Відповідальна реставрація кузова

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем CAT, 5 гру 2014.

  1. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Шукаю майстра (сервіс) який би міг виконати такі роботи. Треба поварити машину, частково вирізати ржаві місця, поставити латки, тобто робота доволі ювелірна. Не охота запартачити кузов бо тоді то все немає сенсу. Можна як з розбіркою-збіркою, так і просто самі роботи по металу (можу привезти голий кузов). І щоб це все не тривало рускій мєсяц...
    Був вже найшов один сервіс де вроді якісно роблять, домовився що візьмуть машину за 3-4 тижні, але вже пройшло два місяці, а вони і далі не можуть взяти...

    Є взагалі толкові і відповідальні автореставратори на Львівщині?
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Не хочу розчаровувати але боюся, що таких просто не існує. Свого часу похоронив роки і купи грошей, побував практично у всіх більш-менш рекомендованих СТО області, але тотальна халтура царює всюди без винятку. Відповідальних майстрів, які горді за свою роботу не існує. І це не питання грошей, дорогих теж немає, як це би необдумано на перший погляд би не звучало. Буває що знаходяться люди, що вміють себе продавати, викликати довіру, але результати все перекреслюють, це, на жаль, з мого досвіду, є аксіомою.

    Єдине світло в кінці тунелю - робити самому. Знаю що дорого і немає часу, але нічого не поробиш, треба купувати інструменти і вчитися, якщо хочеш ювелірного і перфектного виконання.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Та я десь так і думав зрештою((
     
  4. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    І я би повчивсь. Подивився на результати мастєрків - і братиму під то відпутску :)
    Восени бавився з вирізанням і консервацією до літа. Лишається лише "поварити"
    Якщо Ромка Романюка (Elements) знаєш - він вже наловчився афігенско шедеврувати зваркою, але:
    1. Чєловєк занятой )
    2. Кажуть - йому треба вже все піготоване і підрізане підвезти вже "під шви".

    Але судячи по його фотках в ФБ і ВК - зварка буде а-енна )
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Думаю, якби мені привозили все порізане, підготоване і помите, я би сам був готовий підзаробляти на зварці :)
     
  6. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    а маш апаратіг ? я б повчивсь, поки до фарбування не дійшло )
     
  7. sashaglobin

    sashaglobin Active Member

    Авто:
    Passat RP 89'
    в маріуполі знаю одного) він зараз в Києві бокс знімає, мастер афігенний! Але й черга до нього півроку. Приїжав до нього хотів красити - то він мене відговорив! І порадив що краще зробити з моєю машиною)
     
  8. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Дай вгадаю: продати або на шрот здати:D.
    Без обід це просто жарт:D.
     
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Чоловіче, шукай краще гроші щоб нову нормальну машину купити, а не страдати херньою!!
    Прислухайся до людей, здай на шрот той шіт і йди працюй !
     
  10. sashaglobin

    sashaglobin Active Member

    Авто:
    Passat RP 89'
    Дуже смішно)))))
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Мар'ян реставрував кузов своєї сірочки десь пів року, зроблено гарно, на дні латок взагалі не видно, все оброблено і підігнано супер.
    Звичайно є косяки. Майстер що йому робив знає своє діло.
    але...
    Мар'ян над ним стояв, і весь час копав в дупу, щоб той шевелився, багацько роботи він робив власноруч.
    Той майстер зараз реанімує Гольф-1 вже років 2, а все тому що власник в дупу не копає...
    Ще той майстер реставрував джету купе теж років 2, в результаті власника вкурвило, знайшов супер пупер майстра десь в Рудно, і там діло пішло....теж вже рік пройшов.

    Як висновок, всі кузовщики заробляють на битих машинах, це для них "живе бабло".

    А для наших старичків потрібні реставратори кузовів а не так звані сварщікі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    незнаю Олеже як ви Женю копали і хто ,ще ,і як, але я в нього три авта ремонтував і Пассат б4,на зїздах роботу його бачили,і в фотозвітах на його сторінці є,і опель,там і комар вус непідточив,і мого Грандіса швиденько до ладу привів(правда з пластмасою слава Богу,не метал)і скажу що Рекомендую !
     
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Ну ти ж бля його коріш....тому все по бистрячку
     
  14. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    афігєть, сам не знав, але хай так )))
     
  15. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    хоча , після пасика мого біленького, і того ,що вони зробили з ним можна і "корішом" стати
     
  16. vanja kurga

    vanja kurga Новачок

    Авто:
    Golf
    Знаю хорошх майстрів, що займаються кузовними та косметичними ремонтами, з досить нормальними цінами!!!
    Мені друг порадив, поїхав до них і не шкодую.Мого Ланоса після аварії відновили на 100%
    Знаходяться на Кульпарківській
    Кому треба номер: той оплатить рекламу
     
    Останнє редагування модератором: 29 бер 2015
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а шо з гольфом і маздою? :) во дає, спамер, купу машин розбив і всі в одному сервісі ремонтував. Постійний клієнт!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. vanja kurga

    vanja kurga Новачок

    Авто:
    Golf
    ну по-перше не розбив а побив це різні речі!!а по друге що дивного якщо маєш хорошого майстра і в нього постійно робиш?
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А ти їх всі разом побив чи по черзі? :)
     
  20. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)