УВАГА! З"ЇЗД!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 1 чер 2006.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Щось ми заспокоїлися : (((((

    ВСЕ! Стукаю кулаком по столі і кажу:

    Ми всі зустрічаємось в Родатичах 10 червня о 18:00. З собою мати все що хочете. Там є катамарани, вудки, лежаки, ровери, тенісні корти, тьолки, ітд. Вартість двомісного номера - 100-120 грн (ціни на сайті не актуальні). 50-60 грн з людини.

    Схема проїзду тупенька, але ясно, що в Родатичах:). Коротше в Родатичах направо, через переїзд - виїзджаємо прямо на базу :
    [​IMG]

    вигляд номерів:
    [​IMG]

    ландшафт:
    [​IMG]
    [​IMG]
    то не номери, а альтанки:
    [​IMG]

    Прошу когось зголоситися на головного шашликаря, скинемось (вже при зустрічі) і повернемо йому гроші з розрахунку 10-15 грн/з чоловіка.

    А тепер терміново складаємо список для того, щоби я міг забронювати правильну кількість номерів!

    1. Scirocco - 2 особи
    2....
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Щось ми заспокоїлися : (((((

    Хто не може з ночівлею, приїжджайте без неї, поспілкуємось і поїдете додому. А решта продовжать з"їзд в неофіційній обстановці :)

    1. Scirocco - 2 особи
    2. MARTINI - 2 особи
    3...
     
  3. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    1. Scirocco - 2 особи
    2. MARTINI - 2 особи
    3. Cловотворець - 2 особи :)
     
  4. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    А мій приїзд взагалі під великим знаком питання. Думав, шо зроблю собі доручення до цих вихідних, а мені дали зрозуміти, шо я його отримаю щонайменше через місяць :evil: До того ж дитину не буде на кого лишити, жінка їде диплом захищати :evil:
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    Кого цікавлять такі відмазки? Краще запитай, хто готовий взяти тебе, твою дружину (після захисту диплому) та твою дитину в Родатичі (для дітей там супер-умови). Зрештою, я готовий, але їхатиму з Києва, тому можу дещо не розрахувати з часом - попроси когось іншого.
     
  6. Andy

    Andy Active Member

    Авто:
    Ford Fiesta 1.4
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    Хороша перспектива, але чрмусь активність в розмірі 6 осіб може зменшити ймовірність зустрічі. Я взагалі за все, що добре виглядає. Поживемо-поближче, тоді і побачимо.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    Ймовірність зустрічі не зменшить ніщо. Навіть якшо приїде двоє, все-одно зустріч буде :)
     
  8. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    Захист 13 червня, а вона їде за тиждень до захисту - це вже -1, а дитині 2 роки, не думаю, шо вона зрозуміє створені там умови... Хоча пропозиція цікава, але без ночівлі
     
  9. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    кароче так - я буду їхати сам (очевидно), буду їхати зі львова, можу брати ше трьох людей на борт. шодо ночівлі то незнаю, але хотів би.
    тому Орест скажи коли останній термін подання заяви на номер і шо мені робити якшо я один - брати двомістний номер?
    як прикольно шо мене не зобовязує нідочого жодна особа жіночої статі:)
     
  10. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    Ой! Виглядає класно! І я б з своєю дружиною поїхав, але в неї з понеділка захист диплому. Може другим разом. До речі, як на мене, дуже класна ідея проводити час на дорзвіллі в компанії своїх дружин (дівчат).
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    САТ, я думаю, без пари ти будеш не один такий. Так що придумаєм якось як розселитися
     
  12. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    то шо, якшо ніхто не зголошується на головного шашличника то я тоді буду брати на себе ці зобовязання. для того мені треба знати кількість мяса в кілограмах (тоннах:))) яке треба заготувати. давайте десь понеділок - вівторок складем остаточний список людей +- одна дві особи
     
  13. golfstar@

    golfstar@ Початківець

    Авто:
    GOLF MK2 CL
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    нарот а меня возмёте но я продал своего верного друга носка-2
    и купил вектрочьку на годик другой!
    а дальше вернусь к вам на пасе! не хватило денег на пасю щяс((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
    если приймёте опель то я с вами!
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    А ти не подумав, що то тільки перший день голосування? :)

    Думаю, що можна вирішувати до середи - але підозрюю, що вільні номери будуть ще і в суботу.

    Звичайно! Бери з собою друзів!

    ПС Народ, для чіткості прошу записуватися за правилом списку.

    Отже, продовжую традицію:

    1. Scirocco - 2 особи (можливо, візьму дитину 4 роки)
    2. MARTINI - 2 особи
    3. Cловотворець - 2 особи
    4. Остап Скіроко - 2 Особи
    5. Тарас Сірко - 1 особа (без ночівлі)
    6. САТ - 1 особа
    7. golfstar@ - 1 особа
    8....

    Ітого 11 людей. Наразі вирішує Andy з дружиною. Покищо ми маємо пріоритет на використання роверів, тенісних кортів та катамаранів, бо нас буде найбільше.

    Прошу визначатися - кого кусають ціни, спробуємо здешевити відпочинок, там є простіші і дешевші номери, правда "без вигод", точніше всі вигоди в коридорі :)
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    Остап скіроко казав шо скоріш за все буде сам
    Крім того виявив бажання поїхати колєга з дружиною (правда він на БМВ-320), так шо пиши Мартіні 4 особи :)
     
  16. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    А моя поїздка накрилась мідним тазом :evil: Маю невелику надію потрапити до вас хіба в неділю, і то при умові, шо хтось мене візьме на борт.
     
  17. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    я б взяв на борт але не в неділю а в суботу
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    мартіні все-таки 2 особи, прошу пардону

    і ще питання продовольства.
    Все-таки як вчинимо з шашличним м"ясом? Чи може хтось купити і замаринувати кілограм 7-10 ? (залежно кіко нас буде)

    А решта продукти? Кожен везе із собою на себе? То може і м"ясо кожен везе із собою замариноване по кілограмчику? :) Очевидно і випивку теж.

    Ох і складно то все організовувати :)
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    Про мясо - читай вище. Випивку скажіть скільки і чого саме - я куплю.

    - задзвони в суботу, щось придумаєм ;)
     
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: УВАГА! З"ЇЗД!

    Travel - 2 особи але ще незнаю чи наніч залишимося але будемо точно!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)