Seat Toledo 1.6 (1993) Підкажіть з ремонтом!

Тема у розділі 'Seat', створена користувачем yahura, 16 жов 2013.

  1. yahura

    yahura Новачок

    Авто:
    Volkswagen Passat B3, бензин+ГБО, 1.8, 1990 р.
    Народ взяв собі Seat Toledo 1.6 (1993) за 3500 уе.
    Перед тим "товк" "копейку" - вчився їздити троха. В ремонтах дилетант
    Підскажіть будь яку інформацію про дане авто. З ким можна проконсультуватись на цьому форумі по даній моделі? Де можна купляти недорого запчастини? Де знаходяться хороші автосервіси?Проживаю в Жовківському районі(40 км від Львова). Недалеко від мене Камянка-бузька, Жовква...
    Буду радий любій інформації. До речі, я весільний відеооператор. Так що, якщо щось треба буде відзняти, звертайтесь

    1) Із Першочергових неполадок потрібно замінити дверні ручки(дуже роздолбалися).Які ручки підходять до даної моделі?
    2) Також треба натянути і приклаїти стелю в салоні(провисла на сонці). Яким клейом можна це робити?
    3) Також руль на ямах "кидає" троха в сторони і при слабкому натисканні газу нема ривка потрібно сильніше натискати.В чому причина?
    Може хтось стикався з такими проблемами і може щось порадити?
     
  2. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    3) зроби розвал/сходження. а повынен буты рывок? у мене нема
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    1) Ручки тільки толедовські. Більше нікуди їх не ставили
    2) Клей 88. Головне мазати тонким шаром щоб не проступило на зовні. Мажеться основа.
    3) Мождиво розбита рульова. Гідрак взагалі є?
    При слабкому натисканні газу на стоячій машині на ХХ взагалі обороти ростуть? Це моноінжектор?
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Напевно "капєйка" на карбі має ривок.
    Я як пересів з Г2 на карбі на Г4 довго не міг привикнути що все якось помало з затримкою відбуваеться порівняно з карбом ще ногу не притулив а воно вже рвало.
     
  5. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    88 і "Момент", нагрівшись на сонці, можуть повідставати знову.. При температурі за 50 Цельсія вони повертаються у первинний (невисохлий) стан і...
    Радив би або "Момент термостійкий" (такий існує, лиш пошукати треба) або польський "Ботерм"
     
  6. Golevgen

    Golevgen Active Member

    Авто:
    Golf 1,6 D
    Є Толєдо 1994 р.в. Ручки передні під центральний замок.
    Дзвони 098 1961188
     
  7. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Перетягував стелю недавно. Клей брав той, яким користуються при переобладнанні бусів, не памятаю назви. По ціні не дуже відрізняється від 88. Якщо стеля (основа) ідеальна можеш брати тонкий матеріал, якщо має тріщини то треба брати на паралоновій основі і косяки заховаються. Успіхів.
     
  8. yahura

    yahura Новачок

    Авто:
    Volkswagen Passat B3, бензин+ГБО, 1.8, 1990 р.
    Ого, скільки понаписували!)) Навіть не сподівався. Дякую за відповіді!
    Зареєструвався на 4 форумах - цей поки-що, найактивніший))
    По стелі все зрозуміло, буду пробував.
    Дверні ручки хочу поміняти всі. Чув що від б3 пасата підходять. Де у львові добре купляти запчастини до Вагенів?
    Гідрак, хм... вроді не відчутно. Коли на місці повертаю троха треба піднатужитись.
    Це моноінжектор. При слабкому натисканні газу при їзді відчуваються провали. А на місці, коли добре не прогрієш, то може й заглохнути.

    Також дальне світло одразу не вмикається, а лише черед деякий час при їзді само вмикається. Це недолік чи так має бути?

    В мене прохання. Хто має або мав такі машини. Скиньте в ЛС мобільні для консультацій. Обіцяю сильно не домахувати. Просто не сильно розбираюсь в машинах, а їздити хочеться)
     
  9. yahura

    yahura Новачок

    Авто:
    Volkswagen Passat B3, бензин+ГБО, 1.8, 1990 р.
    Ого, скільки понаписували!)) Навіть не сподівався. Дякую за відповіді!
    Зареєструвався на 4 форумах - цей поки-що, найактивніший))
    По стелі все зрозуміло, буду пробував.
    Дверні ручки хочу поміняти всі. Чув що від б3 пасата підходять. Де у львові добре купляти запчастини до Вагенів?
    Гідрак, хм... вроді не відчутно. Коли на місці повертаю троха треба піднатужитись.
    Це моноінжектор. При слабкому натисканні газу при їзді відчуваються провали. А на місці, коли добре не прогрієш, то може й заглохнути.

    Також дальне світло одразу не вмикається, а лише черед деякий час при їзді само вмикається. Це недолік чи так має бути?

    В мене прохання. Хто має або мав такі машини. Скиньте в ЛС мобільні для консультацій. Обіцяю сильно не домахувати. Просто не сильно розбираюсь в машинах, а їздити хочеться)
     
  10. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Звертайся,№ телефона в підписі (Юра),або пиши в пп
     
  11. yahura

    yahura Новачок

    Авто:
    Volkswagen Passat B3, бензин+ГБО, 1.8, 1990 р.
    Народ в мене проблема. Коли машина довго стоїть, а потім завести і рушаєш, то через пару метрів глохне і потім стартер крутить в вроді схапує, але не заводиться аж поки акумулятор не сяде. Ставлю на зарядку на пів години ставлю на машину вжик і завелася і можна їздити цілий день без проблем. На другий день ситуація повторюється.
    В чому проблема і де можна звернутись у Львові по цьому питанню де бистро і толково в цьому розберуться?
     
  12. yahura

    yahura Новачок

    Авто:
    Volkswagen Passat B3, бензин+ГБО, 1.8, 1990 р.
    Народ в мене проблема. Коли машина довго стоїть, а потім завести і рушаєш, то через пару метрів глохне і потім стартер крутить в вроді схапує, але не заводиться аж поки акумулятор не сяде. Ставлю на зарядку на пів години ставлю на машину вжик і завелася і можна їздити цілий день без проблем. На другий день ситуація повторюється.
    В чому проблема і де можна звернутись у Львові по цьому питанню де бистро і толково в цьому розберуться?
     
  13. REY

    REY Новачок

    Авто:
    ваз 2105
    Стартер.
    З Пов. В'ячеслав.
     
    Останнє редагування: 21 лис 2013
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Варто спробувати скинути з ДТОЖа синього фішку.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)