Саша. Реставрація рульових рейок (з гідропідсилювачем)

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем MARTINI, 4 лип 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Гаражний коператив "Ласточка" на Княгині Ольги. Майстер Саша, тел 80962183232. Спеціалізується саме на німцях.
    Режим роботи такий: приїхати до 11 ранку на огляд. Після 11 вже не приймає бо починає обслуговування клієнтів, записаних у черзі. Після огляду скаже, коли приїхати (скорше всього через кілька днів бо має багато клієнтів) і можливо щось треба буде купити, наприклад пильник рульової колонки. Всякі сальники скоріш за все купувати не треба, у нього є свої. Рідину для гідропідсилювача він теж має, хоча можа і самому купити.
     
  2. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    "Цей номер не є дійсний..." Хтось має дійсні номери до них?
     
  3. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    так він написаний неправильно)))) 0962183232 або +3800962183232. Вони тільки з гідропідсилювачем реставрує чи також звичайні ?
     
  4. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Так я і набираю без 8. "Цей номер не є дійсний..."
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Ось це також не правильний формат. Має бути лише один "0".
     
  6. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Підкажіть актуальні номери до них, або може хтось знає інших хороших майстрів по рульових з гідропідсилювачем.
     
  7. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Під"їдь туди сам - робили як з підсилювачем, так і звичайні. Адреса: кооператив "Ластівка", вниз по спуску передостанній ряд ліворуч і десь посеред ряду запитаєшся - там всі знають!
    P.S. актуального номеру телефону немає так як його власник Саша помер.... ось така мінорна нота...
    Але хлопці працюють й надалі і відгуки про роботу позитивні.
     
  8. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    Наскільки знаю хлопці переїхали на сервіс на Д.Апостола,якщо МРЕО з права то сервіс буде зліва,вивіски нема але там є заїзд на шиномонтаж прямо навпроти головного входу в МРЕО,заїдь спитай
     
  9. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    З сусіднього гаражу (від Валери) точно один иайстер перейшов на Д Апостола, а от про "рульовиків" не скажу... Але, в даному випадку, все ж зручніше заїхати на Кн. Ольги і вже тоді, при потребі, їхати до МРЕО.
     
  10. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    Славко тепер самий главний майстер на Апостола :D,а по рульовиках ситуейшн така,скільки разів був на Апостола,стільки разів їх там бачив,але дійсно Нік заїдь на Ласточку попитайся.щоб не пертись аж туди
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    А як веде себе рейка після реставрації? Кермо тугіше не крутиться? Важкість керма не залежить від температури двигуна?
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Мені реставрували інші майстри два роки тому. Проблем після цього ніяких, кермо трошки тугіше йшло чим би мало бути, як казав сам майстер, хоча після поворотів руль вставав на місце. Але у порівнянні з тим що в мене було, то набагато краще все стало після реставрації. Від температури двигуна практично не залежало. Зараз знову виникла потреба звернутися до рульовика. Ті, що робили, розлінилися на мою машину :) Та й вони помпи в ГУРах не ремонтують. Лише робили реставрацію та ремонт рейок.

    Так що, клуб залишився без майстра по рульових? Не хочу я їздити туди не знаю куди шукати того не знаю кого, бо ніколи там не був ще. Якщо хтось буде мати телефон порядного майстра по рульових, прошу написати.
     
  13. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    Ну якщо тобі не горит то думаю на протязі місяця поїду масло туди міняти і зразу тіліпоньчик попрошу
     
  14. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Дякую, буду чекати
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)