Страхування

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем peGas, 24 бер 2007.

?

Р’Рё страхуєте РІР°С?Рµ авто?

  1. так

    54 голосів
    73,0%
  2. РЅС–

    15 голосів
    20,3%
  3. а нашо?

    5 голосів
    6,8%
  1. Torry

    Torry Початківець

    Авто:
    Ракета
    А ви хотіли щоб у нас на ринку було 150 надійних страхових компаній, а де в світі їх є стільки??
    Хто себе добре почуває так це Оранта, точно вам кажу, по-перше в них ніхто ліцензію не забере, бо мають прихвати там де треба, а оскільки не заберуть ліцензію то й перейматись нема чим, от вони й не платять майже нікому, у мого товариша по каско 5 тис грн висять ше з березня, і ніяк він їх забрати не може!
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Погоджуюся з Torry, в Україні зареєстровано стільки ж страховиків як в цілій Європі - понад 400.
     
  3. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Підніму темку про СК Універсальна, недавно страхувався там то всякі клубні знижки і 0 франшизи познімали.Оскільки страхуюсь там вже не перший рік і ДТП не мав то дали знижку.

    А хто мав ДТП як зараз виплачує Універсальна? Дещо насторожує допис

    "В другому (5.11.09) випадку бус, який вїхав мені в зад (нєфіг пропускати пішоходів на переходах, собі ж дороче) зараєстований на фірму і застрахований в СК Універсальна. Водій пропонував розійтись на місці за 70$ (вчора на СТО нарахували ремонту на 1-1.5тис.$ (без деталей) [​IMG] ), був посланий курити бамбук і знов ДАІ, пояснення і т.д. В минулу пятницю (6.11) поїхав в СК писати заяву. Оскільки задні ліхтарі повністю розбиті на машині не їхав. Вони сказали, що треба машину привезти сюди і їх нічого не цікавить, ніякий екперт нікуда не поїде дивитися машину [​IMG] Ну ладно привіз я їм машину, благо хоть не далеко, працівник компанії вийшов, пофоткав все, позаписував і сказав, що все можеш їхати. Далі відбувся такий діалог:
    Я: Я вже може починати розбирати (ремонтувати) машину?
    СК: НІ! Поки не буде порахована суму відшкодування не можна!
    Я: А коли вона буде?
    СК: Ну я незнаю, я зараз відам ці фотки і записи людині, яка цим займається. Але він може не захотіти рахувати поки не буде постанови суду [​IMG] (минулого разу постанову чекав півтора місяці).
    Я: Е нє, так не канає, мені машина потрібна для роботи, я не можу ж їздити на такі розбитій. Якщо будуть рахувати тільки після постанови то я зараз їду в офіційний сервіс форда, там ремонтую і ви будете виплачувати по рахунках з сервісу, ні то будуть суди, розборки того ж не треба ні мені ні вам.
    Я: Та ні, нетреба нікуда їхати, я йому скажу і думаю він порахує до наступної пятниці. Приїдь в пятницю висним.
    Так я і поїхав, з СК шукати сервіс, деталі і т.д.
    Сьогодні (12.11) був в районі даної СК і вирішив зайти спитати шо там і як. Ніхто нічого не рахував, бо нема документів.
    Знов поспілкувався з їхнім представником:
    Я: Як там моя справа, порахували?
    СК: Ні, бо нема документів! [​IMG]
    Я: Яких документів нема?
    СК: постанови суду і довідки з ДАІ!
    Я: постанови нема і наразі не буде, бо суду ще не було. А про довідку я вас минулого разу питав, чи я повинен принести довідку, а ви казали шо від мене вже нічого не треба тільки постанову! Все решта принесе виновник!
    СК: не може такого бути довідку ви маєте принести! (Добре шо довідка в мене була з собою, дав йому перексерити)
    Я: Ну то як, там з тими розрахунками, коли будуть, мені треба зробити машину, я не можу чекати 2 місяці тих розрахунків, як я маю їздити без задніх ліхтарів, бемпером, який терчить по боках як два воздухозаборніки.
    СК: Ну можна і не їздити, можна поставити машину, хай постоїть той час, зекономите на бензині [​IMG] (О тут мені хотілось послати його прямим текстом, і дати по зубах)
    Я: Ні не їздити не можна, я вам вже пояснив, що машина потрібна для роботи.
    СК: Я нічим не можу вам допомогти, ну фотки я вже зробив, можете зняти бампер, щоб він не терчав (от спасибі, послугу зробив ..ука).
    Я: Я можу поставити машину і чекати ваших розрахунків, тільки якщо ви мені оплатите мою з/п за час простою машини, або як варіант можу взяти машину на прокат на період простою, але ви її оплатите.
    СК: НІ ми не можем так нічого платити.
    Я: Ну тоді я бачу лише один варіант, замовляєм "Незалежну автотоварознавчу екпертизу", і будем відшкодовувати за її результатами.
    СК: Маєте право.
    Я: Я знаю, що маю право, а хто буде за неї платити.
    СК: Ви замовляєте, ви і платите! Заплатите гроші і будете мати папірець (тіпа для них незалежна експертиза нічого не означає [​IMG] )
    Я: Ок, заплачу, а ви повернете їх при виплаті. Я домовлюсь за експертизу і прийду напишу вам заяву, запрошу вашого представника, допобачення.

    Я тільки 2 рази був даній СК, а вже таке противне враження про неї, а ж страшно подумати що буде блище до виплати. Далі буде... Чогось мені здається, що тут буде вибивання відшкодування в кращих традиціях роботи українських СК з Судами, і т.д. А грошей, щоб зробити машинку то нема [​IMG] , а тут щей СК вимахується. А я сам минулого року робив в них цивілку."
    http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=13457

    То правда чи наклеп?
     
  4. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    віриш після моєЇ історіЇ з дтп Я перестав поважати нашу державу бо там ну не всі ,але переважають підар%си.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Яке має відношення страхова компанія до того, що ти не поважаєш нашу державу в якій переважають підараси? :) З останнім твердженням я не згідний, особисто я знайомий тільки із двома підарасами... ну і ще одного підозрюю, правда доказів немаю :)

    Цивілку я теж уже двічі робив в Універсальній. Нащастя страхових випадків не мав, але коли читаєш такі історії, то хочеться змінити СК, але питання - яка альтернатива?
     
  6. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    ну блін не знаю,шукати саму-саму .Чому не поважаю Бо люди які там працюють,не знають своєЇ роботи.
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Знижка працює, дзвонив та перевіряв. В правилах написано чітко до кого і за чим звертатися. Франшизу знімають у випадках, про які написано у відповідному розділі. Знижку не дають у випадку, якщо це суперечить законодавству.

    У рамках домовленостей нашого клубу з цим страховиком проблем не було ні в кого з клубчан протягом всіх років існування клубу і навіть у кризовий період. Раджу залишити проблеми інших клубів в межах інших клубів, щось радити тут людям з інших форумів вважаю нелогічною дією.
     
  8. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Орест, а не треба радити нічого просто якшо можеш то прокоментуй будь-ласка написане вище бо ти на цьому форумі якби представник всіх СК а найбільше СК Універсальна, ну принамні склалося враження, шо ти найбліше ту кухню знаєш :) Розумію шо ти не зобовязаний нічого пояснювати, але з такою ситуацією може зіткнутись будь-хто з клубу і булоби не зайве знатияк діяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Толі лижи не єдудут толі я німий, заходжу в ту кімнатку, кажу- я з ВВ клубу, вже тут страхувався, мені кажуть -правила і умови страхування однакові для всіх і 0 франшизу зняли, прям як у Верховній Раді, там одне, на ділі як всюди.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну тут справді слід уточнити, чи ти все правильно зробив
    у нас в інформації про партнерів сказано

    а ти до кого звертався?
    всі працівники компанії не зобов"язані знати про існування нашого клубу і домовленості про знижку. За три роки взагалі могли всі кадри помінятися
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Мій коментар такий - людина вище звернулася не зовсім за адресою, тобто розмовляла з некомпетентним працівником. Про це також свідчить фраза на початку діалогу:
    Замість того, щоби відразу звернутися до людини, яка займається справою, чоловік продовжував спілкування невідомо з ким. Підозрюю, що McAr здійснив ту ж помилку. Я та MARTINI в цій гілці вже по декілька разів кожен казали, куди саме і до кого саме звертатися, але народ далі робить так як хоче, їде де ближче, говорить з ким швидше. Що тут казати - за комфорт треба платити.
     
  12. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Метою моїх дописів було взнати як виплачує Універсальна, нажаль я не отримав жодного допису, роблю висновок,що всі хто застрахувався в Універсальній їздять без ДТП.

    Щодо контактних людей,то читати я вмію, але цитована переписка з Скірокко (як з учасником форуму) завжди закінчується "Сам Дурак" тому продовжувати її не маю наміру.
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    :haha: Яка реклама для цієї компанії! :haha:
     
  14. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    scirocco
    Дякую, за видалення мого посту!
    Таке в приват не пишеться, таке пишеться тут!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Пропозиції щодо партнерства клубу потрібно подавати адміністрації. Рішення про включення або невключення партнера до клубної дисконтної програми теж розглядаються адміністрацією. Тільки адміністрація може складати, поновлювати та редагувати перелік партнерів. Оскільки одного дописа на форумі для того, щоб стати партнером замало, вони обговорюються в приватному порядку.
     
  16. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Ігор затвердив парнерство БРОКБІЗНЕСу майже півмісяця тому і якщо глянути в розділ партнери клубу, то там вже давно є! Тому чесно кажучи нерозумію таке видалення посту...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Так, справді, ця компанія посеред наших партнерів, Ігор мене не встиг повідомити, за що перепрошую. Тим не менше публікація рекламних повідомлень, що не несуть жодного толкового змісту тут недоречний. За таке компанія може позбутися статусу партнера.
     
  18. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Повідомлення, що носить толковий зміст:
    Вчора на співбесіді була в мене колишня працівниця Універсальної, і з її слів зрозумів, що компанія мяко кажучи переживає не найкращі часи. Тобто інфа про те,що Універсальна здає свої позиції підтвердилась. Для правдивост можу надати ПІБ кол. працівниці

    Не сприймайте за бакланення універсальної, але доношу інфу так, як є: греки мабудь вже забили на свою компанію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    блін, в мене там каско...

    Хоча можна перевірити - якраз драпнув бампер і подав на виплату. Якщо заплатять - знач брехня, ні - правда. Обов'язково відпишуся.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2010
  20. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    забув сказати, це інфа актуальна для львівян і тих, хто має справу з львівською універсальною, за ситуацію в Києві і решта регіонів не скажу, бо не знаю...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)