Шукаю нержавійку та нержавіючого зварщика

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем scirocco, 7 бер 2011.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Хочу виготовити бензобак з нержавйки власної конструкції, для розміщення у салоні. Логічно, що важлива міцність, правильність побудови, антипожежність, антисмердючість ітд. Прошу порадити, хто у Західній Україні зможе зробити це за помірні гроші?
     
  2. SIK

    SIK Active Member

    Авто:
    нива 1.7 2006р.в.
    ай. єв
    добре варитьскя нержавійка аргоном .0672547977 віталій варить аргоном.
    нержавійку шукай в гуглі.я там колись рідкісну L-316 знайшов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не знаю пощо воно тобі, але подумай над альтернативним варіантом. Береш шукаєш б/у пласмасовий(оригінал) бак, який тобі найбільше підійде. обрізаєш або ріжеш так як тобі треба. Потім їдеш до хлопців що ремонтують бампера і кажеш заклеїти, як тобі треба. оригінальну горловину з кришкою клеїш там де тобі треба. І якщо заклейки звести до мінімума... то получиш бак, майже як від виробника .... з усіма вимогами.
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Дякую, але це для машини, в салоні якої часто відбувається не лише левітація а і антигравітація. Відтак усе включно з пасажирами та важким змістом жилізяк в багажнику літає і приземляється в непередбачуваних місцях. Потрібна міцність, тобто у цьому варіанті все правильно, але всеодно прийдеться робити обшивку металом. Відтак підозрюю, що пластмаса+обшивка буде дешевше ніж просто зварка.
     
  5. scirocco'85

    scirocco'85 Початківець

    Авто:
    vw scirocco'85
    я звонив в Камянець-Подільський, домовлявся за повністю глушник з нержавійки від турбіни і до кінця , повністю тракт. То там є такий Ігор, прдетавник фірми Rud Exhaust. оцінив мені все в 2000 грн. Каже проблем не повинно бути, роблять дуже складні системи на іномарки. Не знаю дорого це чи дешево... Ось тут можна його телефон подивитися.. http://www.rudes.com.ua/kontakti
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Всім дякую, обійшовся колхозом з двох нових баків від ВАЗа.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)