вижимний підшипник

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем vitst11, 31 жов 2012.

  1. vitst11

    vitst11 Початківець

    Авто:
    vw GOLF 3
    г3, 1,4 , 1993 р.в. при заведеному дв. чути який шурхіт, а коли вижимаю щеплення то він пропадає . думаю що то вижимний . може хтось дасть пораду по заміні і скільки то коштує.
     
  2. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була

    Маю ось такий:

    [​IMG]

    SACHS 3151 802 003,

    Новий, упаковка не відкривалася, не встиг поставити перед заміною коробки на проданій "Джетті"

    Якщо вірити EXIST іде на гольфи 3 1,4 [ABD; AEX] 60 л.с.

    віддам за 30 грв.+твоя "нова пошта"
     
  3. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Підшипники щеплення в теперішніх авто постійно прижаті до пелюстків корзини на відміну від Жигулів. Якщо ж він є неприжатий до корзини то видає шурхіт. Так було в мене.
    Перевірити легко:
    1. Відкриваєш капот
    2. Рукою пробуєш вижати щеплення, це точно не вдасться але прижати вдасться
    Якщо шум пропав то необхідно відрегулюва тросік так щоб шуму не було, тобто піджати підшипник.
    Зношений підшипник в основному шумить при натисканні а не при відпущеному щепленні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Зношений підшипник шумить в будь якому положенні але коли він не піджатий то б"є по пелюстках корзини і отримуємо знинящо-шелестяший звук, а при вижиманні ми нагружаємо всю пару а тому отримуємо просто звук шуму.
    Як правило вижимний має такий самий ресурс як і диск щеплення (який пробіг авто, манера експлуатації, чи була заміна феродо) тому рекомендують міняти комплектом: вижимний, корзина, диск щеплення. Коробку всерівно знімають тому краще підготуйся до комплексної заміним, невикористані запчастини можна буде повернути в магазин без слідів установки, або заїдь на сервіс де є в наявності всі запчастини. Часу на заміну вижимного (або щеплення) йде годин 6-8 тому й вартість ремонту в межах 1000грн+-.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    "УЧІТЄ МАТЧАСТЬ"!
    Якщо коробка типу 020, то підшипник міняється БЕЗ ЗАМІНИ ЗЧЕПЛЕННЯ у гаражі однією людиною за 1-1,5 години. Перевірено. Міняв!

    Ось чудовий фотозвіт:
    http://www.golflab.spb.ru/index.php?pid=96&lang=ru
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Наголос саме на "Якщо коробка типу 020" на на г3 з двигуном 1,4 стоїть коробка типу 085 в якої вижимний стоїть на первинному валу КПП і без зняття необійдеться. ТОму шановний VladyslaW як ви писали
    :)
     
  7. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Сорі, напевно, був не правий. Саме цю інформацію надав мені шановний "Е..т", коли я спробував перевірити придатність наявного у мене підшипника.:
    http://www.exist.ua/Parts/Default.aspx?pid=A06011D5&flag=386942548
     
  8. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Повністю згідний з dima1405. Зі свого досвіду скажу що жадний платить двічі.

    Почало барахліти щеплення.
    Мав на вигляд добру корзину, купив підшипник і фередо. Загнав на станцію, поміняли і через тиждень я міняв корзину. Не помітив що на ній пелюстки мали термічне пошкодження, втратили пружність. І я як щирий абориген заплатив ще раз. :D
     
  9. wwB2

    wwB2 Active Member

    Авто:
    VWB2
    Однозначно приєднуюсь до заміни в комплексі (вижимний, фередо, корзина), бо мене спідкало такеж лихо і наврядчи хотівби знову колоти коробку з двигуном, але мусів бо хотів зекономити 40 грн (це вартість голчастого підшипника в маховику для первичного валу) то коли розібрав в друге і голчастий поміняв, сальник первичного коробки, сальник під маховиком і знову новий компл федо-корзина-вижимний (бо ізза перекосу первичного валу погнуло і повикручувало пелюстки корзини, потріскали пружини фередо, поміняв колір підшипник вижимн) а різниця між заміною тільки компл фер-кор-виж і сальн 2шт, підш. голчаст десь 120 грн.
    З усього вищепереахованого напльовується народна мудрість - СКУПИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ!
     
    Останнє редагування: 3 лис 2012
  10. vitst11

    vitst11 Початківець

    Авто:
    vw GOLF 3
    так я ж кажу скільки вартує ремонт
     
  11. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    В кожного майстра свої розцінки! На Г2 (така ж коробка) заміну робив сам, та для цього потрібно купу інструменту та нервів, обов"язково підйомник чи яма (естакада), підйомник двигуна, спец інструмент, навики слюсарних робіт і т.д. Часу займає годин 8-10 середня вартість нормогодини на СТО (не в гаражах) 100грн/год +-, плюс запчастини, час ще залежить і від комплектації авто. Тому задавай питання по вартості послуг саме в майстрів які будуть обслуговувати авто.
    Я свою реноху обслуговую на АТЛ, майстри хоч і молоді та знають свою справу, та й потрібний інструмент мають.
     
  12. hobyt15

    hobyt15 Початківець

    Авто:
    Seat Altea, 1,6 MPI
    Доброго часу доби любителі VAGів! Проблема наступна- зі сторони коробки-щеплення чути звинящо-шелестящий звук, ну дуже неприємний, при вижатому щепленні звук зникає.. Як висновок виникає думка про вижипний підшипник... Одразу скажу що у справах щеплення я профан))) Які можуть бути наслідки? Після прогріття машини звук зменшується! У випадку чого робити сам не буду (тьфу-тьфу), томі цікавить ПРИБЛИЗНА вартість роботи. Авто - Гольф2, 1.3 карб, 88р.в. Дякую за відповіді!
     
  13. hobyt15

    hobyt15 Початківець

    Авто:
    Seat Altea, 1,6 MPI
    Ау!
    Є хто на форумі?
     
  14. denbrayn

    denbrayn Початківець

    Авто:
    scirocco mk2 1984 1.8
    теж цікавить ця проблема...
     
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Наслідки різні... але в кінці кінців розлетиться вижимний, може попасти під маховик розтовкти корпус коробки, побити корзину, а може нічого не бути а тільки пропаде зчеплення. Приблизна вартість 300-400 грн- треба половинити КПП
     
  16. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    На 1,3 КПП половинити нетреба, потрібно відєднати від двигуна. Все решта вірно написано.
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я мав на увазі половинити двигун - КПП, а повністю скидати не треба
     
  18. yuravw

    yuravw Початківець

    Авто:
    golf2
    якщо комплект нового щеплення і тоже шаркутить?
    спочатку було добре а потім щоб включити передачу то щеплення брало аж біля корпуса машини. дотягнув тросік до уопора (дальше нема куда.) вроді при новому щепленні тросік навпаки відпускається... а тут прийшлося дотягувати (
     
  19. Назар 3:30

    Назар 3:30 Новачок

    Авто:
    Golf 2
    Добрий вечір, знайшов хтось рішення проблеми. У мене після заміни вижимного нічого не помінялось
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Значить шум іде з коробки
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)