Страхова і ДТП , відшкодування збитків

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Rock-n-Roll, 22 січ 2009.

  1. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Народ , зараз опишу ситуацію , може хтось з таким стикався або знає юристів хороших які мали з таким справу. Прийшов мені лист від страхової компанії , навіть не від страхової а від якоїсь іншої кантори-гаранта яка є довіреною особою страхової на відшкодування збитків після ДТП , так як протупив і цивілки не мав розумію що мушу заплатити ті гроші, але враховуючи постійне знецінення гривні хотів би потягнути час(припускаю що за півроку то вже буде значно менше і буде легше розтатись з певною сумую)) ). До суду звичайно справу не хотілося б доводити. Хтось може щось порадити на рахунок вище описаного ?
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Конкретно шо в листі, або скан листа виклади, чи є рішення суду про визнання тебе винним в ДТП, чи була експертиза оцінки збитків постраждалого, чи тебе з нею ознайомлювали, чи ти підписував якісь документи і погоджував розмір збитків, і взагалі опиши детально ситуацію, а не загадки якісь викладай.
    Крім того, взнай чи виплачене страхове відшкодування постраждалому, ким, в якому розмірі, і які підстави вимагати в тебе гроші має саме та кантора, яка написала тобі листа.
     
  3. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    ти якраз по адресу... він тобі вже допомагає))))))))))))))))
     
  4. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    А хто юрист ? Markell , ти юрист ?
    дякую за дописи , наразі ситуацію вияснив і зробив все як треба , фішка в тому що страхова компанія тіпа передала справу консолінговій фірмі "***-Гарант" , яка прислала мені лист що маю до післязавтра сплатити всі гроші , а якщо ні то вони через суд конфісковують моє майно , брєд якийсь :ireful: , та фірма тільки в Київі а з страхової мені нічо ніхто не казав і не повідомляв(я вже і понадіявся що вони забули про мене).
    В ДТП по доках винен я , і я вже навіть не хочу знов вертатись до тої справи , просто незрозуміло з тими консолінговими і страховими вийшло , але я вже вїхав що до чого , був сьоні в страховій , написав їм офіційного листа що я не переховуюсь і готовий заплатити відшкодування , факсом копію вислали тій консолінговій фірмі, бо вони хотіли зробити таку фішку , що тіпа я переховуюсь , тоді вони і могли б конфісковувати майно через суд , про який мене ніхто б і не попереджав , а просто прийшли дяді і сказали що ми все забираєм , от постанова суду, кроче розводіли... , важайте з таким якщо хтось стикнеться
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Стоп, яке нах відшкодування? Кому? За що? Це ж СК повинна відшкодовувати збитки людям, а не люди СК!!! Чи я чогось не знаю?
     
  6. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    А потім страхова відшкодовує в винуватців , якщо винуватці не їхні клієнти ))
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    може колекторська а не консолінгова? Назви в студію! Страхової і цієї другої.
    Справді, є така фішка, називається регресний позов. Тобто позов від компанії до винуватця дтп на відшкодування ним збитків. Але це позов до суду, тобто прохання до суду щоби суд зобов'язав власника зробити оплату можливим законним способом. Суд повинен посередництвом експертизи визначити суму до сплати, спосіб оплати та можливість оплати. Якщо до топікстартера ніхто не звертався у законному порядку, згаданий спосіб можна назвати вимаганням, тобто карним вчинком. У подібному випадку я би звернувся до правоохоронних органів за фактом вимагання грошей.
     
  8. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Та ні консолінгова , назив. "Бізнес-Гарант" , а страхова "ПРО100"
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    щось мені це все видається якимось дуже дивним.

    Який сенс тоді в страхових компаніях, якщо ризики збитків несуть не вони, а треті особи
     
  10. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    може я чогось не розумію, але як я поняв то Rock-n-Roll в когось в'їхав, постраждалий мав страховку типу КАСКО, його страхова компанія оплатила йому ремонт, а гроші які вони витратили вони хочуть "збити" з Rock-n-Rollа.
    Чи я не правий?! :dntknw: Люди посвятіть мене :scratch_one-s_head:
     
  11. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Повністю правий.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Так а де ж логіка? Вони ж збирають гроші зі своїх клієнтів і саме із них відшкодовують своїм клієнтам збитки. Чому Тарас повинен платити? Це що такий закон є, який дозволяє таку цвінь-цвірінь?
     
    Останнє редагування модератором: 25 січ 2009
  13. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    Ну якщо так, тоді :
    Затягувати з відшкодуванням не раджу.
    Бо якщо діло дійде до саду, то страхова компанія буде вимагати з тебе суму яку вона потратила на ремонт з врахуванням теперішнього курсу $, або взагалі подасть довідки що всі розрахунки були в $. Ще можуть вимагати моральну компенсацію (ну тіпа поки чекали від тебе гроші, половина їх менеджерів перехвилювалась і переїлась валідолу). Я вже мовчу якщо в них є "свій" суддя по таких справах.
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    пане адміне, не матюкайтеся, попереджаю, як адмін :).

    А взагалі на регрес має право кожен страховик. Інша річ, ніхто до кризи тим не займався. Тепер пробують пробувати. І якщо всібудуть поступати так, як рок-н-рол, скоро зло стане ще сильнішим. І багатшим. Від цієї проплати можна було спокійно відмовитися, вимагаючи дотримання законності.


    Друже, ти про що? Внутрішні розрахунки в доларах між резидентами заборонені. В нашій країні є національна валюта.
    Не лякай людей, такого не буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Так по ідеї, якщо винуватець ДТП не мав ОЦВ, то збитки відшкодовує МТСБУ...
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Не у всіх випадках. Але хто знає, можливо автор теми і був в тому випадку коли відшкодовується... Коротше поспішив або піддався моральному тиску, чого не раджу нікому.
     
  17. Rоман

    Rоман Початківець

    Авто:
    Sharan TDI & Transporter TD
    Чому-це раптом - не займався? Маю власний досвід -регрес був, є, буде. Страхова компанія - це не благочинна організація, і для неї стр.виплати - це збитки, тому вони всіма законними методами намагаються їх уникати, перекладати на інших або компенсувати регресом.
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Я мав на увазі до приватних осіб за невеликим збитком - наскільки пам'ятаю такі виплати, які не перевищували платежів завжди і в усіх компаніяхвважалися менінгітними і такими, про які забувається.
     
  19. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    таке зробити не можливо. Майно конфісковує тільки ДВС (порушивши виконавче провадження і в першу чергу надавши можливість добровільно віддати бабло) на підставі наказу з суду по рішенню, яке вступило в законну силу. Не попередження сторони про час та місце розгляду справи - підстава для апеляції, яка призупиняє вступ рішення суду в законну силу. Рішення суду про стягнення заборгованості не може бути винесене без доказів того, шо боржник таки дійсно винен ці гроші (тобто є належним відповідачем). А вина сторони в ДТП повинна бути підтверджена рішенням суду по адмін. справі про скоєння ДТП, розмір відшкодування - підтверджений експертизою, з якою винуватець ДТП або погоджується, або проводить/ініціює в суді ше одну незалежну.
    пи.си. до незастрахованої винної сторони страхова, яка виплатила свому клієнту відшкодування по КАСКО, полюбому пред*явить регресні вимоги, які будуть законними (питання тільки в їх розмірі і дотриманні процедури стягнення).
     
    Останнє редагування: 26 січ 2009
  20. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Я вже заплутався :scratch_one-s_head:, ну так як мені краще , віжшкодувати їм вже , без суду , чи нехай подають в суд , я вважав що краще без суду бо туди ще будуть включені витрати на адвокатів , суд і т. д. ? Наразі я ще нічого нікому не відшкодовував.
     
    Останнє редагування: 26 січ 2009

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)