тату за чайові - тимчасово.

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем mijki, 16 січ 2017.

  1. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
    Привіт . Роблю альбом - портфоліо татуювань . Тому зроблю 10-20 татуїровок для реклами ! Портфоліо має бути оригінальним тому братимусь тільки за оригінальні-не банальні мотиви . Від 18 років . Тільки менші та середні татуїровки і в кольорі . Професійний підхід до праці, якісні розгідники , гігієна , безкоштовний крем для заживання в подарунок . Освіта художня , багатолітня практика в різних видах мистецтва , між тим в тимчасових татуїровках - 2 роки . Мої роботи , мій стиль можете побачити на моїй сторінці в фейсбуку - https://www.facebook.com/Mykodesign-508725669191416/?ref=br_rs там же контактуйте мене якщо маєте цікаву ідею для тату . Працюю в реалістичному та сюрреалістичному стилях . Трускавець та околиці .
     
  2. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
    Це некомерційна пропозиція тому думаю вона тут більше пасуватиме ніж в інших розділах ... Можемо поговорити про татуювання в загальному в цій темі - хто які має які б хотів які в кого улюблені татуартисти ітп.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я б не довірив себе розписувати людині, яка пише "татуіровкі"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
    Мартіні - намагаюсь писати по місцевому )))
    По посиланню видно мої роботи , якість татуїровок буде приблизно такою ж . Тобто якщо вас зацікавило - подивіться будь ласка чи мій стиль вам підходить . Кожному різний напрямок подобається . От наприклад дістав завдання розробити дизайн на тему сова і ліс недавно , розробив 2 варіанти , ні один не сподобався , розроблю ще два після того як ми поговорили і дещо прояснили бажання клієнта . Якщо й цього разу клієнту не сподобається я його пошлю подалі бо мені не потрібні так би мовити "проблемні" клієнти .
     

    Вкладення:

  5. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
    Взагалі в шоці від деяких типажів - *він оцю халтуру спочатку хотів набити -
    (таке враження що деяким людям геть повністю очі чи мозок позакладало ((( ! )
     

    Вкладення:

  6. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
    Дуже хочеться зробити тату в подібних напрямках ...
     

    Вкладення:

  7. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
    Таке теж можна зробити ))))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  8. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
  9. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Я щось не можу зрозуміти,що "тимчасово"? Татуха чи чайові???)))
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Татуха постійна, принаймні я так зрозумів, а от оплата символічна, бо потрібно набити портфоліо і потрібні "кролики". Біда в тім що потім зняти це тату (якщо раптом припече, чи то ба, не вдасться) буде коштувати в тисячі раз дорожче ;)
     
  11. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Я теж зрозуміла, що татуха постійна. А от що тимчасове?))))
    Тому треба добре думати перед тим, як робити такі штуки. Кожному своє
     
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    акція тимчасова, потім буде дорожче, що не ясно? ))
    просто чувак видно іноземець, перекладає чимось на компі свої слова, тому не звязно трохи виходить
     
  13. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Іноземець з околиці Трускавця?)) Ну може.Тобто, я даю своє тіло,як матеріал для роботи, а мені за це чай? Чорний? Зелений?))) Ладно,не відбиватимемо чоловіку ентузіазму до роботи.Успіхів!
     
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Для чого не по темі бакланити чи підмахувати людину, яка створила собі якусь тему тут на форумі ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
    Та все файно , помаленьку працюємо ))) . Треба зробити таку папку спеціальну - портфоліо , вона потрібна щоб показати клієнту якість своїх робіт . Вам безкоштовне тату та економія кількох тисяч а мені інвестиція в діло .
    Безкоштовно - тимчасово - доти доки я не побачу що в мене сильне портфоліо , а це може бути 5 чи 10 татушок середніх та більших розмірів . Цього достатньо щоб обгрунтовано оцінити свої послуги і почати працювати нормально за гроші .
    Одна умова - дизайн вашого тату має бути модним трендовим та оригінальним - я розроблю кілька варіантів для вас - від вас потрібна ідея та готовність терпіти голковколювання протягом 10-20 годин ( є знеболююче для особливо ніжношкірих ) .
    Це підхід як воно робиться в цивілізованому світі .
    Вже маю одного Львів"янина з цікавою для мене тематикою ( не з цього форуму ) . В нього старий шрам на нозі і він хоче її приховати красивим тату , біомеханікою . Та оскільки це новий для мене напрямок ( я портретист-натюрморист-карикатурист-пейзажист) а біомеханіка дуже специфічний напрямок котрого я ще трохи *боюся* Працюю над дизайном помаленьку ...
    Ось , наприклад , дуже хороший чінський майстер зробив шикарний шедевр в біомеханіці ( я так поки що не зможу ) -
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Та ніхто не підмахує,просто уточнюємо незрозуміле для нас.Тепер чоловік все роз'яснив і всі довольні.Драгер,стався простіше до всього))) ти занадто сприймаєш все в штики.Тут просто люди з почуттям гумору.Почитай мій підпис і все зрозумієш. А витримати 10 годин...це капєц. Я свою татуху терпіла мужньо,як не кожен чоловік, але стільки часу, це треба бути з добрим шпаком в голові)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ми з тобою незнайомі... тому як я сприймаю тобі буде важко об'єктивно оцінити.

    якщо б тобі було потрібне уточнення - то задав би питання, але для чого писати якісь галюцинації???
     
  18. mijki

    mijki Початківець

    Авто:
    VWT42002.75кв
    20 годин - бо це мінімум потрібного часу щоб зробити щось реально красиве таких розмірів ( навіть для майстрів з 10 річним стажем ) - на пів руки наприклад на цілу литку ітд.
    Але то не за один сеанс робиться, а за кілька .
     
  19. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Власне, не знайомі- це по-перше.А по-друге, "задала б питання"- я дєффачька, тому маю право на галюцинації і бути капризною ;) Нє хамі мнє, мальчік ;)
    Mijki,я вас образила?
     
  20. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    я не знаю що це... тому нехай щастить в дивацькому напрямку)
    я тобі чимось хамі?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)