Реструктуризація розділу Автобазар

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем MARTINI, 11 тра 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Провівши інвентаризацію форуму, ми (адміністрація) побачили, що тут у нас буйним цвітом квітне комерція, а клуб від того має ціле ніц. Скажімо, ми змушені були звертатися до одноклубників коли виникла потреба придбати ліцензію на скрипт форуму (дякуємо всім, хто тоді скинувся) і тіснимося на безкоштовному хостингу (дякуємо Sasa). Таку ситуацію ми визнали неправильною і вирішили поцікавитися, як із цим справи на сайтах інших автомобільних клубів. Виявилося, що практично всі із них це явище поставили або стараються поставити на контроль тим чи іншим способом.

    Ми вибрали найбільш поширену схему - розмежування приватних оголошень та комерції. Тому сьогодні зроблено деякі зміни в розділі Автобазар. Окрім підрозділів Продам та Куплю, що призначені для приватних оголошень, там з"явився ще розділ Комерційні пропозиції.

    "Продам" початково був створений для того, щоб коли у нас щось завалялось в гаражі зайве чи старе від проданої машини, ми могли б це продати тут. На даний час це і далі можна зробити у цих розділах.

    Проте, все частіше ми бачимо , що форум використовують для перепродажу нових чи вживаних запчастин та аксесуарів, виставляють тут пригнані на продаж цілі машини з-за кордону, або розпродують їх по запчастинах, виставляють пачками автомагнітоли, різнорозмірну резину, диски і тд і тп.

    Відтепер все це можна робити у підрозділі Комерційні пропозиції. В ньому знайдете правила.

    Наразі ми переносимо всі комерційні теми за останній період з розділу Продам в Комерційні пропозиції. Якщо ми якісь пропустимо, будем вдячні за підказки :) Ті із тем, які не були узгоджені з адміністрацією, будуть автоматично видалені в кінці травня.

    Автор комерційної теми буде мати у ній фактично права модератора, тобто зможе редагувати і видаляти свої та чужі дописи, виставляти нові пропозиції, витирати неактуальні тощо. Тему також можна буде в будь-який час самостійно переіменувати і перепрофілювати, додати або зняти опитування. В темі можна розміщувати фото, посилання на веб-сайти, ціни, контакти та іншу інформацію, яку автор вважає за потрібне. Вартість комерційної теми - 250 гривень на рік або 50 гривень на місяць. Членам клубу знижки та пільги :)

    Щодо розміщення комерційної теми звертатися до адміністраці (MARTINI або scirocco)
     
    Останнє редагування: 1 чер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  2. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    спочатку подумав шо наш адмін хоче придбати ноут, а потім поняв шо він моніторить теми недобросовісний продавців, які тут хочуть займатися "комерцією".
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    матриця слідкує за кожним :)

    Друзі, погодьтеся, одна справа це дешево віддати одноклубнику щось непотрібне а зовсім інша продавати десятки ноутбуків за комерційною ціною, використовуючи форум як магазин, не платячи за це оренди.

    Не подумайте, що ми з Мартіні хочемо заробити, просто будемо щасливі коли форум буде окупним і ми перестанемо в нього інвестувати. А загалом ми зацікавлені на фінансовому рості всіх клубчан і радо допоможемо якщо буде можливість. Тому давайте допомагати один одному а не шукати шляхів економії один на одному.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    А які саме?
     
  5. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Думаю це не відноситься до продажу власного атомобіля при заміні його іншим для власного користуваня. Це ж не комерція... Я правильно зрозумів?
     
  6. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    1. Наскільки я зрозумів - мова просто йде про людей які постійно шось продають і перепродують через наш сайт, одним словом заробляють на цьому.
    2. Для простих членів клубу які найшли непотрібні речі в себе і вирішили їх продати притому рідко - це не розповсюджується.
    Я думаю під другий пункт підпадає і продаж власних машин :)
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Все правильно зрозумів. Якщо коротко: розділи куплю і продам - для приватних оголошень, розділ комерційні пропозиції - для комерційних
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    комерційні переговори - в приваті
     
  9. TELESYK

    TELESYK Active Member

    Авто:
    Vento4ka 2.8і ААА
    Dodge Ram Van 2.4і
    Dodge Grand Caravan 3.8і V6
    BMW E46 320і
    Vectra C 3.2 V6
    CLK 2.0 kompressor
    То є дуже дорого. Наприклад якщо порівняти кількість відвідувачів в нас і на "тюнінг клубі", то там в 6-12 разів більше, я говорю лише про зареєстрованих користувачів. Плата за комерцію там лише 120грн./рік. Я думаю в нас ціна має бути реальною - мах 100грн./рік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Отож, травень закінчився, уся несанкціонована комерція видалена.

    Ціну дещо підкоректовано. Ціна теми на рік - 250 гривень.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)