Вказівник від Клубу

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 7 вер 2010.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Напевно найнебезпечніший поворот на всій трасі Київ-Чоп це на об'їзній Стрия. Часто я там бачу розбиті машини, плями мастила просто не встигають просохнути. Дядько, що там живе вже енний раз заливає бетонний фундамент для паркану, але навіть його зносять. Останній раз я бачив, як він поставив на бетонну основу грубі кількадесятисантиментрові труби, очевидно з розрахунку того, що на його город вже ніколи не заїде машина, розпластається на місці. Але і цього разу не вгадав, боюся уявити, що він ставитиме наступного.

    [​IMG]


    [​IMG]

    Я от що подумав - а може скинемось по 50 грн і поставимо там знак з текстом на укр та англ мовах, щось типу "Увага!!! Небезпечний поворот 90 градусів" а знизу підпис нашого клубу. Може то звучить неправдоподібно, але мені здається, що так ми можемо врятувати комусь життя а дядькові нерви і яблука в саду. Що скажете?
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Самовільне встоновлення знаків заборонене, Ви ж, напевно, знаєте. Треба "мучити" ДАЇ з таким проханням, а якщо вже вони скажуть, що нема коштів, тоді сказати: ми вам дамо. Але думаю, вони скажуть що такий знак там не потрібен. Типу, ми мудріші, і самі знаємо, що й до чого.
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ні, ну я ж не пропоную встановлювати дорожній знак а лише інформаційну табличку, думаю, наш одноклубник Че зможе її гарно намалювати а вже 400-500 грн буде достатньо для виготовлення та встановлення. З протилежного боку можна написати щось типу "перед тим як знімати цю табличку подумайте, чи не візьмете ви на себе гріха за людські смерті, що можуть бути викликані її відсутністю". Думаю, це повинно спрацювати!
     
  4. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    там больше чем 90 гр и из 2 частей , 2 года назад зимой у этого деда на сарае лежал на крыше гольф3 с польскими номерами. а поворот очень опасный- часто проезжаю по дороге в Хуст и постоянно вижу, как кто-то с трудом вписывается
     
  5. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    я за. може і дійсно спасемо комусь життя
     
  6. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    +1 я за
    організуйте збір коштів
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Отже пишу Че Фішу замовлення, кошти прошу давати MARTINI на з'їзді, по 50 грн. Усіх, кому не шкода, прошу відписуватися тут. Потрібно 10 або більше людей, чим більше тим більш довговічний стовп ми зможемо купити в Епіцентрі та тим якісніший друк собі дозволити. Мої 50 будуть у нього вже завтра. Дякую за добрі справи, думаю, це рано чи пізно повернеться.
     
  8. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Орест! Ти теж частенько подорожуєш по автобано/страдах... І прекрасно бачив всі ті мигаючі попереджувальні щити які тебе вже за кілометр починають супроводжувати до небезпеки, а самі небезпечні повороти підсвічені біжучими діодними лампами, на яких біжучий рядок в сторону повороту рухається з оптимальною швидкістю проходу того ж повороту... ОСЬ це якраз інтуітивно стимулює, зупиняє і "веде" по дорозі...

    Пропозиція твоя прекрасна! І я підписуюсь! Тільки от думаю тут одним знаком перед поворотом не обійдешся...
     
  9. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    А ЩЕ. Я от не розумію діда... Заливати бетон і відновлювати паркан вже сенс його життя? Якби там жив я (з тою свідомістю, яка в мене є на даний момент) б герляндами там знак ОКЛИКУ в трикутнику виклав! Або, як мінімум тиснув на владу...

    дивні люди... кому, як не йому знати ціну життя бачачи таке так часто... ((((( сумно-сумно
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Дякую, чекаємо на ескізи! А щодо твого песимізму - то за всю дорогу Україною це буде перший знак англійською :) тому він виділятиметься. А як не поможе - продовжимо.
    З дєдом теж розмову проведемо, гарантую :)
     
  11. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    [​IMG]

    метр на півтора
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. нанаєць

    нанаєць Active Member

    Авто:
    VW Vento 1.8 ABS
    Клубна карта:
    000076
    знаю я цей поворот (сам неодну машину там розбитою бачив), ініціативу підтримую. як тільки появиться можливість нарешті прибути на з"їзд здам грошики
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Чефіш, я відправив твою картінку на бізнес-лінч Тьомі, він на дорожніх знаках помішаний, може прокоментує :)
     
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    +50грррррр
     
  15. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ітого, вже виходить 6 по 50:

    DEMO
    Zh@rik
    RosTar
    MARTINI
    scirocco
    Олег М.

    Хто долучається, прошу продовжувати список, скопіювавши останній і додавши себе до нього.

    PS Che, прикинеш ціну виготовлення такого?
     
  16. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    від мене +50 :yes:
     
  17. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    +50
    ок. Прикину. думаю це має бути нержавіюча або оцинкована бляха і світловідбивний оракал. стовп? чи є де закріпити? я цього повороту не знаю

    З.І. скорочено я ФІШ ))) якщо укр. баквами - то та сама кількість )))))
     
  18. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    сподіваюсь не через рік. а то прийдеться здирати і переробляти ))))))))))
    ціную його думку.
     
  19. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    вже восьмеро :)
     
  20. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    А я девять нарахував!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)