Українські права за кордоном

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 3 жов 2016.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Питання, на скільки дійсні наші права за кордоном? У мене не пластикові, а звичайні паперові заламіновані, видані в 2005 році. Чи зможу я з цими правами, скажімо, взяти в прокат авто в Європі?
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    так їх же вроді як міняли всім? можеш і кордон не перетнути )) краще поміняти на пластикові
     
  3. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    1. Права дійсні - це 100%. У мене були такі, якти описуєш, видані в 2004 році - з ними пиняли в Польщі - проблем ене було (хоч там нашою мовою пише і французькою - то біда мєсних поліціянтів, що вони не розуміють одну з мов Євроунії:) )
    2. Хз як з прокатом авто в Європі... В Штатах мені на ті права давали в Herz авто - то здається міжнародна конора, бо навіть в нас в аропорту вони є, тому теоретично мали б видати... Як варіант можна перекласти ті права на ангд мову і завітири в перекладача (з печєтков) - щоб дати європейським мавпочкам прочитати, шо там на твоїх правах написано.
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Не знаю як в європі, а в сша не зможеш (були прецеденти: Sixt, Alamo, National, Budget, Avis - всі відмовили, в Hertz не пробували ;)).
     
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Herz здається єдина прокатна контора авто, яка не рахує милі при здачі автомобіля) тому, якщо накатувати багато відстані по просторах янкі - краще брати Герц;)
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Та ні - я користувався всіма з тих що навів вище, і жодного разу не було жодного ліміту по милях. У мене пластикові права, нащастя без терміну дії, ще пару років тому такі давали ;) З ними жодних проблем ніколи не було. А от коли приїхав співробітник один з от такими ламінованими то машину на нього взяти не вдалося. Ще раз кажу, що в європі може бути інакше, але я б не ризикував.
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    З мого досвіду - в США достатньо фотки пофік яких прав, висланої в мейлі, в ЄС достатньо заповненої анкети, де ти ставиш галочку, що маєш права. Прокатна фірма то комерційний бізнес а не поліція, їм важливіше взяти бабло з картки передоплатою і оформити страхівку а не перевіряти твої нафік непотрібні папери.

    А взагалі скажи куди їдеш і шонада, все можна організувати завчасно і дистанційно, 21 століття йоли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А хтось міняв старе посвідчення на нове? Яка там процедура? Дуже геморна?
     
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    права дійсні, які видані державою, яка існує. тобто, якщо в посвідчині написано СССР - вже не получиться на них їздити.
    напр, при отриманні карти побиту в Європі, права дійсні ще 6міс, далі треба мінєти )

    писи, в мене вже поляцькі права на руках :rock:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    приносиш всі ксерокси паспорта та ідент. номера + платиш 618 грн (вартість приблизна, бо точної не пам'ятаю) і кажуть тобі коли прийти по нові
     
  11. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Як Польські? Чи може ти мав на увазі Європейського зразка?
     
  12. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    мед.довідка, екзаменаційна картка(по якій тобі видали права.....обов'язково), фото здається на місці і проплата від 200 грн.
     
  13. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    З ламінованими правами кордон не проїдеш.
    Я міняв 2,5 міс. назад. Дав 600 грн., 2 фотки і копію паспорта. Через 2 год сфоткався в них там безпосередньо на права, зробив цифровий підпис і поїхав додому.
     
  14. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    як живеш і працюш там, то за певний час не то шо права, можна поляцький паспорт отримати )
     
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    таки польські європейського зразка.. я в Кракові живу вже більше року )
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Вернешся в Україну тре мінєти на українські
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    за останні кілька місяців жодного разу на кордоні не питали про права
    ну і мені не треба буде наступного разу кордон проїжджати, летимо літаком в глиб Європи. Просто там хочем орендувати авто, от і задумався про права
     
  18. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    А перші права зразка СССР ще дійсні в Україні?
     
  19. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    не дійсні.. якщо не зраджує память, їх потрібно було замітини до 2014 року.
     
  20. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Там суть в тому що в ламінованих нема графи "дійсні до" та не переведено на латинь. Можуть спитати поляки, а можуть і ні. Поліцаї можуть докопатися. При орендуванні авто впевнений на 99% що на ламінованих не дадуть тазіка.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)