Вливання нових учаників

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Словотворець, 15 тра 2006.

  1. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Пропоную групуватись по типу транспортного засобу на неофіційних зустрічах. Думаю новим людям буде важковато підписатись на багато денну пянку з незнайомими людьми (хоча може то мені тільки так) :|

    Їх треба підготувати, розказати, що всі ми прикольні і нас не треба боятись :lol: Зрештою коли хоч когось знаєш простіше вливатись в компанію.

    Так що прошу, контактуйте, зустрічайтесь, щоб на другому і наступних зїздах було видно багато нових учасників.
     
  2. Словотворець

    Словотворець Active Member

    Авто:
    98798
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Оголошення: Вливаю нових учасників зовсім задурно :)
     
  3. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Вливання нових учаників

    а шо в них вливати для того??:))
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    ну і де твої нові учасники? :)
     
  5. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Вливання нових учаників

    новий народ шось зовсін не видно, ті хто були ті і залишились....
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    пора наклейки зробити і пообліплювати свої машини :) А ще листівки за двірники фольцвагенам розпихати
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Вливання нових учаників

    втигнемо?
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Якшо придумати хароший текст для листівки, то надрукувати навіть на принтері можна кілька десятків
     
  9. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Вливання нових учаників

    ідею шо до наклейок, підтримую на всі 100% а от з листівками не знаю, хто буде їх розпихати, хто буде друкувати, а от наклейки - класно, на дорозі багато народу буде бачити і кого зацікавить то залізе на сайт і все тут побачить... попробую пробити, де можна б було видрукувати наклейки... є один варіан, але то ше буде видно, чи проканає, якшо все буде ок, то дам знати....

    а який десь тираж і приблизний розмір? шоб я орінтувався в ціновому діапозоні
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    тираж тре питати в друкарні який мінімальний... то може бути від 100 до 500 штук

    А листівки розпихати будемо всі потроху :) надрукувати можемо або в друкарні, або навіть кожен хто має прінтер собі роздрукував і має шоб розпихати. На А4 сторінку 4 листівки зробити, надрукував 5 листків і маєш 20 примірників агітпродукції :) Тільки треба шоб прийшло натхнення накалякати текст листівки. Може є добровольці?
     
  11. jora

    jora Active Member

    Авто:
    VW Polo variant 1.6 inj, 1998
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Залізти на сайт, воно то добре, а як бути тим, шо не мають нету? Один мій співробітник цікавився клубом і хоче вступити, але в нього нема доступу до нету... як бути йому і таким як він людям?
     
  12. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Наклейки можна напечатать там где мы для Тюнинг-клуба делали. Вот я только вспомню сколько мы за них платили и скажу. По моему. 10 шт - 90 грн. Насколько я помню. Но помоему уже нашли место где можна дешевле делать. Тираж можна вобще минимальный. Мы делали пробный тираж - 20 шт.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Це такі здоровезні на всю ширину заднього скла?
    Я шось не знаю чи нам такі великі потрібні. Зрештою, тут багато хто їздить з наклейкою тюнінг-клубу, чи схоче він ще одну таку велику наклейку вішати і перетворювати свій зад в каталог веб-сайтів :)

    Орест , ти казав шо причепив собі наклейку київського клубу? Розкажи яка вона там, може скористаємося досвідом колег і зробимо таку ж саму?
     
  14. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Можна такого же типа. Только маленькую. С УРЛом. Наши тоже с такими ездят, но тогда она выйдет намного дешевле. Сколько точно узнаю.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    ми планували друкувати на А4 по 4 наклейки на сторінку (просто смужка з написом www.volkswgen.lviv.ua )
     
  16. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Дело в том что там не печатают страницами. Там идет порезка на оракале с прозрачной пленкой сверху, чтоб просто было наклеивать. Просто даешь им один макет с размерами, а они уже по своему вырезают как им удобней. Так что давайте размеры и предложения. Каким дожен быть шрифт? Будем придумывать.
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Вливання нових учаників

    Де знайти найдешевший друк - проблеми мої (же повірте, працюю в компанії національного масштабу, зможу додати наклейки до крупногуртового замовлення). Єдине, що прошу - дайте файл в корелі (в кривих), де звичайним Аріалом вказано адресу сайту. Зробимо швиденько. Все що потрібно - сказати колір та розмір (вітається голосування на темат місця наклейки - скло чи фарба).

    Таких всіх - на наші зльоти! Там же і навчимо нетом користуватися :)
     
  18. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Вливання нових учаників

    ну то взагалі класно, залишилось зробити макет, узгодити, погодити і на друк :)
    а тепер, кому не лінь, вперед робити макет, і тут покажемо свої результати....

    попробую шось зробити, але то після вихідних, бо буду в джунглях де нема компа :))
     
  19. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: Вливання нових учаників

    а на рахунок формату (маштабу), то пропоную не таку величезну на ціле скло, а шось поменше на дупцю наших авто
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Вливання нових учаників

    а мені здається на заднє скло ліпше... хоча на скірокко по моєму видно не буде бо там заднє скло майже паралельно до землі :)

    Взагалі ще варіант зробити два типи наклейок - для скла і для кузова. Правда для кузова є нюанс. Машини в нас різних кольорів і постає питання якого кольору мали би бути букви :)

    Панове дизайнери-поліграфісти, я знаю ви тут є, присвятіть рідному клубу 15-30 хвилин і зробіть як то має бути, а ми займемося друком.

    Завдання дуже просте. Довжина наклейки 29.7 см (А4) , ширина 5,5 см

    1. Наклейки для скла:
    фон - прозорий
    букви - білі
    шрифт - пропоную HeliosCondBlack

    [​IMG]

    2. Наклейки для кузова
    фон - пропоную насичено жовтий, ближче до помаранчевого
    букви - чорні
    шрифт - той самий

    [​IMG]

    Шось типу того
    Це лише мої ескізи і пропозиції, далі довіряємось професіоналам :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)