Свистить мій Гольф

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем yura_yura, 28 гру 2016.

  1. yura_yura

    yura_yura Початківець

    Авто:
    Golf 4 Буда
    Доброго дня! У мого Гольфа несподівано прорізався голос - він почав співати, а точніше пищати на 1.5-2 тис. оборотів. Особливо ця проблема проявляється в мокру погоду. Підозрюю, що це ремінь генератора...

    Порадьте майстра. Бажано по запису щоб не бігати.
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якщо підозрюєш, то візьми ключ і зміни натяг ременя, просто відпустивши кріплення генератора і посунути його на пару градусів, так щоб натяжка краща стала. То самому можна зробити за 5 хвилин. ну і при цьому подивишся чи візуально не перкошені шківи, бо якщо так то натяжка не допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. yura_yura

    yura_yura Початківець

    Авто:
    Golf 4 Буда
    Дійсно, трохи є шат на шківах. До кого звертатися?
     
  4. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    будь-який автосервіс я б то робив на Перфецького там і сервіс і базар , але ремінь бав би з максимально грубими зубами , не знаю , що там в GTI ,але якщо це 2-й гольф , то шків коленвала чи за рахунок чого крутиться генератор , та і власне то йже швік генератора , вде своє відїздили , можеш пошукати історію про " шків коленвала " до речі по ремнях [​IMG]єз грубими зубами такий як на фото , він класний , а є таке барахло [​IMG] з тонесенькими зубчиками , які при перші 1000 кілометрів тупо зрізає і все , більше тобі ніц не пораджу
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)