Срач мова vs язик :)

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Юра_vw, 19 лип 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Юра_vw

    Юра_vw Початківець

    Авто:
    Golf 5 Gt Sport `07
    Завидую Вам парни, что у вас есть время тратить его на разборки по языку.. У нас никто не обращает на это внимание... читают на любом.
     
  2. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Та ми нічого проти не маємо, специфіка регіонів є така, але коли планується захід всеукраїнського рівня, то такі речі враховувати здалось би, для статусу. Як буде на наступний рік бажання - можемо перекласти )
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    В нас розборки по мові, історії і т.д. за звичай займають на форумах десятки сторінок, а наразі тут тільки "предупредітельний вистрєл" )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    як можуть читати на любом, якшо все на руском? :)
    просто українці - народ широкий і гостинний, і випити ми можем дох%я :) Ви просто задали неправильний тренд від початку. Ось в нас від початку у форуму інтерфейс український і народ спілкується переважно українською, хоча і по руски багато пишуть, словом, як кому зручно, так і пишуть. А у вас все по руски, ні українського інтерфейсу, ні навіть наклейок українською мовою, от народ і пише по руски. Звичайно, ти правий, язик пофіг, "главное, чтоб человек был хороший", але все ж за державу обидно, коли виникає така ситуація, що людина просить українську наклейку, а їй відповідають, що "нєту, ібо нє надо". От якби були, то і знайшлися ті, кому надо було б :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Тут ти не правий, як мінімум я не одноразово звертав на це увагу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Правдивий галичанин гуворе тіко українською, але то не значить, що йому можна довіряти. От хтось спер прапор і не признається :)
     
  7. Юра_vw

    Юра_vw Початківець

    Авто:
    Golf 5 Gt Sport `07
    Вот говорю я у нас на съездах.. Вот мол на Львовском Клубе такие обсуждения по языку, а мне в ответ: "и что? Заняться больше нечем?" У вас все как-то политизировано, националистично, заворухи, шумихи, разборки. У нас больше думают как на кусок хлеба заработать и семью на море свозить. А национальные разборки у нас на последнем месте как и вся политика как и возня с соседями по языку. Вся документация на укр.языке. Телепередачи 50/50. Борды, реклама - 50/50. Мы не замечаем разницу в языке, мы употребляем оба языка каждый день 50/50. Мы общаемся 50/50. Все документы фестиваля и программа на укр.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ти так все розклав, ніби ми тут тільки тим і займаємся, що "національними розборками" :) А я навіть не пригадаю, коли подібні питання тут піднімались востаннє. Може два роки тому, а може і три була одна тема зі срачем, а так то в нас тут форум про VW :) Так шо не треба поширювати дурнуваті стереотипи про Львів. Якщо тобі тут зробили зауваження, що варто було б передбачити наклейки українською мовою, і це підтримали троє людей, то це не значить, що ми тут тільки про те й думаєм :) Розслабся, аміго :pardon:
     
  9. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    От в Вас все 50\50 а макети 100\0.
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та ніхрена в нас не політизовано. прости мо вважаем що в Україні має бути по українськи, в німеччині по німецьки і так далі..... Якщо вам все одно якою то чому не китайською.... в кінці кіців має ж бути якась гордість за свою націю....... а то так ні риба ні мясо
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Друже,ти просто не бував на зїздах,і зібраннях людей які мають гідність і гордість своєї національності,чомусь ти ніколи не зустрінеш в Польщі,Чехії,Угорщині чи Франції чи навіть Росії щоб з тобою розмовляли Українською ,кожна з цих національностей шанує свою історію ,герби і МОВУ і навіть коли я свого часу підняв питання мови в Німеччині я почув відповідь яку перекладу дослівно " я б щура зїв ,лишень би моя країна і ми її нація" оце і є повага перш за все до себе,і я неодноразово бачив як Українці за кордоном спілкуються російською і їм кажуть "Russian" і питали "Muscovite" і навпаки коли чули Українську одразу згадують Київ,Львів, наші Гори і наших добрих людей. Тому сори за ФЛУД ,але питання наліпок Українкою має бути 100% ви не побачите на закордонних зїздах ніколи гербування чи розпізнавальних наліпок на ІНОЗЕМНІЙ мові ,і виникає маленьке питання хто тоді ми є ?:
    -хохли
    -кацаби
    -:russian_ru:
    -маджури
    -бульбаші
    -Українці
    -просто безхребетні створіння
     
    Останнє редагування: 22 лип 2013
    • Подобається Подобається x 2
  12. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    мене так ще чогось дьорнуло, але всеж задам маленьке питання:"яка буде ваша відповідь на питання вашої дитини "чому ми і ви тату розмовляєте російською ,а живемо в Києві, в Україні?""

    одразу пишу це не є звинуваченням чи докором в чиюсь сторону,чи каменем у чийсь садочок,просто змоделюйте цю ситуацію,яку ви дасте відповідь своїй дитині?

    Напед вдячний і чекаю на відповідь з вашого дозволу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Правильно вихована дитина не буде запитувати про таке. Бо спочатку запитає, чому чиновники на 2500 зарплати їздять нових на дорогих іномарках, а ми на зарплаті в 4-5 тис. їздимо на старих фольксвагенах. Ось таке і запитає, і вже запитує. І ось це найбільше вкурвлює, бо що тут відповісти? А те, що той чиновник розмовляє щирою українською мовою, йому ніяких преференцій аж ніяк не додасть, коли піде вже нарешті той рух "повішати чинушаку (суддяку/ментяку) на гіляку". Аж тоді буде повага до української мови в цілому світі. А в першу чергу серед нас самих можна буде поважати один одного і кожного українця. Як це було декілька тижнів після помаранчевої революції. А зараз ставити питання про мову, коли більшість населення жевріє, а стадо козлопасів, які вивчили українську мову, але не перейнялися Україною в душі, я вважаю зовсім не на часі. Бо ще декілька років такої "бардаїни" і не буде вже ні про що ні з ким говорити.

    http://www.aif.ua/society/news/59827
     
    Останнє редагування: 23 лип 2013
  14. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    ТРАТИТИ час на мовне питання? А чи знаєш Ти, друже, що мова, поряд з культурою, є однією з ГОЛОВНИХ характеристик нації? Про це говорять світової слави політологи вже не одне століття. Нема мови - нема нації. Нема нації - нема держави. Чи і це для вас - марна втрата часу?


    І дуже помиляєшся! Немає і не буде слушного моменту, коли настане час дбати про мову. Бо, коли всі почнуть жити більш-менш, тоді РАПТОМ зорієнтуються, що вже нема за що дбати... Її не стало. Всі навколо, щоби не витрачати часу на дебати про мову, давно говорять могольською...

    "Отак-то ви навчаєтесь. У чужому краю! Німець скаже: «Ви моголи». «Моголи! моголи!» Золотого Тамерлана Онучата голі."

    Хлопці, не посилайте мене у тему для клюбних фільозофів, а візьміть прочитайте Шевченка. ТІЛЬКИ дві поезії: "І мертвим, і живим..." та "Розрита могила". І не треба жодних дискусій - він все передбачив, про все написав ще у ХІХ ст.! Прочитаєте, а тоді скажете, чи доцільні і чи на часі дискусії про мову.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    100% згоден,але я ще так і не почув відповідь Юри !
     
  16. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    ......................................
     
  17. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    ні , питання принципу !
     
  18. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ага...а ми, напевно, думаємо тільки про те, як самогон вигнати, кабанчика на сало чікнути і як ще одного мацкаля за яй.... язик підвішати...
    У нас, просто, в кожного на городі танк закопаний і кожен возить в своєму фольці самозарядну гвинтівку. Вот і всєх дєлов то... :pardon:
    От що в людей за враження про нас - западенців??? Раз з західної України, то вже всьо - бандера і русоненависник...Ми такі ж самі люди як всі, просто любимо свою країну і хочемо щоб поважали нашу мову, культуру, історію.... І якщо ми самі не будемо цього робити, то....про що мова..?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    Юрко скільки я не чув оправдань в сторну східної і південої частин України, і що цим українцям було важче, бо вони довше були під навалої московії, і що там народ більше важко фізично працює і немає часу на мінімальну самоосвіту. але погодься, що це не нормально, коли я приїжджаю на то українське море і з мене глузують, що розмовляю ДЕРЖАВНОЮ! НАЦІОНАЛЬНО!РІДНОЮ! мовою, курча...
     
  20. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    А ще вкурвлює (сорі за цензуру :pardon::blush:) коли ще й принципово "включають лєбєдя", тіпа ані нє панімают... Ніби на японській до них говориш.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)