В мене свято

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Васьок або ZiK, 18 лют 2019.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Коротче кажучи після продажу цього красунчика [​IMG] я добрих пів року їздив на роздовбаному жигулю , їздив бо чекав поки ціни на те розмитнення трохи впадуть , в один день мене то все дістало і я вирішив пошукати по сайтах , дешевше , ніж 5000 нічого нормального не було все інше або роздовбане , або такої слабенької комплектації , що більше 4000 не вартує , після чого я псіханув , і поїхав в Польшу , деньок полазив і ось він [​IMG] 4-й 1.6 мотор SR 1999 рік ще 4 дні часу і він має Українську прописку , получилося в 4500 , сказати шо я офігів від того доступного розмитнення , то нічого не сказати , найцікавіше , що за 2 дні після отримання Української реєстрації , скасувати сертифікат , коротче я на рівному місці переплатив 100 євро , машинка бомба , по тихень привикаю , одне тільки запитання , то або пасажирська дверка , або ще якась фігня , коротче , коли зальмую , або стартую , то в районі пасажирської дверки чути незрозумілий стук , що то таке , поняття немаю , ходову вроді як продіагностували , там все ок , крім того на ямах того звуку немає , може хто порадить , що то може бути і куди то лізти , почитав на форумах , чого тільки не побачив , хтось каже про петлі , хтось каже шо то крісло , хтось каже , що то взагалі ходова , коротче якщо про то стільки пишуть то прошу написати , чи у вас таке було , ще раз підкреслюю , під час старку , тобто рушання і гальмування
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 18 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)