Велокур'єр у Львові

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем scirocco, 17 вер 2014.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Прошу порадити добрий і швидкий сервіс вело- або просто кур'єрської доставки по Львову. Наприкад, щоби можна було зустріти з поїзда, літака і швидко доставити на адресу у місті. Знаю, що є комерційні перевізники на кшталт Нової Пошти, але там 3 км можуть тривати і добу, тому прошу їх не поки пропонувати.

    Важливо сказати, що працював донедавна з цим перевізником але сьогодні він мені здався не зовсім адекватним - подзвонив і звинуватив мене мало в непорядності через те, що я надіслав йому смс, бо він їх не читає. При тому, що ще 12 годин перед тим домовились, що адресу доставки напишу саме в смс. Крім того, він мабуть не розуміє, що коли швидко їхати на ровері і розмовляти по гарнітурі то нічого не буде чути, всі зауваження про те, що його не чути, чітко і впевнено ігноруються.

    Буду вдячний за будь-які поради.
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    В принципі, я їзджу ровером, і маю гнучкий графік на основному місці роботи. Цікаво було б підробити, але якщо це не кожен день і не більше 2-3 годин на день. Та і абсолютно не вкурсі тарифів. Скільки за таке платять в середньому?
     
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    П.С. порядність гарантую ))
     
  4. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Спеціально чекав другого повідомлення в цій темі, щоб не здавалось що хочу її вкрасти. Хочу найти людину-курєра ( на далеке майбутнє ) якій би можна було б довіряти, для зустрічання передач з Праги в Львові на Стрийській АС. І передачі цінних документів особам в Львові. Можна в пп.
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ось і бізнес своїм придумали :)

    У мене потреби не часті, десь раз на тиждень. Оплата таких сервісів - 30-50 грн за поїздку. Це гроші, які я платив тому чуваку, який робить вигляд що це він мені платить а не я йому, тобто вказана ціна це в людей, яким ліньки навіть зупинитися щоб поговорити зі своїм клієнтом по телефону не хочеться, тому своїм радий буду платити більше.

    P.S. Знаю, що нашого брата Travel-а теж такі послуги часто цікавлять, тому перспектива є.
     
    Останнє редагування: 17 вер 2014
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Згоден. Даєте завданя, терміни, пропонуєте суму. Бажано в робочий час. При нагоді можемо познайомитись (я з Вами лише кілька разів розмовляв по телефону, навіть ще вроді маю номер). Обіцяю зупинятись і брати слухавку )) Правда я деколи на вихідні їду з міста, але не часто.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Черепаха, тобі пора міняти нік, якщо ти хочеш кур"єром підробляти )))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Так вроді ж не можна ))
     
  9. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Міняй, хоча б, аватарку... :D

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Готовий підмінити Черепаху (коли, або якщо він не зможе). Також є ровер і доволі гнучкий графік роботи на основній роботі.
     
  11. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    В перспективі.... ЗИМА!
     
  12. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    ну і що? я зимою теж катаюсь на велосипеді)
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Взагалі-то велокур'єр класна штука.
    Колись давно, ще в Хатинці-2013, мені дав візитку велокур'єра один з наших одноклубників, непам'ятаю хто, але знаю, що полосатий светр (хто в курсах - зрозуміє), той хто "гвоздь фієсти".
    Користувався даною послугою, задоволений,.... по роботі бувало таке, що акти викон.робіт (рахунки, накладні) передавав, а було таке, що квіти відправляв. Все це було в межах Львова.
    Повторюсь - задоволений, бо в заторах автомобілем не стояв, солярку не тратив, час також не витрачав,і коштувало таке задоволення кур'єром на ровері тоді, десь 15-25 грн.
     
  14. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    то "легендарний" полосатий светер :cool: з Тревелом ))))
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ну то почекаємо на думку чувака в полосатому светрі, після чого можна буде зрозуміти, чи вартує навантажувати Олега.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Згадав хохму (головна дійова особа - Тревел в полосатому легендарному светрі):
    Хатинка 2013, зима, холодно, ожеледиця, люди потихенько підтягуються до Хатинки, щоби погульбанити, і тут приїжджає чувак на ровері і питає:
    - Фольксвагенський клуб тут буде гульбанити?
    а йому відповідь: - тут!
    Після чого всі присутні переглянулись одне на одного і були в ахQЪ.
    Все прояснилось тоді, як прибув Тревел, завів чувака в кабак, посадив за стіл, "нарізав", йому кучу завдань, маршрутів, дав документи, дав пару гривень та й відпустив в путь дорожку. Як повідав нам тоді Тревел, --- чуавк в любу погоду і не погоду їздить, навіть в Стрий їздив зі Львова :wacko1: :crazy:.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)