла спостерігається вже десь місяці три, приблизно 1,5-2л/8000км.
    З щупу, з шлангів вентиляціі картерів диму нема(всю вентиляцію недавно чистив), трошки є підтьоки з під кришки ГБЦ і з району щеплення. При прогріві багато білого диму.
     
  11. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    похожа ситуація у мене була,брала масло і стукав компенсатор.Поміняв усі компенсатори,притерли клапана і замінили сальники клапанів,після того все гуд.А взагалі вскритіє покаже.
     
  12. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    не, це голова що зараз вмене.
    а взагалі ремонт ГБЦ це задоволення не здешевих, може дешевше буде найти живу ГБЦ на шроті?
     
  13. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Я ж ірозпитую у Вас про всі ймовірні наслідки вскритія, адже хочеться бути готовим до всього, як і морально так фінансово, щоб не прийшлось потім гроші позичати або ще щось:nea:, кожна копійка на рахунку!!!
     
  14. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    звернись до Олега М.,під"Їдь до нього на сервіс,для одноклубників і знижка напевно буде.
     
  15. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    можливо ти правий, але я вважаю що краще спочатку провести діагностику моєї ГБЦ і тоді вже порівнювати ціни, адже я не думаю що за 160000км пробігу вона перешла у стан неремонтнопридатності.
     
  16. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Хтось робив собі розкоксовку кілець? Може хтось щось знає про це?
     
  17. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    знаю один спосіб, але після нёго треба міняти масло :)
     
  18. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    ну це ясно!
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Білий дим при прогріві то паливна погано відрегульована.
    Витягни щуп на горячому і попробуй масло на вязкість.
    2л - то вже трохи багато, але залежить як їздити.
    Я б тобі радив наступне.
    1 Поміняти масло, може туфтове попало. При поганому маслі таке буває
    2. Поміряй компресію і будеш згрубша знати що в тебе з кільцями робиться
    3. Якщо компресія в нормі, а масло після заміни дальше бере то треба міняти маслозбойні ковпачки.
    4 Якщо то все не поможе то треба міняти кільця.
     
  20. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    5.Найгірше. Міняти кільця і голову робити. ТЬФУ ТЬФУ ТЬФУ надіюсь, що такого не буде.
    Дякую за підказку, так і буду робити.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)