Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем vet_mak, 10 тра 2007.

  1. vet_mak

    vet_mak Початківець

    Авто:
    OVB - не VW, но тоже німець, я б даже сказав найкращий німець :)
    Короче вот такой у мну ситуейшн: жыву я с женой в Тернополе, надо мне к 1 июля сделать многоразовую визу в Польшу, по сему узнал такие варианти:
    1. Во Львове - не подходит так как надо через инет регистрироватсо, а самая ближняя дата - 01,08,2007....
    2. Луцк - дзвонил, проблема в том что очереди на несколько дней....
    3. Киев - говорят тоже огромные очереди
    4. Одесса - дзвонил, говорят что все тип-топ, токо за жену не смогу получить, нужно личное присутствие......


    Ребят, может кто че нить подсказать по ентому поводу??
    Львовяне, соседушки, может Вы знаэте как через посольство в Вашем городе можно сделать такие визы.....
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    На жаль, тільки через нет :sad: З цим строго. Маю знайомого консула Польщі, але сам записуюся через нет, щоправда, подаю документи не особисто.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    Пробуй до нашого брата Травела звертатися, може він чимось зарадить
     
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    па ходу через луцьк роблять але там хочуть купа грошей десь в районі 400 грн і то тіки коли в паспорті вже була якась польська віза як шо паспорт чистий то поставлять тільки коротку у львові дійсно нема реєстрації, в одесі можуть поставити 45 днів перебування!

    але їздили в луцьк під консульство і там тоже є дєятєлі там казали давали 150 грн. і за пару годин мали візу!
     
  5. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    Сорі за офтоп, Тревел, вопрос на засипку:
    В мене була Польстка віза на рік, якою я ніразу не скористався (не перетинав кордон, відміток в паспорті нема, тільки віза).
    Чи буде проблемним для мене отримання нової Польської візи ?
     
  6. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    як шо то одна невикористана то проблем небуде, але можуть поставити не 90 днів перебування а 60 або 45 мотивуючи це тим шо мол мав на рік і ніразу небув типу нах тобі така велика як шо і так не їдеш!
     
  7. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    нестрашно я дві мав, і ніразу не був, і третю поставили на 90 днів такщо нестрашно!
     
  8. vet_mak

    vet_mak Початківець

    Авто:
    OVB - не VW, но тоже німець, я б даже сказав найкращий німець :)
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    Хлопці, я тут у Тернполі пробігся по турфірмам, і одні кажуть шо тіки короткострокові відкривають, другі кажуть що відкривають любі от тіки вони недають ніякої гарантії який термін поставлять в посольстві і хочуть за це 300 грициків, а знайшов одну фірму де сказали що зараз тіки короткі візи роблять а з 10 червня будуть робити довгострокові і коштувати це буде 130 грициків...Я вот незнаю шо робити, брешуть вони чи ні.....зайшов на сайт посольства і справді там пише шо з березня для турфірм тимчасово припинили видачу довгострокових віз.....
    Хлопці, може хто буде де в якій турфірмі, чи має де знайомих, розпитайте пліз.....
     
  9. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    ніхто не бреше в нас тут тоже можна зробити довгу візу тіко в нас коштує це 450 грн. і там дійсно нема гарантії на скіки днів моставлять можуть поставити піврічну на 90/60/45 днів перебування.
     
  10. vet_mak

    vet_mak Початківець

    Авто:
    OVB - не VW, но тоже німець, я б даже сказав найкращий німець :)
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    Тревел, тобто це правда що з 10 червня в львівському консульстві знову почнуть видавати турфірмам фізи довгострокові і багаторазові???? ато незнаю чи здавати папери в ту фірму шо за 130 грициків робить.......
     
  11. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Візи до Польщі!!!!!Потрібна допомога!!!!!

    о того незнаю, але думаю нема нікому понту дурити тебе за 130 грициків!
     
  12. vet_mak

    vet_mak Початківець

    Авто:
    OVB - не VW, но тоже німець, я б даже сказав найкращий німець :)
    Так хлопці питання про візи стало знов актуальним!
    Питання таке ви там їздите попри консульство, а може хто і був там, який порядок зараз отримання візи (реєстрацію через інет то прибрали), невже жива черга. якщо так то чи великі черги?
     
  13. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Інтернет реєстрацію відмінили давно тепер жива черга розглядають на місці розцінки 35 євро правда незнаю який термі візи, або 75євро то швидкий розгля у разі негативного рішення зі сторони консуляту гроші не повертають. Всіх фіз. осіб приймають за новою адресою (вул.Сміливих) номер не пам"ятаю, але по народу можна зорієнтуватись:yes:
    PS Черги зара набагато менші ніж були, не знаю з чим це пов"язано
     
    Останнє редагування: 16 гру 2008
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    На рахунок черг то як попадеш деколи буває приходиш і ніодної душі деколи пару годин треба вистояти.

    Також у нас новий консул до пакету документів має бути додана довідка з місця роботи і довідка з банку про кошти на рахунку, або травел чеки з розрахунком 10 - 20 Євро на добу, тому для довгої візи травел чек купувати на вигідно оскільки там беруть комісії за покупку травел чека і за здачу його - дуже великі втрати. Тому кращи відкрити рахунок в банку і поставити туди гроші 2000 і більше тис Євро взяти довідку і тоді подавати, але тут інша проблема коли захочеш зняти гроші з банку можуть сказати шо нема готівки в звязку з кризою, тому треба класти гроші в такому банку щоб потім міг зразу забратисвої гроші.
    Р.С. Депозитні рахунки не проканують має бути поточний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vet_mak

    vet_mak Початківець

    Авто:
    OVB - не VW, но тоже німець, я б даже сказав найкращий німець :)
    Travel, а якшо буде запрошення то тоже треба ті всі довідки??
     
  16. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    обовязково
     
  17. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    їду в польшу в жовтні з дружиною, всього скоріше власним авто.
    для особи:
    1) маю запрошення з польщі.
    2) які ще документи треба?
    3) зараз жива черга, чи потрібно через нет реєструватись?
    4) які ще документи потрібно?

    для машини:
    1) їжджу по генеральній, маю тимчасовий талон;
    2) чи потрібно якісь ше документи?
    3) чув про якусь страховку на кордоні.... що це, чкільки то коштує?? планую бути в польші 7-8 днів.

    всім дякую за відповіді :)
     
  18. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Кажуть, що таку страхівку самі польські погранці тулять, бо наші там не всі дійсні. Вартує десь коло 300грн на 1 місяць. Наші десь коло 400грн на 1 місяць.
     
  19. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    о, дякую..
    я ото якось шойно сам нарив і передзвонив в PZU.
    сказали, шо та страхівка називається Зелена Карта, мінімальна - 15 днів, і коштує вона 279 грн.

    але якшо ше хтось знає якісь тонкощі або нюанси виїзду за кордон (в Польщу) власним авто, то пишіть.

    дякую
     
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    1.Довідку з роботи - обовязково
    Довідка має звучати так: Довідка видана такому такому про те що він дійсно працює тамто на посаді такійто, Серодньомісячний оклад такогото становить стількито. На час відпустки робоче місце і заробітня плата зберігаються.
    Довідка видана по місцю вимоги.

    підписи бугалтера і директора.

    Далі щоб все було гарно в довідці бажано вказати розбивку зарплата за пів року.

    2. мати копії довідки про державну реєстрацію і про сплату податків фірми на якій ти працюєш - тут також є нюанс можуть при здачі документів захотіти побачити оригінали тих документів тому бажано домовитися з керівництвом щоб зразу дали оригінали бо можуть відправити і будеш ще раз в черзі стояти і здавати документи.

    3. медична страхівка

    4. анкета - можна купити і заповнити під консульством 20-30 грн.
    і ще одне в нас тут у Львові під консульством сумашетші черги, тобто приїжаєш в 7 ранку а там ти вже якийсь 245-ий. Чергу можна купити ціна від 200 до 500 грн залежить від черги і від того в кого купуєш.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)