Ресайз великих картинок

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем MARTINI, 25 лис 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ще одна приємна дрібничка. Часто форумляни вставляють в дописи гігантські картинки, які не влазять в монітор і "розвалюють" верстку форуму. Тепер якщо картинка має більше 600 пікселів, вона буде гавтоматично зменшена. Повнорозмірне зображення можна переглянути, клікнувши по ньому

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Оооооо)) Жжош, класна тєма=))))
     
  3. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Хороша ідея. Підтримую ))
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Немав часу роз биратись, але велике зоображення не лізе, який максимум по обєму(кбайт). Взагалі би добре було на картинки роздобути більше місця. На загал з ельзи чи взагалі майже всі схеми в pdf( а це 1.5- 2 мега) форматі а переробка займає час. Є купа всякої інформації. яку б можна було давати. А пхати через файлообмінники не дуже хочеться
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    тут йдеться не про картинки, завантажені на сервер форуму, а про ті, що вставляються в дописи кнопкою [​IMG]
     
  6. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Все працює
     
  8. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    Якщо перейти за цим посиланням http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showpost.php?p=166216&postcount=143 то можна побачити дві картинки. Розмір першої 684 x 632 пікселі, тобто більше ніж 600 пікселів. Але принаймні для мене воно не є змаштабованим. Друга картинка змаштабована. Не хочу, щоб здавалось, ніби я прискіпуюсь до пікселя, але просто хочу зрозуміти правила за якими ця фіча працює.

    Також цікаво чи можна якось вручну задати розмір мініатюри скажімо задавши параметри через тег [​IMG]
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Тобі принципово шоб було саме 600? Від 2006 року монітори стали більші

    Sent from my MB865 using Tapatalk 2
     
  10. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    Ні :) я ж там вище постарався уточнити, що не хочу щоб це виглядало ніби я придираюсь..
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Але ж вага файла не зменшується автоматично, потрібно вручну готувати. Та й обмеження у галереї користувача стоїть до 100 фото. Чи то не так?
     
  12. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Це гуд, що зменшує, а при кліку розгортає, так зручніше, особливо коли з телефону сидіти, там екран ще не такий великий, як на компі)
    Вважаю, що саме краще через якийсь хостінг загружати картинку, а на сайті тільки ВВ код вставляти, тоді можна будь який розмір і любу вагу.

    А ще трохи оффтоп, але маю питання-пропозицію до адмінів. Чи можна було б зробити блог, наприклад, для розділу "Наші авто", типу як на цьому сайті http://www.drive2.ru/. Створив тему і по трохи дописуєш, а всі коменти знизу, основної інформації не засирають, зручно же)))
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну от 6 років тому було обмеження 600, тепер ріже по 900 :)
    900 пікселів навіть мені в мобілку влазить
     
  14. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    дякую, тепер стало зрозуміло) а то я розхвилювався спочатку :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)