Увага, збоченці зі зброєю.

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем bass, 19 жов 2015.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    На просторах інтернету, після відхилення петиції на право володінням зброєю президетом, бродить купа недоумків, які закликають все-таки якимось чином пропхати їх пропозиції законодавчо. Для того проводять ніби незалежне опитування (прикладом є сайт zbroya.info). В цьому опитуванні явно наводяться "факти" які вказують ніби у чинному законодавстві чогось немає, а насправді це не так. Тому якщо будете ненароком голсувати в такій голосувалці, то прохання задуматись над:
    1. Чинне законодавство не дозволяє приховано носити зброю, тобто заборонено людям які на це немають спец дозволу (як то міліція, армія, і т.д) носити короткоствольну зброю, тобто таку яку можна заховати за пазухою. Зате дозволяє будь-якому адеквату(засвідченому купою довідок) купити і володіти нарізною, гладкоствольною напівавтоматичною зброєю!
    2. В законодавстві є закон про необхідну самооборону, який нічим не відрізняється від аналогічних законів в інших цивілізованих країнах. "Знавці" на таких сайтах свідомо вводять читачів в оману наводячи безпідставні історії нібито з інших країн, і таким чином пропонують послабити цю сттю в нашому законі! Що їм дозволить робити перестрілки посерд вулиці(імхо)

    ІМХО: Я маю короткоствольну зброю (пневматичну) і знаю що таке вогнепальна, але якось у мене не виникає бажання її придбати, бо також маю дітей. І якось мені не усміхається ходити по вулиці з дітьми і озиратися щоб якийсь придурок, який за хабар отримує довіл на таку зброю за пазухою, буде стріляти по мені і дітях. В країні корупція і хабарництво зашкалюють і отримати такій дозвіл через блат чи хабар не є проблемою. Рятує поки що то, що карабін чи то помпове ружжо буде видно здалеку і його не приховаєш, тому і не носять.

    З.І. про історії з США від тих самих "знавців". Так от я зараз саме в США і досить довго. Був декілька разів на стрільбищі (ну я ж люблю зброю). І інструктаж проходив тутейший і мораль мені розказували щодо тутейшого законодавтва... Так от, якщо тут захищаючи свій будинок чи то машину чи то щонебудь ще, ти вб'єш людину (нападника), то ти сядеш! Саме так, закон нічим не відрізняється від нашого - вибв - сидиш, і лише гордість тобі буде нагородою, що ти щось там захистив. Щоб не сісти то має бути купа незалежних свідків які завідчать що іншого виходу не було, але таких випадків надто мало.
    Інша справа що грабіжники коли йдуть на діло знають що живими не повернуться якщо щось, тому що неодмінно отримають "контрольний", щоб потім не сказали "мене запросили, а потім розстріляли". От саме тому тут менша статистика пограбувань зі зброєю.
    От такі діла тут хлопці і дівчати. Будьте уважні.
     
    Останнє редагування: 19 жов 2015
  2. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    згоден і таки підтримую, хоч і є влаником гладкоствольної зброї
     
  3. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Боронь Боже зараз дозволити зброю... Її ітак валом і відслідкувати її не можуть, а якщо б дозволили - то був би повний пздц. + до того стільки неадекватів малолітніх поприїжджає з АТО з переконанням "я воював - всі мені щось зобовязані" і їм дозволити носити зброю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    таки так 100%
     
  5. Yrasuk

    Yrasuk Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B4
    Я скажу що хто хоче той і тут найде""".до того стільки неадекватів малолітніх поприїжджає з АТО з переконанням "я воював - всі мені щось зобовязані" і їм дозволити носити зброю..."""Щоб таке говорити треба там бути, і побачив би я що би Ви казали тоді.Я там був, і той хто мав на граждані тягу до "того" той всерівно щось собі привезе з відтам.А тим людям що тут треба законодавчо врегулювати нормально це питаня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Я там не був і не бачив що там на свої очі, проте я бачив тих, хто звідти приїхав, і як було сказано - привіз звітам. Я ж не сказав що всі звідти приїхали псіхами, але багато в кого мозок не витримав побаченого, і це відклалось, і буде добре, якщо це в подальшому себе не проявить... Якщо законодавчо дозволять носити зброю, то на наших ринках довідок - зможуть навіть Наполеони з Кульпара собі купити гранатомет...
     
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    друзі, підкажіть, plasmagun реєструвати потрібно? лишився з дума..
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ні-і-і-і, в дозвільній системі МВС у Львів.обл., що на вул.Б.Лепкого, є оголошення, що, якщо у plasmagun відсутня функція "джедайський меч", то реєструвати не потрібно.
    А якщо є така функція, то треба довідки (псих., нарко., і відсутність судимості), і ще якусь хрєнь

    plasmagun з функцією "Dj-edaЙ МЕЧ"

     
    • Подобається Подобається x 3

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)