Тягне нa Бaтькiвщину!

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем 514rabbit, 19 вер 2007.

  1. 514rabbit

    514rabbit Active Member

    Авто:
    VW GTi 2010 2.0T + Honda Shadow 750cc '84
    Менi 21 рiк. Я пoixaв дo кaнaди 8 рoкiв нaзaд - aле всеoднo тяне нa Укрaiну.
    Я зaкiнчив шкoлу и кoледж (ПТУ?) пo прoфессii фoтoгрaфa i "filmmaker" - тoбтo я мoжу прaцювaти з любoю вiдеo кaмерoю, рoбити вiдеo мoнтaж i т.д.
    Я дуже дoбре рoзмoвляю Aнглiйскoю, Фрaнцузськoю, Укрaiнськoю, Рoссiйськoю.
    Трoxи шпреxaю пo Iспaнськи тa пo Румунськи. Як вaжкo буде знaйти рoбoту нa Укрaини?

    Дякую:grin:
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Я думаю, що роботу буде знайти не важко, питання тільки у розмірі зарплати
     
  3. 514rabbit

    514rabbit Active Member

    Авто:
    VW GTi 2010 2.0T + Honda Shadow 750cc '84
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Ну щoб не гoлoдaти i булo де жити... прoстo рoбoту дуже xoчется знaйти в свoiй сферi... як тут - у мене свoя мaленькa кoмпaнiя... фoтoгрaфуем людей, весiлля, мoделi, мaшини...
    I iнoди знiмaемo реклaмнi рoлики i т.д.
     
  4. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Біда України не високі ціни а мала зарплата.Приїдь сюди на рік поживи познімай нас знедолених а тоді і вирішиш де тобі ліпше.
     
  5. 514rabbit

    514rabbit Active Member

    Авто:
    VW GTi 2010 2.0T + Honda Shadow 750cc '84
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Ну я був нa Укрaiни 4 рoки тoму - думaв мoже шo змiнилoсь... Я рoзумiю шo плaтять мaлo, тa мoже свiй бiзнес вiдкривaти тo буде трoxи легше...
     
  6. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!


    фото відео зйомка на весілля в нас коштує не мало відповідно вони заробляють також немало, з клієнтами проблем не буде бо весіль ... огого
    Бідно жити зможеш про гольф 5 зможеш мріяти тоді коли почнеш знімати ремкламні ролики і т д, я читав шо в Україні цей бізнес процвітає, бо ціни дешевші ніж в росії і тому багато російських зірок приїзджають сюда знімати кліпи
     
  7. 514rabbit

    514rabbit Active Member

    Авто:
    VW GTi 2010 2.0T + Honda Shadow 750cc '84
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Менi цiкaвo якби я переixaв нa Укрaiну i взяв би свiй гoльф 5 з сoбoю... скiльки б менi кoштувaлa рaзтaмoжкa...?
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    є такій російський фільм називається "даже не думай";-)

    вот ссилка по якій ти може розрахувати, плюс не забудь за доставку сюда
    http://www.autoconsulting.com.ua/custom.php
     
  9. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Якщо немаєш тобрих знайомих які тобі пальцем тикнуть які треба папери і до кого підходити то про свій бізнес на Україні можеш забути.Пробитися зараз у Львові в водео-фото бізнес без кліїнтури і спонсора при нинішній конкуренції просто нереально.Стосовно заробків з весіль то скоріше підробіток по вихідним оскільки робота сезонна а кліенти такі попадаються що і тих грошей вже нехочеться.Чисті заробки на зніманні одного весілля+- 100$
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Думаю, що маючи нет в Канаді, можна знайти тут роботу ще до приїзду. Малюєш резюме (cv), розсилаєш по українських хідхантінгових агенціях і чекаєш. Паралельно можна посвітитися по газетах та телеканалах. З твоєю освітою та занннями, думаю, без проблем.

    ПС Маю знайомого в Канаді, який теж займається тим же. Знаю, що то малоймовірно, але може ти знаєш такого Маркіяна Радомського?
     
  11. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Спробуй в персональній зйомці туристів-іноземців в екскурсіях по Львову-Україні,оскільки добре знаєш різні мови. Думаю на то буде попит і заробки відповідні.
     
  12. 514rabbit

    514rabbit Active Member

    Авто:
    VW GTi 2010 2.0T + Honda Shadow 750cc '84
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Суммарные таможенные платежи, EURO13515В том числе: Ввозная таможенная пошлина, EURO3750Акцизный сбор, EURO5000Таможенное оформление, EURO15НДС, EURO4750Стоимость растаможенного автомобиля volkswagen, EURO - 28615 Транспортный сбор, EURO
    (первая регистрация в ГАИ)45 Суммарная стоимость, EURO
    с учетом растаможки и транспортного сбора


    28660





    :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
     
  13. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    А за Г2 1987 Року з пробігом 300 000т цінити 5000$ то повне огого.Такі в нас ціни.
     
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Якщо нічого не змінилося в законодавстві за останній рік то розмитнення тобі обійдеться 0 гривень, при умові, що ти громадянин Канади. При переїзді на постіне місце проживання іноземця в Україну він має право перевезти все своє майно без розмитнення в т.ч. 1 автомобіль.
     
  15. Andy

    Andy Active Member

    Авто:
    Ford Fiesta 1.4
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Власне два місяці назад повернувся з-за кордону мій близький родич, який прожив там як і ти 8 років. Вирішив він повернутися, причому із сімєю, з дуже простих мотивів: навіть маючи пристойну роботу (нього і в жінки), ти за будь-яких обставин залишаєшся емігрантом, в тебе набагато менше шансів досягнути успіху в порівнянні з таким самим емігрантом ,який прожив 20 років. Тобто, в кінці кінців відсутня перспектива. По-друге, як не крути економіка США і Канади дуже ефективна, але це відбивається на простих людях. Тобі потрібно набагато більше працювати. Тут не йде мова про те, що хтось лінується, а про те що з тебе вижимають останні соки на роботі, ти йдеш до дому, їш, спиш, і на роботу знову. І так все життя. В Україні, як і в Європі інший стиль роботи. Я б навіть сказав, що в Україні треба трохи більше працювати, воно зрештую так і буде через декілька років, ми будем більше заробляти але і більше працювати.
    Роботу ти знайдеш. Не можуть знайти роботу тільки ті люди, які її не хочуть знайти, це давно підтверджено. З голоду не помреш, навіть якщо бути працювати найманим працівником. Можливо в багатьох розвагах прийдеться відмовитися, але це залежить від твого стилю життя. В Україні потрібно звикнути до незручностей сфери послуг і до багатьох моменті типу отримання довідок протягом пів року, яку можна отримати за 30 секунд. Ці процедури колись закінчуються.
    Щодо фото-відео бізнесу. Тут потрібно добре попрацювати щоб він тебе і твою сімю міг годувати. Однокурсник має такий бізнес і мав свою студію. Студію виявилося невигідно утримувати, закрив. Тепер переорієнтувався більше на фото, знімає весілля. Бізнес він цей не кидає вже 10 років, думаю що вигрібає. Але, як на мене цю справу треба булоб вважати як додаткова стаття доходу, так було б краще.
    Стосовно мови, це добре що ти їх так багато знаєш, але одна мова, як така, нікому не потрібна. Мову потрібно знати в поєднанні з якоюсь професією. Тоді тобі дійсно відкриється більше перспектив, зможеш знайти роботу в компаніях де платять більше.
    Стосовно того чи в нас змінилося життя. Мій викладач анг. мови, він сам американець, живе в україні, заробляє викладанням, каже що 4 роки назад було все набагато гірше. Він здивований швидкими темпами росту, кількістю дорогих машин, які зявляються на наших дорогах, змінами в психології людей. Причому він тут їздить на власній машині, яку купив по дорозі в Англії, каже що не так все погано. Навіть подумує про те щоб тут залишитися.
    Якщо ти людина активна і тебе не лякають проблеми, маєш голову, то досягнеш успіху на Україні. Перевага в Україні в тому, що тут іде ріст. Якщо за кордоном нормальний прибуток 5%, то тут в сеедньому ти менше 20% не опустишся. Така специфіка економіки яка розвивається.

    На цю тему можу спілкуватися довго. Якщо є конкретні питання, питай. Але рішення повинен ти приймати сам, щоб потім ні на кого не злитися
     
  16. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Власне і я так кажу. Виїхав з України на початку 2003-го.

    В Росії теж :) , але хочеться на Батьківщину. Україна не Росія!
     
  17. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    ніхріна тут незмінилося!

    Додано через 1 хвилину
    я б сам в канаду відвалив ! З такою державою.
     
  18. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    тут ти брате не правий.


    Вали, попробуй!
     
  19. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    нетак то просто туда попасти!

    Додано через 16 секунд
    і шо потвоєму змінилося ? ? ?
     
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Тягне нa Бaтькiвщину!

    Знаєш, є такі закономірності -
    1) ціниш тоді, коли втрачаєш
    2) людина не завше здатна бачити зміни навколо себе
    3) зі сторони краще видно.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)