Щось замерзає

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Shpakistan, 17 гру 2009.

  1. Shpakistan

    Shpakistan Початківець

    Авто:
    VW Passat B3/2E
    Клубна карта:
    000496
    Порадьте.Пассат Б3,двигун 2Е.Коли мороз нижче 5 ,в пробках все нормально,а тільки починаєшь швидко рухатись,щось прихватує, двигун дергає на середніх оборотах(якби бензин кінчається).Скидуешь на нетралку зразу реве.На розгоні все клас.
    Дякую.
     
  2. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Була схожа хрєнь коли здихав бензонасос то було причиною низького тиску в паливній системі але крім насоса там ще є ряд причин (забита обратка, лямбда здохша, забитий паливний фільтр, забиті форсунки, свічки засрані)
     
  3. Shpakistan

    Shpakistan Початківець

    Авто:
    VW Passat B3/2E
    Клубна карта:
    000496
    Так коли газу даешь все добре.І тяга є,і чеше шо дурна.Так в тому річь що при такий дорозі мені чесати неяк немона.
     
  4. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    в мене така ж хфігня була. все в каталізаторі. на наш бензин не розрахований. я висверлив дирку всередині від початку до кінця. звільнив йому дихання - і все працює):yes:
    А причин там дійсно багато. це вже останнє, що залишалось не тронутим))
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Може бути така ситуація. В якісному безофільтрі на вході збирається вода разом з усяким ге. Може коли ти в пробці стоїш вона підмерзає і коли починаєш рухатись лід тормозить ...коли даєш сильний газ збільшується тиск і розбиває лід...потім в пробці знов замерзає. Тре просто відкрутити фільтр і виляти звіддти все. Якщо не поможе то щось з вприском треба на діагностику бо причин може бути багато.
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та 100% замерзає вода або в фільтрі або в баці...
    Вчора в гаражі в 20л пласмасовій каністрі обнаружив десь 2 літра льоду... тобто води... 95Євро з ОККО... вот така в нас бєнза...
     
  7. Shpakistan

    Shpakistan Початківець

    Авто:
    VW Passat B3/2E
    Клубна карта:
    000496
    Всім дякую за підтримку.Причина знайшлась.Це замерзає,як не дивно клапан-регулятор хол.ходу.Я так і думав,шо то щось с подачею повітря звязано.Взяв теплу шмату накрив той баняк,тепло з двіжка піднімаеться і гріє.Чи там щось клине від холоду чи ще щось,але ясно одне треба міняти.Правда коштує бабла нємєрєно.Може є заміна бюджетна,або на шроті шукати?Хто порадить?А заправлясь на Шелл і всім раджу.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)