Терміново потрібна кров!

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем MARTINI, 27 тра 2012.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Мій родич у важкому стані на Топольній. Рік назад йому зробили операцію на "діафрагмальну грижу", кілька днів тому у нього різко погіршився стан, відкрилася внутрішня кровотеча, зараз він знаходиться в реанімації. Стан дуже важкий. Втратив багато крові і терміново потрібне переливання. Сім"я малозабезпечена, а кров дорога.

    Прошу всіх, хто може, завтра вранці, на 9.00 здати кров для Колосовського Святослава Богдановича (1982 р.н.).

    Група крові не має значення (я так розумію, вони "взаємозаліком" віддають хворому кров, яка йому підходить з банку крові, а ту, що здали донори, натомість поміщають в банк, і в такому випадку платити не треба).

    Йти треба де вхід в лікарню швидкої допомоги (дорослу) і сказати, що хочете здати кров для допомоги хворому, вас скерують в реанімаційне відділення на 1 поверсі. При собі слід мати паспорт. Там кажіть що кров здаєте для Колосовського Святослава Богдановича.

    Наперед дякуємо всім.
     
  2. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    нажаль я не у Львові :sad: здоровячка йому.
     
  3. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Хотів допомогти людині а вийшло як завжди.
    Приїхав в 8-45 знайшов відділення зразу і ще чикав до 9-00.
    При реєйстрації питала чи не хворів різними венеричними і інфекційними захворюваннями? - не хворів.
    Чи здавав колись кров? - здавав в 2007р. на Пекарській також для знайомого хворого.
    Начала щось в компі шарити. Почала дзвонити не Пекарську, чось там угу-угу був забракований.
    Відклала мій паспорт подзвонила головній щоб прийшла. Прийшла головна, щось там пошептались, головна пішла а та віддає мені паспорт з такив виразом обличчя тіпа я вже нежиллєц і каже що не будуть в мене брати кров. Я і прозрів.
    Питаю чому? Яка причина? Каже ми незнаєм треба на Пекарській питати.
    Я в машину і на Пекарську.
    Там питаю що за фігня?
    А там кажуть що мою кров тоді забракували тому, що один показник в аналізі був не в нормі ( я тоді вів ще холостяцьке життя і які нах аналізи могли бути добрі).
    І зробили помітку в базі донорів.
    І коли та слимачка дзвонила вони їй обяснили причину помітки.
    Сказали що на Топольній мали взяти в мене аналіз і тоді відмовити якщо поганий буде. І здивувались чому вони не пояснили чому відмовлено а прислали сюди.
    Ще сказали йди до головного він зараз то все розрулить, але як завжди його небуло на місці і черга до нього. А мене вже дуже піджимав час.
    Я вийшов і здихнув полегшено бо пересрав не по дєцкі, думав капец "коньки" скоро.
    А ті на Топольній просто не хотіли бавитись з детальним анелізом крові.
    Хотів ще заїхати до них після роботи вияснити що за фігня але потім передумав, боявся щоб не зірвався і ненапхав їм там повну тачку за такі діла.

    Жалко що не зміг допомогти хворому. За мною стояли ще двоє людей і пока чекали на головну вона їх оформляла і я так зрозумів що це був тато хворого і його співробітник бо оде місце праці було в них, в якійсь школі.

    От така історія зі мною сьогодні трапилась з тою кров`ю.
     
    Останнє редагування: 28 тра 2012
    • Подобається Подобається x 2
  4. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Нажаль хворів гепатитом, тому здавати кров не можу.
    А так допомігти у добрій справі.
    Нехай скоріше видужує.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    От дохтори...

    заклик актуальний протягом цього тижня. Щодня кров можна здати з 9 до 12. В п"ятницю до 10 години.

    Баксіус, ти правий, то був батько і співробітник.
     
  6. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    я б з радістю допоміг! але сам трохи прихворів, так що моя кров зараз негодиться...

    нехай пошвидше виздоровлює!
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Був там сьогодні все гуд, персонал "доїльного цеху" віднісся добре навіть за бажанням ставили вентилятор, поводили себе привітно ітд., а також повідомили що того хлопця вже перевели з реанімації в хірургію. Здоровя йому та удачі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Дякую! Клуб рулить!
     
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    допоміг би з радістю, та хворів на гепатит.
    здоровячка хлопаці, і хай видужує
     
  10. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Якщо ще актуально то я вже на львівщині. Також можу здати кров.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Дуже дякую. Наразі це вже не актуально. Славіку вже краще, в тому числі і завдяки нашим зусиллям. Ситуація направду була дуже критична, хлопаку буквально витягнули з того світу. Кілька днів тому його виписали і він продовжує курс лікування вже вдома (на час євро лікарні звільняють)
     
  12. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    то йому справды краще стало, чи:
    ?
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну з реанімації одразу додому не виписують :)
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Щоби не створювати нової теми, напишу тут.
    Потрібна кров до завтра до 13.00год. Хто має можливість здати, прошу зголоситись.
    Кров потрібно дитині: Фляк Богдан Миколайович, 14 років, лежить на Орлика в урології.
    Кров приймають на Пекарській, 65.
    Потрібно 8 донорів, щоби розпочати операцію.
    З проханням звернувся батько хлопчика, батька звати Микола, його тел. (067)89-66-318
    Хто може здати, зконтактуйтесь, будь-ласка з батьком, бо потрібно корішки для лікаря, інакше сказали купувати ті корішки по 200,00грн.
    Дякую.
     
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    щоб не створювати нової теми, пишу тут, так як потрібна допомога схожого характеру

    ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!!!
    Моєму хорошому другу - молодій мамі та прекрасній дружині поставили діагноз "гостра мієлоідна лейкемія" (
    Перший курс хіміє-терапії не дав результатів. Сімя готується до другого етапу, який надзвичайно є складним.
    Дуже потрібна донорська кров, щоб отримані "талони" можна було обміняти на компоненти, які підходять для групи крові Надії.

    Донори мають відповідати простим критеріям:
    1) не було хворіб, які забороняють бути донорм (впгу, язва);
    2) група крові довільна (при "резус плюс" спочатку здати на пробу кров);

    в чт 5го листопада о 8.30 в пункті прийому крові, що знаходиться за адресою м.Львів, вул Пекарська 65, буде чоловік Наді, Олександр. він Вам допоможе щодо питань по здачі крові.
    У випадку самостійної здачі, потрібно вказати, що кров здається на користь Бусько Надіі, 5-та міська лікарня, гематологічне відділення.
    Після здачі корінець, який буде отриманий, потрібно передати Олександру, контактний номер 093 2838668

    Буду дуже вдячний за допомогу та максимальний репост цього повідомлення.
     
  16. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Доброго вечора. В куми захворіла донька, потрібна кров першої групи, резус пофіг який. Якщо хто готовий здати то дам детальну інфу.
     
  17. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Вовчик, я би зцідив, хоч літр крові, але на жаль мені лікарі заборонили.
     
  18. BASK

    BASK Active Member

    Авто:
    Сaddy
    є 3- гемоглубін зашкалює (не знаю чи підійде)
     
  19. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Потрібна тільки перша.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)