Щиток приборів З Гольф 3

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Васьок або ZiK, 12 лис 2017.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Коротче кажучи десь 1 рік тому перестав працювати спідометр , пробував поремонтувати ,поламав ше більше
    купив собі інший щиток , поміняв все ок , останнім часом стрілочка дуже сильно почала дьоргатися , реально дратує , полазив в неті , найшов ось таке [​IMG]
    чітко видно , що панелька 2-го а приборка третього , маю питання , хто погодився б таке мені зробити , я так розумію , на фото взяли коробку від щитка другого Гольфа і запхали в неї начинку від третього , воно так чи ні ?
     

    Вкладення:

    • 8e8bdeu-960.jpg
      8e8bdeu-960.jpg
      Розмір файлу:
      155,8 КБ
      Переглядів:
      557
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    стрілочка чОго дьоргається? спідометра? то причина скоріш за все в тросіку спідометра. заміна приборки може не допомогти, все одно треба буде новий тросік.
    а, там ше така штука, у місці де трос входит в приборку він може трохи відходити, можна засунути руку знизу під панель (не знімаючи приборки) і трохи його поправити.
     
  3. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Правду каже Cherepaha, скоріше проблема в тросіку, мав колись таке на Джеті, і подивися ще привід спідометра в МКПП ("морковку").
    Колись хотів тюнити свою приборку, на подобі отакого, то часу небуло, а потім і машину продав. Там наклейка і розвертаються стрілки, нічого складного.
    6-Golf_2_16v_grau_300-9000_100_4220.jpg 6-Golf_2_Abriss_3-9Uhr_100_2550.jpg 6-Golf_2_Marmor_12Uhr_100_4301a.jpg

     
  4. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    хлопаки та я ж не дурак , все ок з тим тросіком , для прикладу поставив приборку спідометр працював без проблем.але даччик бензину і температура не працював , тому мене цікавить виключно запитання , що треба зробити щоб реалізувати задум , тобто з 3-гольфа поставити приборуку на 2-й , так як на фото
     
  5. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    В мене здається є приборка з г3 , віддам недорого тобі під експеременти. Якщо цікаво набери гляну чи є. о6з6ззо6чч
     
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    думаю, не все так просто. треба гуглити, які там типи тих приборок є (з МФА і т.д.). Відповідно, не всі функції з Г3 будуть працювати, якщо їх не було на Г2. потім шукати який дротик (якого кольору) за що відповідає (на г2 і відповідно на г3) і зпаяти їх між собою, тобто, треба толкового електрика. ну і певно буде треба 2 сумісних роз"єма (або від Г2 або від г3).
    колись мені переробляв один чоловік приборку Г2 (дві фішки) на Г2 (одна фішка). трохи то зайняло часу ) але лампочка перегріву ОР постійно світилась, довелось різати доріжку ) але то в усіх, хто так переробляв, таке було. І таких нюансів може бути багато. так що гугл і форуми в поміч. треба дати електрику якусь інфу, бо сам він до того навряд чи дійде, особливо, якщо раніше такого не робив.
     
  7. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    ок скільки хочеш за прибоку ?
     
  8. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    можна номер того майстра , цікаво
     
  9. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Завтра подвлюсь чи є , якщо встигну , а тоді вже ціну
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Подивись може трамбер до 2Е маєш...тре датчик хола, але він там специфічний
     
  11. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Маю від 5 банячного трамблер і від абф . від 2е немаю
     
  12. Ruslan-rozborka-avto

    Ruslan-rozborka-avto Новачок

    Авто:
    VOLKSWAGEN GOLF 4
    пропоную запчастини до гольфу 4,2000 року!
     
  13. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Є тільки від поло 20171214_200312.jpg
     
  14. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    та мені особо байдуже , хоть від лануса , аби правцював спідометр і тахометр , само собою температру і дачичк бензини , доречі , раз вже така ситуацію , шукаю коробку 1.3 5 ступку , бажано відразу комплект зчеплення ну і чи є якийсь гараж де то все поставити ну і відповідно скільки хочете за роботу
     
  15. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Ті приборки мій кум з Польші привіз , але протестувати їх небуло на чому.
    Заміною кпп я незаймаюсь
     
  16. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    ок дай номер , спочатку з приборкою розберемося , попробуєм тросік спідометра запхати , а далі вже будем бачити , чи з того роя шось буде
     
  17. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Вибач вже не актуально про ту машину мажна сказати 3 слова " Любим Сумуєм Памятаєм
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)