Вибираємо підлогу

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем MARTINI, 25 сер 2016.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Гряде ремонт на кухні. Постало питання підлоги. Зараз там просто фарбована дошка, покладена певно ше за бабці Австрії. Скрипить. Тре мінєти чи перекладати, чи вибирати взагалі інше покриття, наприклад ламінат. Від плитки відмовились на корню, вона холодна і все що падає без шансів розбивається :)

    Варіант дощаної підлоги, яка була б красіво поцикльована і полакована, теоретично подобається, але нічого про це не знаю. Підозрюю що це може коштувати якісь космічні гроші. І з практичної точки зору якісь нюанси можуть бути. Людоньки, може хтось тим заморочувався, порадьте :)
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    То ти не тут питаєш)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я за паркетну дошку, але якісну (таку, котра має товщину дерева не менше 8мм і замки деревяні а не паперові).
    1. Паркетну дошку можна розбирати коли захочеш.
    2. Миється і має набагато більший опір до вологи ніж паперовий ламінат (що важливо для кухні)
    3. Шліфується, циклюється як звичайна дошка чи паркет, але розбірна! (тобто легко можна замінити).
    4. Можна вибрати узор (як на лімінаті) ;)
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Абсолютно задоволений від паркетної дошки - спочатку дивився як майстри мені робили таку підлогу і кімнатах - потім надивився відео з ютубу і сам поклав собі в коридорі.
    Головне вибрати якісну дошку і грамотно її обрізати по краях (зазор ховається під плінтус), щоб не скрипіло + вибрати якісну підкладку під саму дошку. Паркетна дошка легко піддається обробці, як і ламінат, але є якіснішою ніж він сам.
    Раджу брати один пакет паркетної дошки екстра на всякі непередбачувані ситуації, такі як у мене була: взяв маленького пса, який всюди люрав, де ходив - в результаті в його улюблених місцях з'явились чорні плями на підлозі - маючи паро додаткових дощок - поміняв і підлга як нова стала...
    Ось одне з улюблених відео про ламінат \ паркетну дошку:

    Успіхів з ремонтом!
     
  5. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Я за плитку + можна зробити електричний підігрів і буде тобі щастя))))). Сугубо моя думка. Не знаю скільки маю плитку нічого так кардинально не розбивав щоб впало і розбилось)))).
     
  6. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Є ще варіант замість старої скрипучої підлоги кинути деревяну підстилку з технічного щита (так роблять професійонали ;), тобто тобі все одно прийдеться то робити) а по тому кинути ліноліум - дешево і сердито. А вже потім роздуплишся що тобі тре і перестелиш коли будуть час і гроші і вибраний матеріал :)
     
  7. Adler

    Adler Початківець

    Авто:
    VW Bora BFQ
    Погоджуюсь із Shpuganich - плитка + підігрів - оптимальне вирішення для кухні. Тільки плитка має бути якісною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    Я зараз роблю ремонт,на кухню даю плитку + підігрів,щоб щось розбивалюсь,ну поперше непадає то нерозбивається,а подруге змити жир чи як щось забрудниться легше.
    Вкоридорі аналогігно,але в прихідній зоні а далі планую палубну доску масив.Якщо ланінат,то нормальний від 185 грн до 420 за метр +підкладка ;паркетна доска 3-х слойна з шпоном дерева 410-795 грн м2;доска масив з цінних порід дерева з кріпильним замком і оброблена з покриттям від 800 грн м2
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    підкладка це шо і по чом?
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Підкладка під ламінат чи паркетну дошку то матеріал товщиною 2-5 мм для абсорбування навантаження. Пантовою вважається підкладка з коркового дерева, але вона дорога, дуже дора. Дешева є з пінопласту (я собі таку клав, товщиною 3мм, то виходить 10грн/м2).
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
  12. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)