Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Pioneer, 17 січ 2007.

  1. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    В вільний час займаюсь віртуальним тюнінгом і попробував переробити трошка свою машину ( точніше машина татова я тільки катаюсь) цікавлять коментарі:-D Сток[​IMG] Тюнінг[​IMG]
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    ріспект і уважуха. майстер

    ану зроби мені такий тюнінг :)

    можеш вибрати любу фотку тута http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=280
     
  3. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Martini тримай [​IMG] знаю робота не дуже але ракурс поганий і шо найгірше шо машина чорна перемалювати неможливо і підігнати колір бампера до чорного тоже дуже тяжко зато я і помалював так сказати аерографію:-D чекаю коментарів!!!:-D
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Упс... У нас новий художник! Непогано....

    Пасатик ІМХО краще вдався. А якщо би забрати наклейки з кузова - ващє торч
     
  5. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    :oops: !!! Дякою:mrgreen: Впринципі в мене є ше декілька робіт але не фольси, якшо цікаво можу виложити;-)
     
  6. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    О Може би шановний Піонер спробував нам логотип намалювати !
     
  7. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Значить так є такий віріант! я довго думав і нічого в голову неприходить, якшо вкогось є якісь ідеї і фотки виложуйде а я вже скріплю докупи:grin: Можна зробити на білому фоні! [​IMG]
     
  8. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Круто!!! Ріспект!

    2 Scirocco: а як на мене, наклейки в самий раз... :-D
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Трохи не наш стиль. Мало би бути більш строго, скромніше і лаконічніше. В принципі, оптимально, якби логотип клубу був такий, аби міг відтворити будь-хто, не художник і не дизайнер, пальцем на запотівшому склі, на вимазаній машині, чи цеглою на асфальті.
    І суттєве зауваження - використовувати логотип концерну Фольцваген ми не можемо. Як це не парадоксально, львівський фольцваген-клуб уже мав конфлікт з регіональним представником концерну на грунті ніби-то порушених авторських прав на торгову марку і торговий знак. Тому логотипу VW у нас зараз нема на сайті і відповідно він не може використовуватися в логотипі . Можливо якось стилізований , або натяк на цей знак, але сам знак не можна.
     
  10. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Martini в як тобі твій гольф??? а нарахунок логотипу незнаю нічого більше вголову не лізло, попробую переробити:-D
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Переробляти не треба, то має бути шось геть інше :) У тебе вийшла відкритка, а нам треба логотип :)

    Щодо гольфа.... Якби то був твій гольф, я впевнений, шо в тебе вийшло би набагато краще :)
     
  12. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Martini нє нє ніфіга, яж кажу ракурс поганий а шо най гірше мафинка чорна:neutral: (якшо цікаво виложу інші роботи не фольців:? )
     
  13. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    [​IMG]
     
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    чесно кажучи мені не дуже подобається
    і та машинка вде на всіх форумах прісутствує
     
  15. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    БОМБА!
    До речі є знайомі, які роблять афігітельну аерографію!!!Зараз розмальовують чартерний літак! У Львові на Городоцькій!І тюнінгом підробляють!!!Пізніше скину пару фоток! Пам'ятаєте у Львові їздив ОпельКадет з Буддою намальованим на голубому фоні??? Їхня робота! І не дуже дорого!Але дорожчн, ніж в фотошопі!!!
     
  16. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Вітаю нового митця!
    Мені сподобалися твої роботи!
    Як на мене нам би пасувала наприклад на заднє ліве скло відкритка не велика на кшталт тої що була викладена (це лише моя думка).
    На рахунок строгості, то я з Мартіні не погоджуюся, не завжди треба бути в смокінгу і краватці, іноді джинси підходять, думаю нашому клубу і не строга відкритка підійде, а знаєте чому?, а тому що строгі речі менше запам*ятовуються і кидаються в очі, а креативний шарм кидається в очі, значить Фольцвагеністи нас краще запам*ятають!
    До відкритки моя порада, раз ми Львівський клуб, було б не погано втулити Львівські якісь форми будинків, Ратуші чи Вишки телевізійної (традиційно).
    Окрім ВеВеВе точка Фольцваген точка Львів точка Юей ще треба на відкритці розмістити якесь наше гасло, або слова що пояснюють проїджаючим Фольцвагеністам що існує клуб, а не просто ссилку на сайт, бо багато людей не лазять в неті.
    На рахунок самого логотипа то Орко Скірокко може підкаже нам...
    Сам логотип має чітко затверджені форми, шрифти, розміри і кольори, все решту подібне на логотип Фольцвагена не є офіційним представлення логотипа бренду, значить його можна трішки спотворювати і посилати нахєр всіх регіональних і нерегіональних представників. А нас трішки спотворений логотип нашого коханого бренду не смутить! Головне шо ми і решта люду його впізнає.
    ***Можна для прикладу розсунути буквочки WV чи зсунути їх вбік і посилати усіх нах.***
     
  17. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Може щоб не дублювати значок якось так обіграти????
     
  18. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Букву W вверху
    а під низом букву V
    Але треба акуратно, щоб не вийшло Рено! :)
     
  19. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Рено з рогами!!!:)))
     
  20. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Велика сила Photoshop!!! Virtual Tuning

    Якщо йдеться про значок, думаю дві букви можна поруч розмістити.
    Всі зрозуміють про який бренд йдеться, зато вже ніхто не зможе домахатися до нас!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)