Різні трафунки на дорогах

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем G60, 29 жов 2008.

  1. G60

    G60 Active Member

    Авто:
    BMW 5
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Реальна історія, про котру чув а не бачив. Подія відбулася в Сургуті! :)
     
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    крім того шо один чувак протаранив іншого пару раз ніфіга не поняв. Нафік він то зробив ?
     
  4. G60

    G60 Active Member

    Авто:
    BMW 5
    Та то жінка взнала що чоловік зраджує і емоції пішли в гору)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Хороша тема!
    Доречі сьогодні хотів сам почати її, бо...
    Вчора вечером, саме один з таких довбодятлів, нісся по Сихову на 99-ій в районі Іскри, але вже по Кавалерідзе...
    Я "ПОЧУВ" момент лише коли його розвернуло, ну спочатку подумав всяке буває, але коли він стартанув з місця, все стало ясно - діагноз "Довбодятел!"
    Добре шо то було пізно ввечері, хоча після побаченого було досить рамсово повертатися нахату, бо "Ето" ще шуміло по району
    Х..во коли по дорогах носяться в "неадекваті",
    "Каструвати, хай не розмножуються"
     
  6. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Вчора при виїзді на високий замок плелась собі велика черга машин. Я взагалі собі за фурою тихенько тягнувся. А за мною їхав якийсь довбодятл на жигулях 03 моделі. Сигналив як варят. Тіпа не видно шо проїхати не можна. Потім так нервово обганяє мене і стає прямо в лоб зустрічним машинам тим самим створюючи ох..нну пробку. Я був в шоці з нього. Шо він тим хотів з себе показати. Я думаю тепер хер пущу його назад і притиснувся до фури. Він почав агресивно газувати. Мені стало все ясно. Закінчилось то все його побитим поворотом і погнутим крилом об фуру...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    йому би ше пасувало щоб хтось вийшов і подер його фейсовий обліцак.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    я так і думав але поки що я ще не в формі щоб фейсові обліцаки натирати
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    В принципі я колись теж принципово не пропускав тих, хто ніби-то "самий умний" і об"їзжає колєйку машин по зустрічній смузі, а потім, коли хтось назустріч виїжджає, він намагається вклинитись у правий ряд. Думаєш собі "й%б твою мать", я б тоже зараз міг так всіх об"Їхати, але їду чемно в свому ряду, це ж як черга в магазині. Якщо всі виїдуть на зустрічну, рух тупо паралізується.

    Але зараз все частіше роблю глибокий вдох і думаю най собі їде.

    По-перше, треба згадати казочку про двох баранів, які зустрілись на вузькому мостику і ніхто не хотів поступитися, в результаті ніхто нікуди не дійшов :)

    По-друге, якщо з таким "розумником" почати принципово зажиратися, то може закінчитися подряпаним кузовом, купою втраченого часу і нервів, та й пробка стане ще гіршою тоді.

    По-третє, ситуації бувають різні. Може людина насправді дуже поспішає, може шось сталося, може це взагалі питання життя і смерті.

    Так шо раджу сприймати таке простіше. Може колись комусь із нас дуже треба буде, а хтось впреться і не впустить.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Я в принципі згідний. Ситуації можуть бути різними , але то точно був довбодятель віком в 18 років який себе вважав найкрутішим на цій дорозі. А шоб він проїхав то мабуть машин зі 100 повинні були йому поступитися!!!
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Саме так! Згоден!
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Згадаю десь місяць назад по вул.Хуторівка від перехрестя стр-наукова до оптового шувару пробка... Я собі стою в лівому ряді нікому не завжаю, нікуда не спішу... А ззаду стоїть якийсь ссан**йонг)) і так фарами світить шо мені аж прийшлося окуляри від сонця надіти) Потім він довго і нудно сигналив, хоч їхати всеодно нема куда... Ну і йому вірвався терпець і він виїхав на гахон і помчав аж до кінця шувару... Не думаю шо він кудасть спішив... Прост дуже нервовий... І за рульом якийсь пацанчик ріальний)
     
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Бітою по ..блу, і реальний пацанчик буде їздити чемно, і навіть пропускати маршрутки. Вони всі сцуко модні поки не дають дупля шо можуть реально хапнути. Тоді зразу попускаються.
     
  14. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Погоджуюсь з,
    Markell!
    Недавно був свідком наступною ситуації: ''Значить перехрестя біля ДАІ по Кульпарківській - зелене світло і їдуть собі 2 велосипедиста (по всіх правилах) і тут з Перфецького виїжджає 2109 дале-е-ко за світлофор, на червоне і зачіпає одного з велосипедистів (несильно, та все ж)! Я думав вони ту дев'ятку рознесуть, а того довбодятла там і лишать!
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Був в мене такий випадок)) Бо я тоді теж нервовий був, бо тіки вчився їздити, мене підрізав тіп і мало потім не получив, але блін виявилося то мій сусід був)) Стримався))

    просто "дєвять"!! =)

    Був доречі прикол.. питаю в знайомого гопчіка такого "тіп, якби мав мільйон баксів яку б машину купив??". А він мені "тюнінговану чорну дєвятіну с тітанкамі"=)
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Pol, коли то було?? Ото я гоніво пропустив)
     
    Останнє редагування модератором: 30 жов 2008
  17. S_Fighter

    S_Fighter Початківець

    Авто:
    VW Passat B5 1.8 20V
    Ага, а ше, як варіант - "вашьмьорку"...
     
  18. Victorlas

    Victorlas Місцевий

    Авто:
    Seat Leon 1.6 2006, были Mitsubishi Lancer WAGON 9 1.6 ГБО 2007, VW Golf 2 1.3 MH Solex2108 1987
    І мухобійку на капот. А восьмаку чіпать не треба, возик агонь! Особливо коли дізнаєшся різницю на запчастини та тюнінг. В пробках завжди пропускаю тих хто теж хоче долучитися та постояти передімною :) . А чорні 99 стали значно спокійніші, дешеві панти вже не в моді :) народ пересіда на Пріори з мухобійками та наклейками на дверях HKS, KONI, Brembo ітд :)
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Знайомий киянин розповідав історію, яку бачив сам - на Хрещатицько-набережній в бік Подолу затемнена дев'ятка через дві суцільні обігнала корок по зустрічній, поїхала на червоне, стала за чорним ленд-крузером і сигналила так, що у всіх виникло бажання закидати її цеглою. Потік рухався повільно, на першій-другій передачі. Водій крузака попався з гумором, став в лівому ряді (а дев'ятка хотіла обїхати його з середнього ряду а потім вискочити на зустрічну) так, щоб його не можливо було об'їхати справа - якщо дев'ятка тормозила, він ставав, якщо газувала додавав газу. Весь потік ржав, сигналив, приколювався з тої девятки, її водій відкрив вікно, почав кричати на того чувака з крузака, махав руками, але то ше більше тішило всіх. В решті бритоголовий девятковод відважився піти ва-банк і проскочити перед крузаком. Кенгурятник лендкрузера просто заліз девятці в переднє колесо, погнув крило, диск, зламав шарову чи то стойку, від чого колесо перекосилося на бік. Передні двері девятки були заблоковані з обидвох сторін. Був затор і люди почали виходити з машин і з широкими усмішками оточувати місце ДТП. Нарешті через задні двері виліз чувак, якого всі так довго чекали. На запитання "ну що, гонщик, доїздився?" він відкрив ширше двері і попросив допомоги - за задньому сидженні лежала дівчика років 7-8, вся в крові і без свідомості - він гнав щоб відвезти її в охматдит, два кілометри перед тим місцем сталося ДТП і чекати на швидку при таких заторах було нереально. Дитину акуратно перенесли в іншу машину і повезли далі. Але ніхто не знає, чи встигли...
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    от, те про що я кажу... ніколи не знаєш, хто це і чому себе поводить як довбодятел
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)