Власники VW Passat B4 об'єднуємося !!!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем serg9, 8 січ 2009.

  1. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    Дивлячись на позитивні тенденції зустрічей Скіроккерів і Корадоводів з нашого форуму, виникло бажання об'єднати власників авто Passat B4.
    Ваажаю, що наші коники теж заслуговують на те, щоб їх поважати, і хотів би тут побачити всіх, кому до душі вказана марка авто.
    Таке об'єднання дасть нам можливість більш професійно підійти до ремонту наших авто, сприятиме обміну досвідом, запчастинами та ін.
    Тому давайте, не стидайтеся, ласкаво просимо у дану гілку.:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dido

    dido Active Member

    Авто:
    AUDI А6 С4 Quattro 2.5 TDI, VW Passat B4 Variant 2,0 AGG 1996 ГБО - був!!!
    +1. Давно теж про таке думав, але випередили, тому теж приєднуюсь до даної теми, але пропоную долучити також і власників Б3 всеж таки рідні брати хоч і трішки старші, то як товариші Пассатоводи?????
     
  3. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    я не схвлюю такого, хоча і являюся власником Б4.
    Вже обговорювали подібне і там є аргументи.
    Я - проти!
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    І я не схвалюю... повага то повага... але скікрокко і кори - це рідкість.. а пассатів навалом...
     
  5. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    І чім відрізняються Б4 від Б3 пассату? Фактично тільки фейсліфтінгом, то чому про Б3 пассат автор тему умовчав? А по суті - ну подобається мабуть йому сірко, от і вигадав то мікрообїєднання, щоб хоч чимось на дійсно рідкісну машину бути схожим! :)

    ЗІ Доречі можете мене привітати. В мене вже 2 сірка!!! Другий правда поки що не на доках, але я думаю то тимчасово! :) Декілька фоток: http://photofile.name/users/sciroccogti/3658855/?lang=en&AAKEY=VLtC7FxpLkjBmpwi8YPABQ==
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    небачу проблєми!!! хочуть хай збираються, хто не хоче той не їде..
    знаєте яких фоток прікольних можна наробити :)
    такий зїзд може зацікавити тих людей які не їздять на прості ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Я за обєднання
     
  8. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    Ви знаєте, я аж ніяк не міг подумати, що цю тему розцінять мало не як заклик до сепаратизму.
    Сказати чесно, не бачу нічого поганого в тому, що власники авто однієї моделі на форумі зможуть знати один про одного і спілкуватися на технічні та інші теми.
    Чому більшість із Вас побачила у моїй пропозиції щось негативне? По моєму існують правила форуму, і як на мене, я їх не порушив.
    Буду відвертим, що ТАКОЇ реакції я не очікував. Може мене не правильно зрозуміли? Я написав "хто бажає, заходьте". І не мав на увазі щоб всі ті, хто не бажає, розписували причини свого небажання.
    Для власників Пассат В3 повідомлю, що в другому пості Вас також запросили до даної теми. Якщо вважаєте що таких машин навалом і вони не заслуговують на увагу, Вас не примушують.
    Жодним чином не посягаю на ексклюзивність чи цінність скірокко, але це не означає, що про Пассати не можна нічого писати. Чи я чогось не розумію? Взагалі то я мав за мету обмін досвідом по ремонту, запчастинами і т. п.

    з.і. як бачимо, з 8 дописів уже є 3 бажаючих. ну прямо таки як "крізь терни до зірок".
     
    Останнє редагування: 8 січ 2009
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та ні... я все прекрасно розумію... І дуже навіть люблю Б3 і Б4 і вважаю шо це одна з кращих серій вагена(кожна жаба хвалить своє болото))) так дійсно цікаво знати тих хто їздить на таких же машинах і ділитися досвідом... Але... я не вважаю шо з цього треба робити якийсь окремий клуб чи ще щось... я ше можу зрозуміти суто "пассат", але конкретна модель... трохи зажостоко)) Я ніц не маю проти і приїжжав би есь на зустрічі, але смисл якшо ми всі можем водночас зібратися і на з"їзді ваген форуму і про все говорити там?? Ато з пасіків тіки я, і ще 2х ачив шо приїжжали)) Б3 і Б4 маю наувазі)
    В кожного своя думка і ніхто не має права її обсирати) ІМХО.
     
  10. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Ідея реальна і думка добра але для чого? Збір скірокерів не був закритою вечіркою хто хотів міг приєднатися.Розпорошувати ВВ клуб думаю нема змісту оскільки є клубні збори, приїзди туди і запрошуй спільників.
    А як би ті збори збирались-автор теми з Франківська,ДІДО з Хмельницька,Рулес-Львів ?
     
  11. dido

    dido Active Member

    Авто:
    AUDI А6 С4 Quattro 2.5 TDI, VW Passat B4 Variant 2,0 AGG 1996 ГБО - був!!!
    Панове!!! Невже на цій гілці хтось бачив заклики до з"їзду??? Мені дійсно було б напряжно зараз їхати до Львова. Я так зрозумів гілка була створена для обміну досвідом саме пассатоводів, в кого що і як, хто небажає той нічого не пише, в нас тут демократія:), чи може не так? Я впринципі теж недумав що буде таке реагуванні з боку власників Пассатів, цеж всетаки ФВ клуб.
    Коротенько розповім свою історію. Знайшов я Львівський ФВ клуб через Гуглі, шукав собі гуму на ВАЗ. Сайт мені сподобався. Думка про зміну авто в мене вже була, але ніяк не 13-літній Пассат, та й взагалі марка ФВ стояла далеко не на першому місці, але заходив на сайт і зрозумів що це кльова марка ФВ (думав брати новий ТАЗ), і в серпні 2008 року я всетаки купив ФВ, то скажу що 90% - переконань дав саме Львівський ФВ клуб.
    Можливо для декого Пассат не є чимось визначним, але яб зараз свого Пассата непоміняв напевно навіть на нового пижика чи рено.
    Все вище викладене моє особисте ІМХО.
    Особисто для сайту ріспект і повага:good:

    Але можливо колись в кращі часи можливо булоб і з"їхатись))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Хлопці приїжджайте на поточні зїзди, на минулому аж 6 чол. було, при чому аж 4 VW так шо місця вистачить
    Я б тоже хотів кросиків побачити, але то ще більша рідкість))), тому я то "крос сіроко", то "крос корадо", але народ завжди радий мене бачити:drinks:, за що всім окрема уважуха!!!
     
  13. serg9

    serg9 Місцевий

    Авто:
    VW Passat B4 2E 1994
    Як автор теми мушу тепер розкладати крапки над "І".
    Написавши в першому дописі про "позитивні тенденції зустрічей сірководів і корадерів" і запросивши відгукнутися у даній гілці власників Пасату В4, я жодним чином не мав на меті створення якогось окремого угрупування, яке б зазіхало на цінність чи ексклюзивність сірка чи корка, яке б створювало конкуренцію сірководам і коркерам в питанні "пафатаграфіровацца" і не закликав до того, щоб об'єднатись для противаги сірководам.
    Єдине, що я мав на меті, це те, щоб у даній гілці відгукнулися власники саме такої моделі авто, як у мене, і з єдиною метою - обмін враженнями, досвідом і запчастинами саме до цього авто. Суто технічна мета.
    Бо повірте мені, задавати тут питання про те, що мені потрібна запчастина, яка іде лише на В4, має зміст лише серед власників саме В4. Як свідчить статистика, сірководи і гольфоводи ще жодного разу не проявили жодної ініціативи в таких питаннях.
    Якщо я щось роблю не так, то може хай адміни підправлять, але вважаю, що нічого кримінального у цій темі нема. Чому власники корок і скірок можуть спілкуватися на форумі, а власники Пасат лише через приват і аську?
    Отже, сподіваюся, я відповів на питання тих, хто побачив в моїй темі щось негативне.
    І чекаю тих, хто все таки має бажання відгукнутися і разом думати над тим чи іншим питанням наших авто.
     
    Останнє редагування: 9 січ 2009
  14. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Хто тобі зауважив, що питати потрібно ТІЛЬКИ через приват і аську? І хто тобі забороняє спілкуватися відкрито на форумі? На то й він і форум, що він відчинений для будь якого спілкування! І основний показник нашого форуму - то володіння машиною Фольксваген! Але й то не є головним показником! Головне щоб людина була гарна!
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Повір, тут зібрані зюди які їздили на багатьох вагенах... Створюєш тему якусь по пассату і ті пасатівці шо є тут тобі підкажуть щось... Та й я думаю багато що підкажуть і власники інших моделей вагенів... А статистика в тебе чомусь погано свідчить...
     
  16. ярик

    ярик Місцевий

    Авто:
    jetta c
    повір,що в моєму випадку з моїм мотором найбільше допомогли саме корадоводи,з тормозами допоміг Марк,в якого далеко не пасат,а от з пасатоводів ніхто не відгукнувся,не тому що не хотіли,а тому що і двигун і тормозна система досить інша!
    Якщо і створювати щось,то може щось типу Volkswagen Passat B3 Club Russia | Фольксваген Пассат Б3 Клуб Россия
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    є такий клуб golf2club.com то насправді дуже зручно спілкуватися коли він спеціалізується тільки на одній моделі.. систематизувати інфу дуже легко бо її набагато менше і особливості враховуються тільки одної машинки..
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Так.. є і www.b3club.ru. Звідти беру багато інфи для себе... Немає сенсу дублюватися на даному форумі... Тут порадять всі, за більше детальною інфою лізь по форумах конкретної моделі...
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Якщо ти хочеш знайти людей із такою ж машиною, то треба для початку самому внести інформацію про своє авто в наш Гараж, а також закликати всіх інших зробити те ж саме. Потім по гаражу можна шукати власників пасатів. Ось тут http://volkswagen.lviv.ua/forum/vbgarage.php?do=search вибираєш марку VW , модель Passat і отримуєш АЖ ТРЬОХ власників пасатів (!) Народ, користуймося функціоналом форуму, це ж усе для вас робилося.

    Колись була ідея поділу форуму на розділи згідно із моделями авто, замість теперішньої тематичної навігації. Тоді ідея була визнана невдалою і недоречною, оскільки в межах одного покоління гольфи, пасати, скіроки і полки мають безліч ідентичних вузлів, ідентичних поломок і ідентичних способів ремонту. Як на то пішло, то логічніше було б розділити форум по роках випуску машин, а не по моделях.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    і ще
    якщо у тебе Б4, то це не значить , що все про Б4 треба обговорювати у цій гілці. Через пару місяців ти тут нічого вже толком знайти не зможеш, коли гілка розтягнеться на декілька десятків сторінок. Коли проблеми з ходовою, то шукаєш відповіді у відповідному розділі, про мотор є розділ, про тюнінг і тд. А якщо все це звалити в одну гілку, то буде повний бардак, в якому ніхто нічого корисного для себе знайти не зможе
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)