Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем zippo, 14 лип 2007.

  1. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    всім привітм ;-) вибачейте шо можливо не там пишу, але я думаю, що когось можливо з вашого клубу зацікавить вприснути собі в кров троха більш октанового адреналіну ніж той до якого ви вже стали звикати як і ми літуни :-D . Усю інформацію про те як, де, коли, можна найти на нашому сайті любителів екстримального відпочинку http://extreme.lviv.ua/ Якшо шо то пишіть в аську 900100 або в форумі
     
  2. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Привіт! ю велкам до нас! прикольний сайт, але форум там щось не відкривається..:?:

    П.С. Коли будем вітати тебе з заміною Тойоти на VW;-) :lol:
     
  3. kastorskiy

    kastorskiy Новачок

    Авто:
    BMX :)
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Як саме він не відкриваеться? Шо при цьому відбувається?
    В інших працює.
    З.І. Привіт від админа вищезгаданного сайту.
     
  4. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Привіт! а хто з вас адмін ;) ?

    при поптках зайти на форум - помилка при повторній взагалі з сайти викідає. Що правда сьогодні ще не пробувала.. а ти знаєш (русс.) ЕВАУЛ(и) ?:roll:
     
  5. kastorskiy

    kastorskiy Новачок

    Авто:
    BMX :)
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Ну так я і є.
    Яка?
    Що значить вікідає?
    Не зрозумів, що значить знаю?
     
  6. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    На рахунок екстріму, стрибки з парашутом це класна штука, сам довгий час тим займався, но скажу чесно трошки задорого, десь в районі 200 грн, колись було дишевше. Зараз займаюсь парапланеризмом, не профісіонально, так для себе по вихідних коли є час і погода позволяє. Якщо вкогось винекне бажання попробувати політати кажіть, махнемо в поле політаємо, причом безплатно, так за компанію.
    П.С. Тільки щоб погода була хороша.
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    У мене виникло бажання. Немале :)

    Зрештою, як на мене, 200 грн це не дорого - аби безпека була гарантованою.
     
  8. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    І я б спробував би...
     
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Я тож хочу. Як і ти колись з парашутом стрибав (коли в Цюніві можна було через АСК по 30 грн/стрибок).
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    це страшно?
     
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    а я б подивився як ви будете скати!
     
  12. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Перший прижок ви будете робити на парашутах які можуть пробачити дуже багато помилок парушутиста, тому коли щось стається винуватй переважно сам парашутист.


    Я ще стрибав коли в Цуневі стрибок коштував 17 грн, в день робив по 2-3 прига, і це ще мало було

    Додано через 3 хвилини
    Перший раз. ну таке враження що скачеш з дивана на підлогу, акось все так пофіг, а другий раз, то було щось....., прсто першим разом ти не знаєш на шо ти йдеш, це не описати
     
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Мені перший раз не старшно було, а другий-самий страшний прижок. ну а потім підсідаєш як на наркоту.
     
  14. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Но тоді вперед, наш клуб АСК, знаходиться на вул. Левицького, 84.
    Якщо підеш зараз то будеш проходити тільки теорію, а стрибки почнуться аж весною коли взлітна смуга підсохне. Впринципі можеш зайти на клубовський сайт, на рахунок ціни на 2008 рік не знаю, но думаю що поміняється (буде більшою), та впринципі весною буде видно, http://extreme.lviv.ua . Також можеш попробувати парапланеризм або дельтапланеризм. Я сам літаю на пароплані в Шопках, це сорок км. від Львова по Золочівській трасі, на мою думку це дешевше ніж прижки, а саме головне що ні від кого не залежу, коли хочу тоді і літаю. Тримай сайт дельтапланеристів http://www.condor.lviv.ua .
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Sanja Borko

    Sanja Borko Початківець

    Авто:
    Opel Vektra
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    i я б стрибнув! і мій друг стрибнув, і ще один стрибнувби. але через сусію прийдется чекати до весни:cry:
     
  16. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Мужики, якщо ви дійсно хочите стрибнути, то , після Різдвяних свят, но краще йти десь в березні, в клубі буде йти набір, тобто будуть розказувати теорію, самі курси будуть проводитись на протязі місяця, два рази в тиждень по дві години (вечером, десь з 18-ї чи 19-ї години). Хто не має часу, то можна домовитися щоб вже на аеродромі пройти короткий інстуктаж безпосередньо перед стрибком, це буде коштувати трошки дорожче, зато по часі скоріше - но моя вам порада, не робіть такого, краще прослухати курс, даю слово, що ви почерпнете багато цікавого і корисного (і головне це все запамятаєте), ніж тоді коли іннструктор надіваючи на вас парашут в двох словах розкаже за що дьоргати. Чому я кажу йти в березні, тому що, прижки будуть прошводитись тільки в суху погоду, більш менш нормальна погода починається десь з квітня-травня, тому і курси краще проходити безпосередньо перед прижками. Не знаю як зараз, но давніше, стрибки продились навіть в зимку, при наявності хорошої погоди, тому не факт якщо цієї зими наші "літуни" надумають політати.
     
  17. Sanja Borko

    Sanja Borko Початківець

    Авто:
    Opel Vektra
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Djakyj za porady, jakraz do bereznja grochi mogna pidzburatu na prugok:)
     
  18. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: Стибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Мене візьміть ;) Хтів би політати. Я так зрозумів то аж на весну?
     
  19. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    Не обовязково весною, потрібно задзвонити в клуб, що вони там планують, якщо буде класна, суха, сонячна погода то можливо будуть літати. А на рухунок політати на параплані, добро свисну якщо буду їхати, там вже якось зідзвонемось. Тілько от спершу треба свого "літака зробити", він без акумулятора не "літає".
     
  20. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: Стрибки з ПАРАШУТОМ у Львові

    заправимо 40-ка градусним горючим :grin:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)