Розрахунки з страховиками б...

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Monkey, 14 лис 2006.

  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    машину старше 10 років і так не застрахують а советску старше 6.
    Я свою застрахував на випадок крадіжки
     
  2. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    Monkey, виклади фотки авто..
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...


    Не згідний, як я писав раніше,
    І фари і лобовуха зношуються. Здається в Швейцаріїї її обовёязково потрібно міняти кожні 5 років. Вимога до ТО. Я так і роблю. Це в нас країна, де періодично міняти фари, лобове скло, гальмівну рідину ітп це вважається рагульством. Зате про те, що ми одні з лідерів по кількості ДТП - проблема всіх, крім водіїв. Тому знос то є знос.


    . Якраз для того існують шроти, щоб купувати бу за 50%.
    Страховики вираховують так, як каже їм законодавство. Є спеціальні таблиці розрахунків.

    Ось тут я згоден. Страховики при тотальному ушкодженні нових авто купують нові автомобілі, а за старі дають гроші. В тій ситуації по дефолту не враховується антикварності чи унікальності машини. Для того, щоб доказати, що машина дорожча страхувальнику потрібен юрист, який буде в суді доводити "моральну шкоду". Хоча, з іншого боку, це може і правильно, це відшиває шахраїв.

    Якщо ти на суд приносиш докази того, що запчастини нові (напр. чеки, котрі тобі повинні були вручити), суд може взяти до уваги їх вартість.
     
  4. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    Ну та просто в тому то і питання - чому я маю морочити собі голову - їхати на всілякі шроти, шукати запчастини, які не відомо чи там є... якщо можна спокійненько собі замовити і взяти нову... це ж не моя вина, що мені її розбив отой застрахований... в мене є інші справи і тп...
    знову ж таки - не завжди факт, що на шроті дешевше вийде...
    за СРСР (не ностальгія, але троха нас розбестило) наскільки я розумію компенсовували нові з/ч...
    на заході, де всі машини застраховані, схема просто до нємажлівасті - якщо тебе б"ють, звониш в його страхову - вони тобі кажуть пару станцій, куди ти можеш звернутися, ти вибираєш що тобі більше підходить (або наполягаєш саме на своїй станції) - і вони тобі оплачують по безналу весь ремонт машини (щоправда перевіряють дотошно, чи все відповідає, але все рівно можна ще щось собі поміняти)... а нові з/ч (в т.ч. кузовні деталі) там ідуть по дефолту... тому що машина після цього по всіх базах страховщиків вже значиться як "бита"... (коли купуєш - можеш перевірити - і по блату можна дістати роздруківку всіх з/ч що мінялися після ДТП)...
    Зрештою страховка, навіть цивілка, там коштує далллеееееко не 200 грн. і навіть не баксів, тому мабуть так. + єдина база осіб, що страхуються, тому якщо на рахунку особи є парочка ДТП (до речі незважаючи на те винний чи ні) страховка оооой як вкусить ((
     
  5. Nike

    Nike Початківець

    Авто:
    VW Golf III 1.8 1994
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    Я не згоден щодо порівняння "архі-капіталістичної" Швейцаріїї та неньки України, де по 30,40...років їздить майже увесь громадський транспорт, і про знос обладнання можна тільки говорити, бо він і надалі буде ще в нас їздити і "радувати" бо все ж таки за якимись нормами використання їх дозволене :???: .
    Інша справа, що страховій компанії вигідно враховувати знос як факт використання певного обладнання, бо на цьому вони не погані гроші беруть. Але гадаю ж повинна бути певна розумна межа. А ось де вона? (*я про критерії, що зношується і як)

    А де це законодавство можна в неті почитати? Чи є ці спеціальні таблиці розрахунків десь викладені? бо страхова нарахує звісно так як їй вигідно...
     
  6. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    Орест а чи показують ті таблиці людині яка страхуватись хоче перед тим як заключити договір!!!
    не думаю інакше би подивившись на знос в 70% + франшиза люди не бачили б сенсу страхуватись взагалі і були би на 100% праві.
    І дійсно виглядає на то що кожна страхова компанія має свої таблиці причому вони не виставлені для загального обзору.

    На рахунок намахування страхової мовляв візьму рахунок в супер дорогому сервісі і отримаю 30% від суми зазначеної в рахунку, а потім поставлю собі нове шкло за ті 30% на нормальному сервісі. Кажись зараз страхові компанії почали практикувати перерахунок грошей тим сервісам з яких ти рахунок приносиш.
    Чи це дісно так ?
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    Ну звичайно, що клієнту буде зручно отримати замість старої нову машину чи запчастину. Але це би породжувало шахрайство. Та і страховки би коштували дорожче. До речі, є в більшості компаній опція "без врахування зносу" - страховка на доларів 100 дорожча. Хочеш комфорт - плати гроші. Все просто.

    тоді взагалі не було каско.

    в нас так само можна домовитися. Просто якщо ти хочеш гроші - заплатять з врахуванням зносу.
    в нас такої не існує.
    страховка це просто оплата середніх ризиків+процент на ведення справи. Більше платиш-більше отримуєш. В СК є такі чуваки актуарії, які власне і визначають ціну на каско - рахують кількість дтп, ділять на кількість існуючих машин, відповідно виходить певний процент. до нього вони додають ще процент-два і виходить вартість страховки. Тому казати, що вони роблять щось неправильно досить складно. Якщо дорога страховка - значить в нас висока аварійність.

    Є така програма, затверджена кабміном, називається Аудатекс. За нею працюють всі незалежні експерти та страховики. Якщо страховик порушив правильність підрахунку - значить він порушив закон. Кожен клієнт може бачити всі деталі розрахунку. Якщо страховик відмовляється аргументувати розмір виплати клієнт може звернутися до незалежного експерта і порахувати за прийнятою системою. Тоді страховик зобов'язаний оплатити не тільки суму а і вартість послуг експерта. Власне незалежна експертиза є другою підставою для аргументування розміру виплати. Третьою підставою може бути акт виконаних робіт (не плутати з рахунком СТО) за ремонт авто. Єдина вимога - СТО, що видає акт бажано узгоджувати зі страховиком (це щось типу акредитації, напр. у львові з СК працює більшість СТО). Тоді - проблем жодних. В тому числі і з новими запчастинами.

    Всі умови страхування, включно з франшизою і процентами написані в договорі. Інколи корисно читати документи, на яких ставиш підпис ;)


    Здається, я відповів на всі питання :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    Продовжу, поки ще є пару днів такої можливості )))

    Яке шахрайство?? Підставлялися б чи сьо ?? Таких вже небагато залишилось, і всі про них вже знають, а як чують що міліція - тікають )))
    а те що мені навіть б/у-шну з.ч. пошкоджено - це що - моя вина, і де я тепер маю шукати нормальну робочу запчастину в тому самому стані, що у мене була?? чи мені нема що робити - іти в магазин і доплачувати зі своєї кишені за те щоб апгрейднути собі з.ч. потребу в заміні якої я не бачив...

    Який комфорт і які гроші - йдеться про каско чи про цивілку ?? Якщо про каско - то ще зрозуміло, а от про цивілку - є питання...
    Справді жиш виходить що якщо мені розфігачили в хлам жигуля 1972 року, навіть якщо він був в супер-пупер ідеальному стані, то з урахуванням амортизації авто за 25 років тре буде мабуть ще й доплачувати страховій )))


    Вопщім ці всі питання мабуть є таки риторичними, так як все у нас робиться через ... вуха...
    Зрештою добре що хоч це є, інакше вибивав би ті бабки через суди та інстанції, апеляції і прочую лабудєнь...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    рррррр!

    Рівень страхового шахрайства в Україні росте.


    Страхування - це компенсація збитків а не вирішення особистих проблем клієнтів. Таких як транспортних, компенсації часу, нервів ітд. Коли ти підписуєш поліс, можеш бачити, що страхова компенсовує реальну вартість а не займається пошуком запчастин. Як я писав - за додаткові гроші можна отримати до страхування ще і сервіс - різні евакуатори, неврахування зносу, пошук запчастин і навіть кур'єра, що буде вирішувати за тебе усі документальні справи, пов'язані з виплатою, причому у всіх інстанціях включно з даі.


    Знову ж таки - за додаткові гроші в договір вносяться додаткові пункти.

    Мабуть тому і не страхують таких. Страховики не мають законних юридичних підстав для здійснення виплати більшої, ніж передбачена законом. Держфінпослуг може розцінити це як відмивання грошей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    Зрештою ми відволіклися від теми
    Питання до Monkey

    То все ок - Monkey задоволений, зремонтував своє авто за отримані кошти чи докладав страшні гроші ???
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nike

    Nike Початківець

    Авто:
    VW Golf III 1.8 1994
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    ### Чим більше в цю тему заглиблюємось тим грубші партизани :grin:

    Так, ця проста істина, що читати треба усе до останньої крапки перед своїм підписом, мусить бути дотримана! Але у випадку з договором від "ТАС" по КАСКО в договорі я бачу тільки текст
    "Страхування ТЗ,..., здійснюється з урахуванням експлуатаційного зносу ТЗ", і більше нічого в тексті.
    Ніяких відсотків, ніяких таблиць і посилань як вони рахуються не має. (Причому це вказано в останній секції документу, п.16.1).
    Це вони гарно написали, але й тут і часткова вина моя є - що я цього вчасно не зауважив і не розяснив при підписанні договору.

    _______________________________________________
    *** досвід велика штука, приходить тільки з часом;) і після підвисанні у форумі:)))


    - "Аудатекс". Як я бачу в неті я її не скачаю :sad: , тому сам перевірити чи страховик порушив правильність підрахунку чи попався "совісним" я самостійно не зможу. Лишається прикинути на око: чи кинули Тебе трохи чи ні, так?

    - {Кожен клієнт може бачити всі деталі розрахунку} для випадку лобового скла це мабуть має бути тільки: вартість скла і роботи + амортиз.відсоток, правильно?

    - А де "обитают" ці незалежні експерти, це на випадок якщо прийдеться зі страховиками сперечатися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Розрахунки з страховиками б...

    Продав я її узе взимку. А з телефона видалив, шоб ностальгія не дусила.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)