вода з пасажирської сторони ззаду

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем mina JR, 21 січ 2011.

  1. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    це питання в мене стояло ще з літа. З пасажира ззаду під половиком проявляється волога і я от неможу зрозуміти звідки чи то через дно чи через дверну. Я літом зняв задню сідушку задер обшивку і просушив а потим ще потужним пилососов витягнув з обшивки всю волого. Було нормально я і забув. А потім ото недавно сідаючи в авно почув неприємний запах підняв оловик там знову волога... І навіть незнаю що робити. Лілом на мойці просив хлопців щоб кьорхером по шву пройшлись ніде не видно, потбоків не було. А тут знову така халепа. Боюсь що почати підгнивати може... Там була рідна обезшумка на пробках то від того що було мокра вона відслоїлась, з низу фарба є все як має тути але мене бентежит взагалі така сиьуація.
    В кого які думки на рахунок цього... ,
     
  2. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    В мене текли три речі до цього часу, які призводили саме до такого ефекту:
    1. Відклеїлося від часу лобове скло в куті, і потихеньку вода десь капала і стікала саме взад. Після тижня простою на стоянці (сам був в той час в Польщі) набралося під 5 см води, по суті коврики ззаду плавали. Вилікувалося переклеєнням лобового скла.
    2. Пропускав під себе воду ущільнювач салонного повітряного фільтру. Теж зносився від час, він таким паралонно-пінопластовий (щось не знаю, як цей матеріал називається), і теж під нього затікало води, і через дірку з моторчиком і вентилятором стікало на коврик і під обшивку. Поміняв ущільнювач - все пройшло.
    3. Цього ще не зміг побороти, зносилися ущільнювачі дверей задніх, і видно недостатньо притискають двері, в дощ мені по дверях прямо закапує потроху вода. Правда не завжди, але часто, теж стікає і на/під коврик.
     
  3. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    Двері в тебе добре закриваються, на ямах/нерівностях не тарабанять? Добре придивись, може погано відрегульовані замки дверей, через що вони погано прилягають..
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Знімати обшивку - шукати дирки в дні, порогах
    Мождиво пасажири там часто сидять і ноги погано тріпають після снігу???
    Не обов"язково що в тому місці затікає, той поролон дуже сильний сорбен і вода розтягується по всій площі.

    Ну і якшо є обдув ніг на задніх пасажирів то дивитися може туди затікає вода через пічку. Якщо так то знімати пічку все сушити і шукати забиті стоки під переднім прамис крилом (зі сторони водія). Дуже вірогідний варіант, якщо є обдув туди.
     
  5. justfun

    justfun Початківець

    Авто:
    Golf mk1 '78
    Привіт, в тебе швидше за все за осінь листям і іншим Ге забився стічний отвір в районі крила і салонного фільтру, в результаті чого через пічку попадає вода в салон.
     
  6. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    може бути в мене поблем з дверкою що погано ритискається бо гримить деколи по бруківці а може й дирка зтоку пропускати в седино але я по калябах не гасаю) дивно
     
  7. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    а де той дринаж в крилі шукти ??
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Може бути і дверка, але сумніваюся, шпарин зсередини не видно???
    А тарабанить на бруківці просто погано відрегульований замок.

    Відкриваєш капот і лізеш наліво, там де фільтр солону(якшо він в тебе є), коротше в то місце де пічка повітря смокче.
    Лівіше від того є стоки під крило, шукай в тому районі, все там гарно вичистити.
    А шоб навірняк перевірити, візьми просто по лобовому полий добряче води з тої сторони і дивися чи витікає під крило і дивися чи на задні сідухи через воздуховоди не затікає. Якшо тече то чистити там все і рити проблему там. Якшо так то тре знімати всю пічку і все там гарно сушити, бо так ше трохи і вода і зпереду з"явиться.

    Ніхто не гасає, але асфальт ітак мокрий, того вистачає.
     
  9. justfun

    justfun Початківець

    Авто:
    Golf mk1 '78
    Та й дощ зверху лиє :)

    Як туди добратись дивись тут
     
  10. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    вдячний за инфо подивлюсь потім відпишу)) покищо буду думати над цією причиною
    в кого ще щось буде постіть
     
  11. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    всім привіт, відкручував я фільтр пічки, безперечно там було листя але все сухо у ця кришка яка сидить на 4 болтах вона також суха такщо це не може бути там всесухо а от зад мокрий именно з пасажирської
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Шукай дирки.

    А може просто в тебе ноги зимою в машині не тріпають коли сідають пасажири?)))
     
  13. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    мабуть дырки або уплотнытель лишаэться але як казали вулицю не бачу значить упланитель нормальний (( хм
     
  14. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    А скло в дверях нормально пристає до ущільнювача зовні (коли повністю підняте)??? В мене в В3-му була така проблема. Скло погано приставало і коли йшов дощ, то вода не стікала по дверці а в середину дверки (між склом і ущільнувачем) і через дно дверки протікала в салон (зі сторони пасажира ззаду).
     
  15. majuskul

    majuskul Active Member

    Авто:
    VW Golf III Variant 1.8i 1994 5МКПП
    шланг омивача заднього скла не протікає часом?
     
  16. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    В мене була така сама проблема, після доброго дощу аж хлюпало під ногами. Bosh правильно написав, погано пристає ущільньвач до скла, і через шпарину затікала вода, але крім того в мене була пошкоджена в дверках шумоізоляція, і через розрив шумоїзоляції вода стікала не в отвори для виводу води а на пластиковий обвіс дверки і потім в салон.
    Знімав просушував коврики, дирку шумоізоляції заклеяв і поправив ущільнювач, от і все.
     
  17. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    І як таку проблему побороти?
     
  18. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Я регулював задній склопідйомник, оскільки він до кінця не піднімав скло, а найкраще щеплення скла і ущільнювача якраз відбувається коли вікно повністю закрите (його аж прижимає). Ще один варіант - це сама бляха (дверей) відійшла від внутрішнього ребра жорсткості і як невиправляй той склопідйомник нічого непоможе крім зварювальника, маляра......
     
  19. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
  20. mina JR

    mina JR Початківець

    Авто:
    VW Golf IV 1.6 8v
    ТА біда у тому що ззаду в мене звичайний склопідйомний дотянутий до кінця і по склу я дивився прилягає ідеально з тим я думаю проблем немає скорше всього або уплотнітель або дирка з низу що я дуже сумніваюсь
    Уплотнітель скік кштувавби новий або всі 4 ?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)