Стосовно нашого одноклубника Jaszczurа..

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Markell, 10 гру 2008.

  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Клуб має знати хто є хто.
    Так от наш польський товариш Себастіан, він же Jaszczur, пообіцяв допомогти у покупці запчастин у Польші. Для цього йому 20.05.2008р. були перераховані гроші (не буду уточнювати, але сума не мала) на його рахунок і надіслано список запчастин.
    Він повідомив, що отримав гроші і починає закуповувати запчастини, потім писав, що купив, а що залишилось, при цьому казав, що багато запчастин зможе купити із знижкою. Автомобіль стояв на сервісі і єдина надія була на Jaszczurа, оскільки він погодився допомогти - інших варіантів доставки не шукали. У середині червня він повідомив, що має всі запчастини і висилає їх. Висилав він запчастини десь до кінця серпня, а машина все стояла і чекала, я вже шкодував шо зв*язався з ним, постійно нагадував йому, і отримував відповіді з різними відмазками: то погано працює пошта, то посилка вернулась, то він DHLом відсилав (дав мені скан лєвих квитанцій, які на сайті не пробивались) і воно теж ніби-то вернулось.
    Ситуація ставала підозрілою, але я не міг подумати, що наш одноклубник, учасник польського гольфклубу, з яким досить тісно спілкувались і я і інші співклубники, може просто обманювати. Тим більше, що Jaszczur постійно писав що відправляє, що є всі запчастини і т.д. Переписувались майже кожен день, багато разів говорили по телефону, він переконував що все в порядку, просто треба зачекати.
    Коли я в кінці вересня сказав йому, шо не буває такого, шоб за 3 міс. не можна було відправити запчастини і шо то все починає нагадувати брєд, він запевнив що передасть через друзів з/ч в Україну, дав ном. тел. навіть (який не відповідав), потім сказав, що привезе сам, але так нічого від нього і не приїхало.
    Мені вже стало ясно шо до чого, я знайшов інший варіант і за 3 тижні мені привезли всі запчастини, які півроку віз Jaszczur. А Jaszczurу я сказав, щоб він повернув гроші. Він відповів що поверне, взяв номер рахунку, 2 місяці писав різні відмазки (то вихідні, то він не на той рахунок перерахував, то в нього грошей немає, то ше якась фігня). На даний час від Jaszczurа немає ні запчастин, ні грошей, які я йому надіслав, а є тільки постійні відмазки і нові історії, яким вже неможливо вірити. І стало ясно, що він і не збирався допомагати, а просто півроку парив мозок і вирішив нажитись на довірі співклубників.
    Так що майте на увазі, що Jaszczurу вірити неможна і не намагайтесь скористатись його допомогою.
     
  2. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    За таке треа банити:diablo: як мінімум
     
  3. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    ситуація дійсно больно неприємна.
    як плануєш повертати гроші, їхати в Польщу?
    чи інші методи?
    і видно що він з форуму непропадає.
    але може давайте якось разом почнем на нього впливати щоб повернув гроші.
    можливо на форум Польський напишем звернення до його друзів (одноклубників), щоб вічливо все було, а як невийде то тре буде поіншому.
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Він сам там цей допис знище.
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    До речі згадав. Я там зареєстрований, і кілька раз отримував від нього прохання помогти профінансувати то сервер то календар то ще якусь фігню.... це подібно на лохотрон!
     
  6. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    от Франик пі**р, може запросим в гості і зробим добру справу і вибити все шо в нього буде і все Markellу повернем!!!
     
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Є загальний польський форум, а він модерує тільки Опольську гілку. Потрібно щоб було звернення від клубу офіційне і на польській мові. Я по польськи писати невмію.
     
  8. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Давай будем коректно спілкуватись на форумі. Я також можу по-іншому виразити свою думку про нього, але не вважаю за потрібне. Є факти, а кожен сам робить висновки who is who. І без дєцкого саду...в гості запросим, виб*єм...дорослі люди ніби-то.

    Цікаво, шо сам Ящур тут напише в своє виправдання, чи просто пропаде з форуму після цієї теми.
     
  9. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    З Ящуром часто спілкувався, враження - позитивні, замовляв через нього з Польщі фари до ауді (приблизно 250уе), все пройшло нормально.

    Але нажаль і ситуація з запчастинами і баблом Маркела змушує думати про нього зовсім по-іншому.
     
  10. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    http://www.translatica.pl/
     
  11. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    Тоді залишається офіційне звернення на їхній сайт
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Наскільки я знаю, у Свистуна також якісь проблеми із Ящуром, якось він розказував, що вже кілька місяців чекає на фари , гроші за них переслав наперед... Хоча, я не вкурсі, може Свистун уже отримав свої фари
     
  13. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Якщо потрібна допомога в перекладі на польську мову, можу допомогти, все-таки 2 роки в Польщі навчався, мову знаю і писати вмію
     
  14. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    я також про це ж.
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Думаю, доречно буде створити звернення, яке потім перекласти та розмістити на польській мові тут, попередньо підписавшись від імені десятків живих людей з нашого клубу. І розкинути лінки на всі можливі польські vw-форуми. Таким чином ніхто цього не зітре і воно повинно мати ефект. Якщо ящур просто помилився, це допоможе виправити його помилку, але якщо він таким займається часто, це допоможе виявити багатьох його кредиторів. І очевидно не тільки в Україні.
     
    Останнє редагування: 10 гру 2008
  16. andrew911

    andrew911 Початківець

    Авто:
    vw jetta II 1.8 mono 1990
    Хлопці зразу видно, що ви ніразу не працювали з поляками.
    Це хитрющий народ, вони тримають нас українців за поних лохів.
    Вони умудряються парити до останнього, навіть якщо ти приведеш йому 1000 аргументів проти нього.
    На мою думку тільки фізичний вплив зможе завершити операцію до кінця!!!!
     
  17. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    На жаль є таке
     
  18. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Хіба в плані вийнятку!
     
  19. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Борман! де ти такий мудрий взявся!? :)
    Гадаю, scirocco правильно пропонуе
     
  20. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Не тільки польські, може в нього в планах перейти на київські клуби?
    В нас тут всі парафінити росію но поляки від росіян далеко не втікли.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)