Розборки

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем RomanoProddi, 15 жов 2009.

  1. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Маркель, не розказуй казок. ДВС нічого не накладає, а відкриває провадження по справі після того,0 як суд винесе рішення про арешт певного майна. Я ЗНАЮ!!!!!!!! СУДИВСЯ!!!!!!!!!! пождробиці треба???????? може рішення суду перексерити і викласти тут???
    Тільки після винесення судом такого рішення вони мають право і зобов*язані описати майно. Як вони зайдуть до мене в двір?? ти не подумав??? Адже навіть мєнти не мають права зайти до мене в двір, хіба що за винятками (упаси Бог)
    мій дім - моя фортеця!!! і приватна власність!! і без мого дозволу, або постанови суду НІХТО не має права зайти в мій двір!
     
  2. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    розкажеш це моєму Шехфу. якщо я працюю на 0,75 ставки?? ти про це подумав??
     
  3. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    По перше:
    ти тут казок не розказуй, а почитай ЗУ "Про виконавче провадження". А також можеш глянути Інструкцію про проведення виконавчих дій. Зверни увагу на права держ виконавців.
    Для чого тупо сперечатись, якщо ти незнаєш законодавства? Чи ти сам себе переконуєш?
    І повір, що в мене судових процесів і виконань рішень суду побільше було.
    Суд виносить рішення про задоволення позову і стягнення суми № в користь особи А. Потім коли рішення набере законної сили, суд виносить наказ про його примусове виконання. А після цього забезпеченням виконання рішення (якшо таке не відбулось у добровільному порядку) займається ДВС. Відкривши виконаче провадження викликає боржника, якщо він не сплачує борг - накладається арешт на рахунки (наприклад юридичної особи), а потім на рухоме і якщо не вистачає коштів - також і на нерухоме майно. Наприклад, акт опису і арешту майна за формою п. 1.7.2 Інструкції проведення виконавчих дій по одному з моїх боржників лежить перед мною на столі.
    Стосовно входу до помешкання фіз. особи - так, без рішення суду немають права, якщо ти не надаш згоди. Але повір, якщо виконавці здійснять вихід з працівниками міліції до тебе на квартиру для проведення опису майна, а ти їх не впустиш, то отримати постанову суду на вхід до твого помешкання з метою опису майна (як до злісного боржника) їм не буде особливою проблемою.
    Інше питання, що через відносно малу суму вони цього не будуть робити (бо є простіші варіанти), але право мають.
    по-друге:
    не потрібно тут мені писати, з ким я маю говорити і що кому розказувати. Мене слабо цікавить, повна в тебе чи часткова зайнятість, за основним місцем праці згідно чинного законодавства особа не може отримувати менше мін. зар. плати. Це питання держнагляду праці, і я вірю що твій шеф може порушувати вимоги законодавства, більшість взагалі без трудових книжок працює. Те, що ти погоджуєшся на це (свідомо забезпечуючи собі саму мінімальну пенсію) - це твоя особиста справа.
    Я пишу те що я чітко знаю. А ти своє незнання компенсуєш повторюванням одного і того ж двічі, а також суперечками на теми, в яких не компетентний.
    пи.си. є випадки, коли арешт на майно накладається і за рішенням суду (для забезпечення позову наприклад), але це не відміняє право ДВС (згідно вимог чинного законодавства) накладати арешт на майно в ході виконавчого провадження по примусовому виконанню чи то рішень суду, чи то постанов інших органів, що можуть бути звернені до стягнення в примусовому порядку.
    пи.пи.си. надалі за флуд і необгрунтовані суперечки буду наказувати.
     
    Останнє редагування: 15 жов 2009
  4. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    на майбутнє - так багато не пиши, а тим більше принижуючих слів в мою сторону. я весь твій флуд читати не збираюсь
    якщо ти юрист - хвала тобі і не треба мені розказувати які ви компетентні. Особисто про тебе - ніц не скажу. не бачив і не знаю як ти справи ведеш. Але знаю одне, що юристи йдуть на все і в тому числі на підкуп суддів, щоб вийти з води сухими, особливо показатись красивими перед клієнтом.
    в тебе там мабуть свої закони. Так, згідний, статтей я не знаю, але обіцяю повідомляти особисто тебе про хід подальшої долі штрафу.

    Якщо тебе не цікавить моя зарплата - то нема чого писати тут про неї. сам почав. а після того, як я тобі пояснив, що то 0,75 ставки + відрахування - зразу спригуєш в кущі ( ще одна риса юристів - нічого не знаю і не пам*ятаю і не хочу знеати і чути)

    хочеться забанити - забань. Лякати тут не треба, можливо тобі від цього легше стане. Можеш в суд навіть подати на мене
     
  5. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    і окремо для тебе - медики, незалежно від того чи 0,75 чи 1,0 все рівно мають мінімальну пенсію. може різнитись в якихось 20-25 грн.
    це тобі не мєнтовські пенсїї чи прокурорські.
     
  6. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    між іншим - а толку знати ті закони??? Якщо взяти три юриста - то вони будуть той закон кожен трактувати і викручувати під мебе. Тобто зразу знайдуться статті, які не дозволять основний закон виконати або перекрутять так як треба. Явний приклад -
    1. Розпуск парламенту - кожен дроче як хоче
    2. Верховний суд при фальсифікації президентських виборів
    3. Власний досвід - коли протилежної сторони адвокат хотів доказати їхню невинність, то він, курва, вцепився за якийсь там папірчик (вже не пам*ятаю) який і все доказував - нема бумаги )а вонна була), значить нема хати, а відповідно немає вини. - Офігєнно логічно!!! Тільки юрист може так придумати і відповідно ще на пів-року відтягував суд.

    пі.сі. От чекаю, коли прийде до мене на прийом юрист. Скажу йому - ти не маєш при собі паспорта, я в журнал тебе не реєстрував- значить ти в мене не був і хребта я тобі не ламав. ось так.
     
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Покажи мені принижуючі слова в твою адресу?
    Я писав чітко по суті питання, і якось сам вирішую яким має бути обсяг відповіді.
    Все що я писав виключно на підставі чинного законодавства України.
    І нічого особисто тобі не намагаюсь розказувати. Мета моя тільки в тому, щоб читачі форуму знали наслідки несплати штрафу в трактуванні законодавства, а не в твому особистому. Тому що ти ж не заплатиш виконавчий збір і штрафи за того, хто слідуючи твоїм трактуванням аналогічно заб*є на штраф, прочитавши твій пост про те, що ніби-то ДВС неможе арештувати майно. Між іншим про це тема, і за слова відповідати треба, а не переходити на безпідставні узагальнені звинувачення і флуд через відсутність аргументів.
    Давай конкретно по-суті, без голослівних узагальнених звинувачень. Де і від чого я "спригую"?
    В тебе якісь особисті образи на юристів? Я тут до чого? Пишеш що я тебе образив (де??), тоді як сам називаєш мої роз*яснення зак-ва флудом, а юристів продажними. Всіх то під одну мірку не міряй. І риси не приписуй.
    Я не лякаю. Правила однакові для всіх. В темі пишемо по темі, а не переходим на особистості і флуд, коли нічого сказати по-суті.
    Твоїх постів в усіх темах купа, і рідко коли вони по темі, а чистити теми від флуду (щоб форум був хоч більш-менш інформативним для юзерів, а не болтовньою порожньою) не саме приємне заняття. Правила форуму юридичного почитай.
    Пенсії обчислюються за встановленими нормами у процентах до
    середньомісячного заробітку
    Середньомісячний заробіток для обчислення пенсій береться за
    будь-які 60 календарних місяців роботи підряд протягом усієї
    трудової діяльності незалежно від перерв у роботі
    (ст.64,65 ЗУ "Про пенсійне забезпечення")
    За вислугу років процедура нарахування однакова і медикам і прокурорам.
    Чим тобі так юристи невгодили? Ти я бачу прекрасно розбираєшся в специфіці їх роботи, настільки що можеш давати оцінку їх діям. Чим вища правосвідомість громадян, тим краще вони знають свої права і вміють відстояти свої інтереси, і тим менше потім таких от ображених, як ти. Не хочеш знати закони - незнай. Неварто всім нав*язувати свою позицію. Про перекручування статей і невиконання основного закону (так між іншим Конституція зветься) не зрозумів на жаль...
    не плутай кисле з гарячим. Де ти там юристів найшов, в ВРУ?
    В нашій країні закони порушуються в першу чергу представниками влади, бо нам далеко ще до правової держави, і можливість уникнення відповідальності за гроші робить свою справу. Але до чого ж тут юристи?? Чи ти думаєш що мені подобається корупція серед правлячої верхівки, чи може я як представник ненависних тобі юристів, їй сприяю?
    Все що ти тут написав, може і офігенно логічно, але я на жаль ніфіга не зрозумів...
    Думаю цей абзац можна в цитатник форуму сміло.
    Так, дочекайся і помститсь. Ламай хребти юристам:D

    Як бачиш, я весь твій флуд прочитав. Потім це все з теми приберу, і свій пост і твої.
    Треба сказати що за ті пости ти бан точно заслужив, але я не зроблю цього, щоб ти не сприйняв це як особисту образу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Я думав тут обговорюються нові Розборки (ШРОТИ), а тут про Верховну Раду :D.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Роман, не в образу, але на підведеному тоні ти говорив весь час, про казки, про шехфа... :girl_angel:


    А по темі, то умаю шо ви обидва і праві і не праві, бо в нас такі закони, що є стіки всяких пунктиків і підпунктиків, і поправок, і положень, і винятків, що бути може всяке=))) Не сваріться;-)

    +1 Макару, думав шроти, а тут вже чуть лі не хребти ламають)))
     
  10. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Сваріться, сваріться! Цікаво читати, стільки букв! :haha:
    Ще день-два суперечок і ми всі, хто читає цю тему, можемо вступати на юрфак. :haha:

    Але Марку зачьот. Як завжди дає корисні юридичні поради, якщо чесно я не помітив там принижуючих слів. Ну хіба легка іронія. :)

    RomanoProddi, ану вже кидай ксерокси судових рішень. Хочемо бачити як ти рідну тьощу без хати лишив. :D

    З.И. миріться, друзяки. Бо прийде "Добрий Адмін" Мартіні та убанить двох компресором від коради. :)))
     
    Останнє редагування: 16 жов 2009
  11. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    при чому тут тьоща???
    \
    вже убанив, бо виявляється флужу тут тільки я.
    останнє, що скажу:
    коли маркелю приводиш статті, то мав би давати ссилочки на розтлумачення тих статтів. Хто їх дає - сам знаєш.

    питання до тебе - якщо я порушив ПДР, то ДВС має право саме арештувати моє майно і описати і сягнути.
    Тоді поясни - Якщо я заборгував за світло (наприклад) - то чому ОБЛЕНЕРГО не звертається до ДВС, а подає позов в суд, після чого на мене риють інформацію через центр зайнятості, казначейство, податкову БТІ і МРЕВ. І тільки після цього на прохання ОБЛЕНЕРГО при відкритті провадження судом виноситься окреме рішення ще ло закінчення суду про взяття майна під арешт, якщо зарплата не покриває боргів??? щось тут не так. там можна, тут - ні
    прилад для вимірювання і фіксації швидкості Беркут має працювати в стаціонарному чи патрульному режимі, а не в руках Дайця - ти писав. Це як??? якщо там є чудо- кніпочка і тільки коли він на неї нажме, то тоді і фіксує.

    чи може має бути нехитрий механізм - до кніпочки прив*язана верьовочка і прив*язана до гілочки. Коли ти швидко проїдеш, то гілочка заворушиться - дьорне вєрьовочку і нажме на кіпочку?? А якщо повільно - то ніц не буде???

    і це, що штраф і протокол написаний однією поадовою особою - законно. Після 17 листопада 2008 року. їм дозволили впарювати штрафи на місці. Бо суди і так завантажені справами.

    і на кінець - статі то є добре і закони також.
    В мене один Закон - Виживання в умовах олігархічно-кримінальної держави, без права голосу, безпрєдела і корупції всіх гілок держави.

    Щасти Вам!!!!!)))))))))))
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ти мабуть не вкурсі, убанені на форумі писати не можуть, тільки читати :) Ти просто отримав один штрафний бал за флуд і завівся як від бочки ред-була :)
    тут навіть я, баран у юриспруденції, тобі відповім :) Тому що ДВС це не поліція і в нас не поліцейська держава і не військовий стан :) ДВС виконує рішення суду, на те вона і ВИКОНАВЧА служба. Коли суд постановить примусово стягнути , тоді ДВС і буде примусово стягувати в межах своїх повноважень.

    Так і на дорозі. Інспектор тобі виписує штраф, ти на нього забиваєш, справа йде в суд, суд виносить рішення - стягнути - і передає в ДВС і далі ДВС робить з тобою те, що входить в її повноваження (це вже деталі до юриста) і на що має час і натхнення. Де в цьому логічному ланцюжку ти побачив образу для себе, та ще й таку, щоб йти з форуму голосно гримнувши дверима, я не можу врубатися.
     
  13. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Мартіні, тут справа в тому, що я забив на штраф і подав заяву в суд. Якого .... вона ще не розглянулась - я не знаю. нарушають судді статті Закону.
    а з виконавчої прийшов лист по причині, що я не заплатив штраф і ДАІ в суд мене не подавало, а зразу направило в ДВС на виконання зтягнути з мене штраф.
    і тепер (повторюсь, бо марк напише що повторяюсь))) яке має право до мене приходити і арештовувати моє майно, описувати, ДВС, якщо в них тільки копія протоколу, про стягнення бабла з мене, а рішення суду нема?????
    тепер не враховані ще обставини - А може я інвалід??Чорнобилець?? постраждалий від вибуху на шахті?? Дипломатична недоторканість??
    (це все приклади)
    і тут на ці статі найдуться інші. я просто хотів пояснити і прояснити, що одним дописом статті нічого не ясно. тут потрібна особиста консультація юриста, щоб врахувати всі ньюанси.

    пі.сі. В позовній заяві, яку складала мій юрист і яку складали Гольфу2 з Червонограда немає ні слова про те, що протокол і штраф винесений однією особою. То це не компетентність юристів, що нам складали заяву, чи .....???
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    По моєму між ДАІ і ДВС суд просто МУСИТЬ бути, інакше ніяк, така процедура. Виконавча служба виконує рішення судів а не рішення ДАІ, водоканалу, обленерго чи будь-чого іншого. Мабуть ти щось наплутав
     
  15. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    нічого я не наплутав. суду не було.

    так само і з штрафом, який накатали тоді, як ввели Візири. Сфоткали мого Жигуляріса десь в м. Славута Хмельницької області. при чому я ним не керував і тимчасовий талон новий власник взяв і зробив на другий день. Але штраф прийшов мені!!!! і той власник платив його вдвічі більше!!! тому що прострочений термін був, поки прийшов лист.

    і що характерно - через пів-року мене визиває ДВС. я прийшов. мені кажуть -
    - Штрахф не оплачьонний у вас.
    - я йому чи то їй сую під носа квитанцію і тільки після того вона відірвала кусок ксерокопії, прикріпила до справи, щось там, курча, накарлякала і сказала, що я вільний.
    І тут суда не було, зато прийшла така повістка з ДВС з погрозами, і залякуваннями, що мєнти мене загребуть, штраф накладуть і взагалі простіше пулю в лоб всадити чим не явитись.

    між іншим, поки я там стояв в кабінеті, то були такі чуваки, які навіть і не знали, що в них є штраф і їх колись там зловили на щось.
    а один чувак навіть не знав де то є таке село, в якому він порушив ПДР і відповідно з нього знімали бабло. Одне знаю точно - суду над ними не було і в суд не викликали їх. - бєзпрєдєл)))))

    а тепер чому загорівся?? - бо як я напишу життєву ситуацію - то флуд і оффтоп, а довести хотілось протилежне, що на кожну статтю знаходиться АНТИстаття, яка заперечує попередню.
    сама головнеа стаття і Закон - це кількість бабла в кармані, а ще краще в чемодані.
    так само, як не грає ролі для дівки - Чи начищенні в Вас мешти??? - головне, щоб акуратно, тіпа невзначай, виглідував прес бабла з кишені.
    Вибухнув? - Мабуть тому, що кидаю курити.)))) А воно після такого "стажу" ломить як наркомана))))))))).

    якщо комусь цікаво - то можу описати, як закон був на моєму боці і судились 2 роки!!! І перші, хто виграв суд проти шабашніків без письмового договору, але все було доказано і доведено!!! в останній момент (після запропонованої суми судді) враз закон помінявся і став на їхньому боці. А особливо можу розказати яку ціну здоров*ям і навіть життям заплатили ми, щоб відстояти закон. Повірте - воно того не варте.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2009
    • Подобається Подобається x 1
  16. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Маркель правий...
    Народ ану дивіться сюди...
    витяги з ЗУ "Про виконавче провадження"
    Стаття 3. Виконавчі документи за рішеннями, що підлягають виконанню державною виконавчою службою
    Примусове виконання рішень державною виконавчою службою здійснюється на підставі виконавчих документів, визначених цим Законом.
    Відповідно до цього Закону державною виконавчою службою підлягають виконанню такі виконавчі документи:
    1) виконавчі листи, що видаються судами, та накази господарських судів, у тому числі на підставі рішень третейського суду;
    2) ухвали, постанови судів у цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах у випадках, передбачених законом;
    3) судові накази;
    4) виконавчі написи нотаріусів;
    5) посвідчення комісій по трудових спорах, що видаються на підставі відповідних рішень цих комісій;
    6) постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом;
    7) рішення органів державної влади, прийняті з питань володіння і користування культовими будівлями та майном;
    8) постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору, витрат на проведення виконавчих дій та накладення штрафу;
    9) рішення інших органів державної влади у випадках, якщо за законом їх виконання покладено на державну виконавчу службу;
    10) рішення Європейського суду з прав людини з урахуванням особливостей, передбачених Законом України “Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини"


    Стаття 18. Підстави для відкриття виконавчого провадження
    Державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа: (Абзац перший статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом N 327-IV від 28.11.2002)
    1) за заявою стягувача або його представника про примусове виконання рішення, зазначеного в статті 3 цього Закону;
    (Пункт 1 статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом N 327-IV від 28.11.2002)
    2) за заявою прокурора у випадках представництва інтересів громадянина або держави в суді;
    3) в інших передбачених законом випадках.

    От така от справа... виходить що може прийти ДВС і за порушення ПДР.
    Тільки от приходять рідко. Роботи і без адмінвідповідальності вистачає з головою. Та й з першого разу їх мало хто до хати впускає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    вставлю і я своїх 5 копійок.
    Те, що Маркель правий визнає значна свідома частина форуму, образ в сторону RomanoProddi я не бачив (ЖОДНОЇ!!!), навпаки, це в сторону Маркеля були вискочки типу казки (де були конкретні статті ЗУ і тд.), ну і так дальше і тому подібне.
    неповага або неграмотність (або і те, і інше) спостерігалася і в дописах, де RomanoProddi пише нік Маркіяна з малої букви.
    ці голосні виклики про владу і тд і тп, коли тема зовсім не про те. нафіга нам всім це читати? я, як і інші учасники форуму, коли захочу послухати про нашу ваду задам одне питання бабулькам на лавочці - вони цілий тиждень мені про то будуть говорити. для чого ти, RomanoProddi, це тут вставляєш? про корупцію всяку, яка тебе схарила. Питання в лоб: погані менти, депутати, і тд і тп. бо взятки беруть. Ти, якщо я не помиляюся, вроді також з медициною зв"язаний. невже ніколи в кишеню нічого не попадало??? і тіпа всім решта лікарям України теж, бо вони, лікарі, не депутати, не менти, не суди і тп і тд.
    було бажання під некоректними твоїми постами поставити по мінус 1, але ж задумався - то їх треба було би багато ставити, а це час, ...............
    ти трошки спокійніше реагуй на дописи всіх форумчан, призадумуйся, може комусь зі сторони видніше...
     
  18. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    спеціально для Любаса -
    якщо я і десь написав Маркель з малої букви - то це чисто механічно.
    Є бажання ставити мінуси - став. як медик рекомендую, це джопоможе скинути негативні враження від дописів і будеш мати крепкий сон.
    і перестань домахуватись - то я на рос. мові написав (точніше з інета скачав і вставив, то Маркель з малої букви написав)
    і медицину не трогай!!!! порівняв Х з пальцем. в тих нижче перелічених є пенсії (офігеєнні) + виходне пособіє + фіктивна інвалідність (зазвичай 2 - га група) і купа пільг. Лікарі того не мають.
    і спеціально для тебе - прикинь в карман не перепадає, мєнти народ - нєдающій)))))))
    Сіко - +1. нормально найшов і показав, де то прописано.

    \все. замахався писати
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    не якщо, а написав ТОЧНО, і механічно - то НЕ ОДИН РАЗ, можу і номера постів викласти, якщо ти сам не бачиш.
    ти маєш на увазі флуд - в цьому є щось хороше!!!
    було би бажання - понаставляв би....
    від твоїх деяких (зверни увагу - деяких, а не всіх) просто мінуси не допоможуть...
    як не медик рекомендую заспокійливе
    спокійніше якось писати, простіше, а то авось і клавіатура поламається... а в тебе
    .....
     
  20. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Я фігєю з такої впевненості. Мабуть ясновидець, або бабка нагадала тобі, що я свідомо пишу Маркель з маленької.
    ги. якби хотів написати з маленької, то зробив би це так - мАРКЕЛЬ. второпав сі був??

    і тепер окремим постом про медицину -

    порівнювати розміри хабарів - безглуздо, адже:
    1. в медиків принаймні досі ходять гривні,
    а не долари. і медикам віддячують за своє здоров*я, а представникам феміди - посівають)))( за прикладом Зварича) Ще б нам так посівали.
    2. відповідальність, яка лягає за життя людини на лікаря не зрівняти ні з якою відповідальністю. Ну не так засудили, не той срок впаяли, або взагалі безневинному вліпили довічне.
    3. Лікар стоїть на операції (наприклад операції на серці чи на легенях) по 6-10 годин за 700-1000 грн в місяць зарплати і не має права на помилку.
    4. Судді, якщо надоїдають дебати адвокаттів - просто. Вліпив 2 рази молотком по столу - засідання закрите і переноситься.
    5. Медику - треба слухати кожне ниттьо, тратити своє здоров*я і час і енергію на кожного і ще й правильно встановити діагноз, віддеференціювати і призначити лікування.
    6. Якщо на Суд не з*являється якась з сторін - судді це до дупи.
    7. Якщо до лікаря не з*явиться пацієнт, якому відкритий лікарняний в назначений день, то велике щастя він має, якщо встиг захопити мило з собою. Бо починають того лікаря ставити раком від зав. поліклініки чи відділення до нач. меда, гол. лікаря і навіть Міськ або Обл здраввідділу
    8. представники Феміди мають нормальні зарплати і пенсії.
    9. Лікар має в кращому випадку 1000 грн + набирає ще десь 0,5 ставки це 500 грн. і цікаво - проживе він на таку зарплату??
    Це при тому, зщо цього року ваше місто Лева виставило ціну навчання - 18,5 тисяч грн. і пунктик там є - Медінститут має право підняти ціну без згоди на те інщої сторони.
    то це ж скільки треба жити і не хворіти і безперервно працювати, щоб відробити слідуюче:
    6років навчання + 3 роки інтернатури = 18,5*9= 166,5 тис.грн
    + проїзди, сесії, книги, лабораторні, проживання, пропиваня, + 1 раз сходити в Метро чи Занзібару (хоча б на випускний) - і того = 200 000 грн.
    тепер робота в поліклініці = ціні нормальному Гольфу2,
    а в стаціонарі або оперуючим = ціні В4 або В5
    це років з 20 треба працювати, щоб це все відробити??.
    і на сам кінець - дати лікарю 100-200 грн - це не так багато. Я свою машину в день заливаю на 50-100 грн. Думаю ти аналогічно

    і останнє:
    я якщо мені не подобається Суд, то маю право тільки оскаржити його рішення в апеляційному чи Верховному суді.
    Ти - якщо не влаштовує лікар, чи мед заклад - по Закону маєш право лікуватись в будь-якому державному медичному закладі України БЕЗКОШТОВНО, ще й сам обирати лікаря. і це хрєнова медицина?? не пождобається традиційна - має право:
    1 займатись йогою
    2. займатись загартовуванням (моржуванням якраз сезон)
    2. Піти в секту Харе Крішна, зайнятись спортом, фітнесом, шейпінгом
    3. заліпити дирку в зубі жвачкою
    4. Поїхати до бабки і за 20 грн вона тобі викачає яйця, зніма вроки, вилікує аденому, простатит, імпотенцію і ще за 50 грн поставить оберіг від Запалення волося на голові,)))))) інфаркту міокарда, курячої сліпоти і слонячої глухоти))))))

    пі.ся Можеш ще сходити попробувати пролікуватись в приватній мед установі.
    тоді авто прийдеться продати.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)