Великий ток зарядки

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем kish, 12 чер 2017.

  1. kish

    kish Початківець

    Авто:
    VW Golf 2 1.3
    Доброго дня!! Прошу вашої поради г2 1.3 генератор Бош дає велику зарядку (на холостому 16-17в.) поміняв регулятор напруги не допомогло. Де шукати причину такого великого току?
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    То не ток, а напруга. І власне регулятор напруги то має регулювати. Якщо міняв, значить поганий регулятор поміняв.
    А ще питання: коли міряли "на холостому" часом генератор не відєднали?
     
  3. kish

    kish Початківець

    Авто:
    VW Golf 2 1.3
    Так напруга вибачаюсь. Минулого року перебрав генератор поміняв підшипники, токознімні кільця, шоколадку, заодно поставив собі вольтметр. Все було в нормі. На днях мені вольтметр видав 16 в зарядки, закипів акумулятор, згоріла лампочка в фарі. Поставив інший акумулятор те саме. Поміняв шоколадку проблема лишилася. Коли міряв нічого не відєднував.
     
  4. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    від 16В лампи не горять... Скоріш за все проблема в генераторі, ше може бути проблема у зворотньому струмі з котушки, саме той струм здатен попалити багато і внести додаткову складову до напруги що генерується генератором, але то дуже малоймовірно. Думаю що тре знімати гену і на стенд везти.
     
  5. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    098сорок355шісот48
     
  6. kish

    kish Початківець

    Авто:
    VW Golf 2 1.3
    Вже знайшов причину. Відірвався дріт який йде від обмотки ротора до токознімних кілець. Запаяв поки все внормі 14.5 в. на холостому. При нагрузці 13.6
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Володимирю110

    Володимирю110 Початківець

    Авто:
    Pontiac
    у мене вчора таке саме,16-17в. зауважив бо дворніки почали швидко махати,(хоча ще післявчора ледве рухались,подумав що треба підзарядити акум перед морозами),а заміряв та прозрів,щем такого не бачив...сьогодні буду мабуть розкручувати. Але холод собачий на дворі...
     
  8. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Горять , не зразу в момент подачі 16в , а через певний час в залежності від замученості спіральки
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)